» »

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

««
«
1 / 38
»»

oo7 ::

Studio GSC Game World, ki je ustvaril igre Stalker so zaprli leta 2010. Decembra 2014 so studio ponovno odprli in napovedali novo igro bo mogoče to Stalker 28-) ?


Stalker: Shadow of Chernobyl Dev Reopens, Announces New Game


GSC Gameworld, the developer behind the Stalker games, has reopened and is already developing its next game.

Speaking with Gamesindustry.biz, GSC Gameworld's Valentine Yeltyshev didn't have much to reveal about the new project other than it will appeal to fans of Stalker, and that it will be a full price game. Apparently, it's also going to use the assets and engine GSC Gameworld was working on while developing Stalker 2 before the studio shut down in 2010.

http://www.gamespot.com/articles/stalke...
  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

The team at GSC Game World, makers of the STALKER franchise, have announced a release date for the reboot of Cossacks, their hit real-time strategy series. Cossacks 3 will return to Windows PC on Sept 20, published at retail by Koch Media and CDP.pl, a distribution company related to CD Projekt. We've also learned the team expects the Steam version of the game to be live that same day.


The series is what made S.T.A.L.K.E.R. possible (an ambitious game for its time), if Cossacks 3 does well I think we could see a S.T.A.L.K.E.R. 2! :D

http://www.neogaf.com/forum/showthread....

yayo ::

yay!:D

oo7 ::

S.T.A.L.K.E.R.2 -- Fan made Trailer | My Name is Pavel Streletsky


Fan made trailer !!!



Kdo razume Rusko?
GSC GAME WORLD ?????? ?????? ????? ????. STALKER 2?



Cossack 3 igra je zunaj katera bo naslednja igra GSC Game wolrd ?

Upanje umre zadnje pravijo :)

oo7 ::

yayo ::

:)) moja sporočila so v drugi temi, ker iskalnik kot po navadi ne dela ;((

oo7 ::

Zanimivo, da so igro napovedali 3 leta pred izidom. Mogoče bo celo kakšen kickstarter ? Če bo verjamem, da ne bo nobenega problema, da bodo dosegli željeno vsoto.

Tisti, ki so všasih delali na igrah Stalker

4A games - trenutno delajo igro Metro Exodus - Metro Exodus [Metro 2035]

Vostok games - so naredili igro Survarium Survarium trenutno pa delajo novo igro Fear of the Wolves - Fear of the Wolves

GSC Game World - znani po igrah Stalker S.T.A.L.K.E.R. studijo so zaprli leta 2010 in ponovno odprli leta 2014 in danes napovedali Stalker 2 :)


Areal - Areal smo pa imeli tudi sleparje, ki so šli na Kickstarter in pogoreli saj jim je Kickstarter suspendiral kampanijo, ker je bilo vse skupaj sumljivo.

oo7 ::

STALKER 2 was only announced so the devs could find a publisher


https://www.pcgamesn.com/stalker-2/stal...



Bo treba še kar dolgo čakati.

Vazelin ::

Enko imam še na Steamu. Nikoli nisem preigral. Ko je prišla ven sem imel prešvoh PC za tekoče poganjanje. Potem ni bilo časa oz. je igra precej morbidna. Sem v dilemi ali je igra zgolj zelo dobra ali mojstrovina. Moram enkrat preigrati do konca. Po posnetkih je prizor ko greš v okolico elektrarne epski. Precej zajebana zadeva kakor se spomnim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Invictus ::

Prvi trije Stalkerji so dobri, drugi malo slabši, ampak vseeno.

Zdaj imam doma za prešpilat Lost Alpha, ko bo čas...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

yayo ::

Jaz se spomnem, da sem začel igrat kar tako, brez nobenega predznanja, pa se mi je na začetku zdela nekaj čudaškega in nerazumljivega. Po eni uri se mi je odprlo. Nisem gejmer, ki bi eno in isto igro drkal petdesetkrat, magari zmodano, ampak če me vprašaš za pet iger, ki so mi odprle možganske čakre bo Staker verjetno na prvem mestu.
EDIT
žal je v tem trenutku grafično že precej postaran, ne vem če obstaja kak mod pack, ki bi ga updejtal za 2018.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Zmajc ::

Grafičnih modov je kar nekaj. Ne vem če so še v aktivnem razvoju ampak obstajajo.

Meni sta prva 2 dela super, tretji je preveč bugast.

[D]emon ::

STALKER 2 je bil prvic napovedan kmalu po izidu Shadow of Chernobyl. Ampak GSC GameWorld so pac tipicni ruski devi.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

yayo ::

modi se kar naprej izdelujejo, sem več kot deset let na (starem, sedaj je odprt tudi nov) GSC forumu, tako, da vsake toliko počekiram in najdem tam uporabnike, ki so gor še od 2003, ko je bil prvi Stalker šele najavljen. Ampak kakšne zelo ambiciozne grafične preobleke nisem zasledil, nazadnje sem igral kaka štiri leta nazaj.
@[D]emon
je bil tudi izdelan kakih 60%, vendar game engine ni bil primeren za konzole. Šef hiše ni našel založnika, ki bi reskiral s PC ekskluzivo in je razpustil ekipo. Devi so ga celo skušali prepričati, da jim dovoli, da sami poiščejo investitorja, pa ni nič ratalo. Drugače pa je GSC Ukrajinska firma.

