» »

Photoshop 6 šteka

Photoshop 6 šteka

Lunik ::

Mam sledeči problemčič: v photoshopu 6, mi blending options menu (tam kjer naštimavaš nastavitve layerja) prikazuje slabo minuto. Ko kliknem, photoshop zašteka, čez minutko pa končno pokaže menu.;((
Kompjutr:
Celeron 466
Abit BE-6 II
128mb RAM
V3 3000

Kaj mi je storiti:|

mrbig ::

Jaz sem imel podoben problem,pc AMD 1000MHz 256ram 30Gb 7200rpm GF MX2 32Mb,ko sem zamenjal VGA je bilo vse O.k.sedaj imam notri MAtrox G400,dela ko šus.Ne vem probaj!:\
Bo že bolje

jetam ::

Najprej kupi več rama, ker drugače dela vse s scratch diskom potem pa melje in melje... Še posebej hitro se to zgodi pri velikih fajlih. Sama obdelava slike v Photoshopu ima več zveze z ramom in hitrim CPUjem kot sposobnostjo grafične kartice. Še najbolje za Photoshop 6 je dual CPU mamaplata... dela kot šus
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Lunik ::

Hja. Problem je v tem, da mi tisto v photoshopu šteka tudi, če mam popolnoma prazno slikco in grem na blending options, pa zašteka...

jetam ::

Kateri OS pa uporabljaš?
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Lunik ::

Win 98, pomoje je SE

Lara-K ::

Men na P3 600 pa 128 ram in v3 3k photoshop 6 cist dobr dela, in se dost hitr, torej v ramu ni problem, pa tud na graficno v3 3k mi dela ok. Pa uporabljam win98, torej ne bi rekla da je zarad winsov. Si bos pac mogu umislt bols procesor, ce uporablas zahtevne programe, bos mogu kupit bols kot pa celeron al pa duron, kateri so dobri vecinoma samo za igre. A to ti dela ze od kar si nasneu photoshop al ti je zacel to kasneje?

Probi se prej formatirat pa na nov nalozit vse skup.>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Jolando ::

ce bi rad vedel, ce so winsi SE, klikni z desnimm knofom na moj racunalnik
pa ce pise druga edicija al pa second edition, pol so

Lunik ::

sej jest vem kje se pogleda če so win se, samo nism doma, da bi to lohk izvedu. videl sem tut že photoshop delat lepo na c300 z 64 rama. blending options je prikazalo v 2s...

Jst ::

jst mam c928, 128rama, v3 in mi omenjeni program dela kr dost hitr. uporabljam w2k.

probej formatirat vse skup, pa preden das vse nove driverje si instalirej ps, in testiraj, kater driver zamori. tok sm jst ze dost problemov odpravu.

Lunik ::

hem, s formatacijo bi bil en problem. mam namreč naloženih en kup programov, za katere sem porabil ogromno časa, da sem jih spravil skup...
A drugače ne gre...

Bessie ::

Jst imam pravtako pribleme s PS 6.0 v WIN 2k in to na Pc-ju z PIII 700MHz/768MB RAM, 36G IBM SCSI disk in to pri obdelavi fajlov velikosti 400MB. Ko obdelujem datoteko se zgodi da mi program oz winsi javijo " Kernel stack inpage error" , možnih krivcev je več:
- win2k ne znajo delati z tako velikimi diski
-bug v PS 6.0
-kontroler Adapteck 2940UW ni dovolj dober za ta disk
-SCSI kabel ima prisluh
-kabel ni pravilno terminiran
-pokvarje disk
Prvo in drugo možnost ne izključujem, če je kontroler preslab bo videl ko dobim pokrovček za juper in bom vklopil Force SE na disku, ostale tri varijante so bolj malo možne, zadnjo ni možna ker IBM-jev Fitnes test javi O.K.

Lunik ::

ne vem ne vem...
meni zašteka pri fajlih velikih tut 0kb.
zgleda da je z mojim računalnikom kaj narobe...

Jst ::

a mate namescena vse popravke za w2k?

mal si preberte kak clanek o optimiziranju virtual memorija, mogoc bo pomagalo (men ni cist nc pohitrilu zadevo :)

matevzm ::

Prijatelj je imel precej zabave s PS6 in astoji po minute, ce je kliknil na tekst v PSju. Po nekaj instalacijah in preverjanjih se je izkazalo, da gre za nekompatibilnost in da je kriv Norton Utilities. Ne vem natancno kateri dela paketa, antivirus in SpeedDisk sta OK.

Lunik ::

ej! Norton utilities mam tut jest naložen! Dej povej kva morem nardit!
Končno rešitev...:D

TylerDurden ::

Dejte mi naštet 3 stvari, ki jih ima photoshop 6 pa jih paint shop 7 nima? Potem vam bom pa še jest obratno naštel.

Lunik ::

Sej jest sem do zdaj uporabljal paint shop pro 7, zdaj me pa še malo zanima kako se dela s photoshopom, če je res tok kul.
Pa bom zgleda še naprej delal v psp7...

jetam ::

Kot prvo: Paintshop 7 ni od Adobe... Mislim da je to že dovolj...
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Lunik ::

popravljeno!
zaštekaval ga je en program, ki ga je naredu moj frend, za merjenje časa na netu.
Ta program je namreč vsake pol sekunde preizkušal, če si povezan na net...

mfurla8 ::

Poskusi še enkrat winse namestit. Ali pa poženi defrag program in pa scan disk. Možno da imaš preveč fragmentiran disk. Poskusi.:D

Lunik ::

saj dela! rešitev je opisana zgoraj...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri ponovni namestitvi ME

Oddelek: Pomoč in nasveti
8977 (815) MaD_Mavr0
»

Win Sux

Oddelek: Operacijski sistemi
462694 (2048) ahac
»

adobe photoshop

Oddelek: Programska oprema
121568 (1414) Shershen
»

Dual

Oddelek: Navijanje
6925 (846) Kovax
»

Programi za spletno grafiko?

Oddelek: Programska oprema
81436 (1338) kuntek

Več podobnih tem