» »

Montaža avtoakustike

Montaža avtoakustike

Avtoakustika ::

Pozdravljeni!

Ker že dalj časa opažam, da v mariboru ni nobenega monterja avtoakustike, ali nekoga, ki bi svoje delo opravil korektno, sem se odločil, da odprem nekakšno delavnico. Ogromno ljudi ne zna izbrati niti prave opreme, kaj šele jo pravilno "inštalirati" v svoj avtomobil, ali pa so preprosto zadovoljni s tem kar imajo. Ker je avtoakustična scena začela v sloveniji propadati, se bom posvetil temu, da mlade, ki bi jih takšne stvari zanimale, nudim pomoč pri montaži. Z avtoakustiko se ukvarjam že kar nekaj časa, izdelujem raznorazne vratne panele, ker zvočnik pač ne igra pravilno na originalnem mestu, ter izdelujem škatle za "wooferje" da delujejo na nekem nivoju za razliko od škatel, ki jih ponujajo v "bigbengu" in ostalih trgovinah, kjer bi za dobro prodajo prodali tudi lastne starše. žal vsa oprema ni vredna svojega denarja. Lahko uredim tudi robo, če bi koga kaj zanimalo, pa mi lahko piše na zasebno sporočilo. V mojem interesu ni mastno zaslužiti, ampak navdušiti mlade, da ne bojo avtošovi prazni.
tako da kdor ima kakršen koli interes, ali pa koga pozna, me naj kontaktira, ker mu bom z veseljem pomagal.

Lep pozdrav, Armando Lah

gildo68 ::

POZDRAVLJENI
prosim rabil bi nekoga za montažo avtoradija z navigacijo in vzvratno kamero.
če mi lahko kako to uredite mi prosim javite na tel 068-130 172
lp Robi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamenjava Avtoradija Z NOVIM

Oddelek: Loža
233328 (2665) WinXP
»

kam zvočnike v avtu?

Oddelek: Zvok in slika
124269 (4038) Scorpia
»

Ozvočenje v avtu - subwoofer da ali ne?

Oddelek: Zvok in slika
264617 (4200) AndrewSmith
»

Kateri avto ojacevalec kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
82322 (2201) DrSergioDJ
»

Kater avtoradio in katere zvočnike? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
525765 (4171) dunker

Več podobnih tem