Invictus ::

[D]emon je izjavil:

STALKER 2 je bil prvic napovedan kmalu po izidu Shadow of Chernobyl. Ampak GSC GameWorld so pac tipicni ruski devi.

Ukrajinski...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

oo7 ::

Upam,d a najdejo kakšnega pametnega založnika :)

KAVINSKY ::

STALKER ima sedaj potencial kot še nikoli. Kampanija + battle royale mode (random anomalije, mutanti...) :D

oo7 ::

KAVINSKY je izjavil:

STALKER ima sedaj potencial kot še nikoli. Kampanija + battle royale mode (random anomalije, mutanti...) :D


Battleroyal : Fear of the Wolves

krneki0001 ::

Vazelin je izjavil:

Enko imam še na Steamu. Nikoli nisem preigral. Ko je prišla ven sem imel prešvoh PC za tekoče poganjanje. Potem ni bilo časa oz. je igra precej morbidna. Sem v dilemi ali je igra zgolj zelo dobra ali mojstrovina. Moram enkrat preigrati do konca. Po posnetkih je prizor ko greš v okolico elektrarne epski. Precej zajebana zadeva kakor se spomnim.


Ti kar špilaj, po možnosti z dost naglas zvočniki in vse luči pogasni. Je zelo zanimivo špilat.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

[D]emon ::

Invictus je izjavil:

[D]emon je izjavil:

STALKER 2 je bil prvic napovedan kmalu po izidu Shadow of Chernobyl. Ampak GSC GameWorld so pac tipicni ruski devi.

Ukrajinski...


Z ozirom na to, da sem kot clan osebja O-L.de dejansko bil na ogledu zone, ki so ga organizirali GSC GameWorld, mi noben bizgec ne bo govoril da so ljudje, ki so mi osebno rekli da se smatrajo za Ruse dejansko Ukrajinci. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

yayo ::

oo7 ::

En fake trailer, da bo lažje počakati na 2021 :)




Zdaj je že pol leta od najave lahko bi kaj poročali kako napredujejo ?

Gagatronix ::

GSC GameWorld bodo tipicno kot pri Shadow of Chernobyl za development porabili nekje 10 let... :))

KAVINSKY ::

Za prvega so se zafrknili z preveč abicijami o naključno generiranim "živim" svetom. Saj naslednji igri CS in CoP sta relativno hitro ven prišli. Bi bilo pa epic imeti mapo velikosti Fallout 4 z kakšnim light crafting sistemom.

yayo ::

Po mojem so najavili novo igro le zato, da bi pritegnili malo pozornosti na zadnjo Cossacs strategijo. Prva pa kdo ve kdaj bi izšla, če THQ ne bi poslal svojega človeka v Ukrajino, da jim je porezal tri četrt igre in večji del rpg ekementov.

Gagatronix ::

KAVINSKY je izjavil:

Za prvega so se zafrknili z preveč abicijami o naključno generiranim "živim" svetom. Saj naslednji igri CS in CoP sta relativno hitro ven prišli. Bi bilo pa epic imeti mapo velikosti Fallout 4 z kakšnim light crafting sistemom.


CS in CoP sta prisla hitro ven, zato ker so imel engine ze izdelan. Imam se nekje prve tech demonstracije iz okrog leta 2000, ko je bila se idejna zasnova igre drugacna (neke majevske piramide in podobna govna).

opeter ::

To je bil predhodnik S.T.A.L.K.E.R.-jev:
https://www.gog.com/game/venom_codename...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

yayo ::

yayo je izjavil:

če THQ ne bi poslal svojega človeka v Ukrajino, da jim je porezal tri četrt igre in večji del rpg elementov.

To je bil brat dvojček pevca iz skupine Nickelback, Mr. Dean Sharpe
Intervju iz 2006
Stalking S.T.A.L.K.E.R.
Retrospektiven članek iz leta 2018
The Californian sent to save Stalker: Shadow of Chernobyl from development hell

oo7 ::

Mogoče kdo ve koliko ljudi dela trenutno pri GSC Gameworld ?

Vostok games bivši GSC jim ne gre preveč dobro Survarium in Fear the wolves niso preveč uspešne igre.
4A games ti so pa zelo uspešni z Metro serijo in imajo zaposlenih 150.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Mogoče kdo ve koliko ljudi dela trenutno pri GSC Gameworld ?

Vostok games bivši GSC jim ne gre preveč dobro Survarium in Fear the wolves niso preveč uspešne igre.
4A games ti so pa zelo uspešni z Metro serijo in imajo zaposlenih 150.


S.T.A.L.K.E.R. 2 izdelujejo pri firmi GSC Game World, ki ima trenutno 10 zaposlenih.

