» »

Spletna stran za iskanje inovatorjev

Spletna stran za iskanje inovatorjev

betmen ::

Pozna kdo kakšno spletno stran, kot je recimo rent a coder.com (kjer najameš/najdeš programerja) vendar bi rabil za pomoč pri inovaciji oz. razvoju novega izdelka?

Dvomim da imamo mi takšno stran, zato je lahko tudi tuja.

In pa še nekaj čisto tako. Kje iskati inovatorja? Kakšno plačilo ponavadi zahtevajo (takojšne plačilo ali pa % od prodaje izdelka?)

Smurf ::

Ne razumem vprasanje. Ali si lahko bolj specificen. Kaj imas narejeno ti/kako znanje imas in kaj se potrebujes.

betmen ::

Imam idejo za en izdelek za vsakdanjo rabo. Zdaj je to treba samo oblikovati tako, da bo ljudjem všeč. Mogoče dodati še kakšen dodatek (npr. odpiranje/zapiranje oz. pokrov itd.), ki sem ga jaz pozabil, ampak načeloma je to to.

Zato bi rabil nekega "inovatorja" oz. dizajnerja za to. Se je pa potrebno spoznati tudi na materiale oz. da celotna stvar pije vodo. (ne da nariše na papir nekaj, in potem v praksi je to nemogoče izvest).

Upam da je zdaj lažje

Smurf ::

Aha torej dejansko isces nekega dizajnerja. Ponavadi je dobro, da cimbolj specifirac kaj isces, ker bos le tako dobil pravi tip ljudi. Kje iskati? Po mojih izkusnjah, se jih ponavadi najde po ustnem izrocilu (pac omenis zadevo dostim ljudem okoli sebe in upas, da ti nekdo lahko koga priporoci), ce ne pa objavis oglas. Si pa predstavljam, da zadeva ni toliko komplicirana, da ne bi moral tega naresti kaksen lokalec.

Se pa za tako delo ponavadi placa nek fiksen znesek, vecina ne bo hotela vzeti % high risk start upa.

m0LN4r ::

Vprašaj tiste, ki so hodili sem in bi rade volje kaj delali, ker nimajo službe:
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

mailer ::

Če sem te prav razumel potrebuješ nekoga, ki ti lahko naredi model izdelka, ki si si ga zamislil. Potrebuješ nekoga z znanjem 3D modeliranja in nekoga ki ima 3D tiskalnik. Pomoje je to še najboljša rešitev. Če imaš vsaj malo smisla svoj izdelek poskusi narediti iz gline ali kakšne podobne mase, da bi si ljudje lažje predstavljali, kaj si sploh želiš narediti.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

PaX_MaN ::

betmen je izjavil:

Dvomim da imamo mi takšno stran, zato je lahko tudi tuja.

Naj bi jo imeli, imaš tut seznam tvrdk ki ti pomagajo poiskat partnerje, samo ker to pač fura država, ni nujno da je to kej učinkovito.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

m0LN4r ::

Maš tudi 3D temo na ST, kjer sem prepričan, da boš našel partnerja.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opcije izdelave spletne strani za podjetje (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9915888 (12365) BigWhale
»

Izdelava mobilne spletne trgovine

Oddelek: Izdelava spletišč
424570 (3253) 111111111111
»

Delo preko interneta (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18352710 (13930) medus
»

Kje dobim nekoga, da mi zastonj postavi spletno trgovino (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
539969 (6772) BigD

Več podobnih tem