» »

Ga na internetu zafrkava Norton?

Ga na internetu zafrkava Norton?

V-i-p ::

Opažam, da zadnje čase vse več ob obisku kakšne strani le to zagledam v stanju, na sliki spodaj. Stran je v polovici brez slik, pol jih je, drugič je brezhibna, ipd... OS je WinXP, sumim pa Nortonov antivirus, ker pa mi ni da grem reinštalirat zadevo, me zanima če je kdo že imel tak problem in kje se skriva? Thnx...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Dusko ::

Rešitev tega je samo refresh :) Drugače bi pa lahko bil norton ,ker ga sam tudi uporabljam in se mi včasih dogaja to kar se tudi tebi.

V-i-p ::

Jep, thnx, to sem vedel. Refresh pomaga, včasih pa tudi ne. Samo, to se zdaj vedno pogosteje dogaja in mene bo prst začel bolet od refreshanja...;(( Očitno je res kriv Norton in očitno bom res moral iti brat teme v stilu Kateri antivirusni program priporočate, ker bo norton letel dol...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mrTwelveTrees ::

V-i-p: meni dela isto in NE uporabljam nortona ampak F-secure

kriv je IE ... oz updejti... mah... škoda besed...

Dusko ::

ja glede updata IE sam imam nameščene vse popravke za IE6.0 mogoče pa je kakšen "popravek" kriv zato.
Popravek ki je prinesel druge težave :))pač microsoft.

jRk0 ::

Meni to tudi nardi. pa nimam nobenega antivirusa...

xp sp1 + ie

predvsem na jokerju se mi dostikrat dogaja...
You fuck up once, you loose two teeth.

darh ::

zanimivo... mam IE6 in SP1 pa nism še mel takih problemov..
Excuses are useless! Results are priceless!

darkolord ::

v tretje gre rado: reinstall IE6 :\ :D

OldSkul ::

Imam isti problem, ko uporabljam IE 6.0, seveda uporabljam tudi Norton programe.No v Mozilli mi tega ne dela.

Hypno ::


Ko smo že pri čudnih stvareh :D

Vedno, ko se logiram na ST dobim error tipa "This page cannot be found" kao login.php not accessible, ko dam pa Back sem normalno logiran.

Včasih pa, ko hočem postat reply me vrže na info, da sem neregistriran, a na desni strani še vedno piše Hypno (odjavi me) :D

Sem se kr prijaznu, da je kriv Norton, tko AV kot FW :P

Pa glih včeraj se mi je zgodil in nism screenshota naredu ;)
Great are mysteries of the mind ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sporočila so izpraznjena!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81213 (1043) MadMax
»

IE 6 SP1 ne pokaže pravilno SLO-TECH foruma!!!

Oddelek: Slo-Tech
291792 (1185) VuLc4n0
»

Outlook exprees + norton antivirus

Oddelek: Programska oprema
71062 (950) Duhec
»

Uporaba varnostne luknje?

Oddelek: Novice / Varnost
221869 (1869) ChiefThunder
»

Photoshop 6 šteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
211088 (921) Lunik

Več podobnih tem