GSC Game World je bila ustanovljena leta 1995.
Decembra 2011 so jo zaprli in vsi zaposleni so dobili delo pri Vostok Games.
Decembra 2014 pa so jo spet uradno odprli, zaposleni so se vrnili nazaj in nadaljevali z bivšimi projekti.
GSC Game World so leta 2016 izdali Cossacks 3 (realnočasna strategija), od takrat pa delajo na S.T.A.L.K.E.R. 2, ki je predviden za leto 2021

oo7 ::

Poznam zgodovino GSC game world. Me je samo zanimalo če kdo ve koliko ljudi je pri njih zaposlenih, ker sam nisem našel nobene številke.

oo7 ::

To the 10th Anniversary http://gameway.com.ua/ ! We remember :) the most interesting 2009 year-the first and only S.T.A.L.K.E.R. Fest. In the center of Kiev was a lot of shows and cosplay. The test stand of "The Call of Pripyat





https://twitter.com/GamewayUA/status/10...

oo7 ::

Na uradnem računu GSC Game world na Twitterju - https://twitter.com/GSC_GW/status/10931...

6 februar 2019

What is hiding in 2.0.2.1.?
First part of the code is solved - it's 35.
Maybe it will help you in future.

lonewolf_ ::

3? - ni 35. Ukrajinsko pomeni...

R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

yayo ::

opa, če bo res kaj iz tega nazdravim z vodko. :D

oo7 ::

3 Marec 2021 izide igre ali pa 3 marec 2019 prve slike ali trailer ? :D

krneki0001 ::

lahko bi kr igra izšla 3 marca 2019 - vsaj igralni demo
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

lonewolf_ ::

Meni je vseeno kdaj, samo da pride :D Če pa čez en teden dobim kak teaser pa ne bom jezen.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

oo7 ::

Me prav zanima kater engine uporabljajo? X-Ray engine 2.0 :D

Izi ::

lonewolf_ je izjavil:

3? - ni 35. Ukrajinsko pomeni...


Če gremo v cirilico potem tudi 3 ni nujno da je številka ampak črka Z ;)

Cirilica: ЗБ = Latinica: ZB

Vazelin ::

Uf novega Stalkerja bi pa jaz igral:) Prvi del je imel res tisto neko posebno, moreče, zajebano vzdušje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Izi je izjavil:

lonewolf_ je izjavil:

3? - ni 35. Ukrajinsko pomeni...


Če gremo v cirilico potem tudi 3 ni nujno da je številka ampak črka Z ;)

Cirilica: ЗБ = Latinica: ZB



2021 - 35 = 1986 leto nesreče v Černobilu.

Vazelin je izjavil:

Uf novega Stalkerja bi pa jaz igral:) Prvi del je imel res tisto neko posebno, moreče, zajebano vzdušje


Še prej lahko preigraš serijo METRO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Vazelin ::

Enko sem obrnil

yayo ::

če bo, upam, da bo glasbo spet delal MoozE, ker je bila pol vzdušja. Bo pa zanimivo zvedeti kdo bo v development teamu, če stari mački ali povsem nova ekipa.

oo7 ::

yayo je izjavil:

če bo, upam, da bo glasbo spet delal MoozE, ker je bila pol vzdušja. Bo pa zanimivo zvedeti kdo bo v development teamu, če stari mački ali povsem nova ekipa.


Prvotna ekipa je šla vsaj na 4 dele.

GSC Game world - delajo Stalker 2
Vostok Games - Sirvarium in Fear the Wolves
4A Games - Metro serija
West Games (prevaranti) - Areal

Če so tako sposobni ostali pri GSC kot jih imajo pri 4A Games potem so skrbi odveč :)

oo7 ::

2007 Stalker Shadow of Chernobyl
2008 Stalker Clear sky
2009 Call of Pripyat

4A Games, ki so naredili odlično serijo Metro so studijo ustanovili leta 2006. Delali so na prvem Stalkerju se pravi Shadow of Chernobyl.
Torej Clear sky in Pripyat so delali več ali manj ti, ki so ostali pri GSC game World in Vostok Games.
Sem mislil, da so vsi taboljši šli k 4A games ampak če so kasneje naredili še Clear sky in Call of Pripyat potem je nekaj talenta ostalo ? :)
No ja odvisno kdo je šel potem leta 2012 v nov studijo Vostok games.

Gagatronix ::

To je relativno, meni Metro serija niti pod razno ni vsec.

Izi ::

Gagatronix je izjavil:

To je relativno, meni Metro serija niti pod razno ni vsec.

Potem ti tudi S.T.A.L.K.E.R. ne bo, ker gre za zelo podobne igre.

Gagatronix ::

STALKER si lastim vse tri igre, in sem med drugim osebno bil v Kijevu na povabilo GSC GameWorld-a.

oo7 ::

In kaj ti ni všeč pri Metro seriji ?
««
«
1 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746118989 (3067) oo7
»

S.T.A.L.K.E.R. (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
52385264 (3144) Meizu
»

Areal

Oddelek: Igre
83901 (3630) Heavy
»

Igre podobne Fallout 3 (New vegas)

Oddelek: Igre
206670 (6386) yayo
»

Kaj od tega se splaca spilat?

Oddelek: Igre
282938 (2938) damjan11

Več podobnih tem