» »

Novoletne lučke s strobo efektom

Novoletne lučke s strobo efektom

Lukzii ::

Živjo,

nikjer v SLO ne najdem štacune, kjer bi lahko kupil sledeče:
svetloba led zavesa, z efektom, da na vse toliko časa utripne kaka ledica (a la strobo) varianta...

ebay trenutno odpade, ker že malo zamujamo >;)

lp Luka

RejZoR ::

V Merkurju imajo tako zadevo (če ljudje že niso vse pokupil). Bele LED dolžine okol 5m, pol pa je po celi dolžini tko ene 30cm viseči segmenti na katerih vsake par sekund utripne ena izmed LED-ic. Ni glih zavesa, je pa podobno. Sem videl v živo in izgleda kar kul, kot bi se lesketalo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Lukzii ::

RejZoR je izjavil:

V Merkurju imajo tako zadevo (če ljudje že niso vse pokupil). Bele LED dolžine okol 5m, pol pa je po celi dolžini tko ene 30cm viseči segmenti na katerih vsake par sekund utripne ena izmed LED-ic. Ni glih zavesa, je pa podobno. Sem videl v živo in izgleda kar kul, kot bi se lesketalo.


^^točno to iščem, pa zgleda da sem že malo pozen (sicer hodim po štacunah "že" od 15. decembra ;)

RejZoR ::

Probaj poklicat al pa obiskat večje centre, če jih slučajno še imajo, če ne pa jih vprašaj naj ti preverijo kateri drugi centri imajo zadeve še na zalogi. Ti lahko takoj preverijo, pa greš tja iskat. Mislim, da bojo vedel za kaj se gre, če boš točno opisal kaj iščeš.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osvetlitev delovnega pulta v kuhinji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6724691 (5719) Machete
»

Katero luč izbrati

Oddelek: Loža
232755 (2318) energetik
»

Na novem prenosniku utripajo črte na črni podlagi

Oddelek: Pomoč in nasveti
12544 (426) DeeCoy
»

Avtomobilske LED luči s klasičnimi žarnicami

Oddelek: Na cesti
327820 (6977) Mr Hilter
»

log off problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
61542 (1452) maxum

Več podobnih tem