» »

Magnetna resonanca

Magnetna resonanca

Dajarra ::

Pozdravljeni.

Iščem možnosti za magnetno resonanco magnetnega obroča.. Klical sem v MS, NM, Maribor, Ptuj in je recimo samoplačniško daleč najcenejši Ptuj (190e, drugje je 250+). Z napotnico je tako ali tako za čakat vsaj pol leta..

Zanima me, ali je bil kdo na Ptuju, kakšen je MR, ker sem bral da je veliko odvisno od kvalitete slike tako od naprave kot radiologa.

Hvala.

MaterVola ::

Magnetnega obroča?

Opkow ::

Pozanimaj se za kako privat kliniko v Zagrebu.
Menda so cene znatno nizje napram Sloveniji.

Mirk ::

Če meniš, da je nujno potem zateži zdravniku za nujno napotnico pa si takoj na vrsti.
Drugače še lahko preveriš pri MTC Fontana. Leto nazaj je bila z napotnico čakalna doba samo tri mesce.

Opkow ::

Evo sem se pozanimal.
Kolega je s svojo šel na Hrvaško, ker je rabil takoj... Pri nas so bili predolgi čakalni roki oz precej navite cene.

http://poliklinika-cavka.com/
Cena 960 Kn po segmentu razn če majo kakšno akcijo (čeprav se čudno sliš)
so pa teli mislm da tut opevani in dobri.
http://www.magnetska-rezonancija.hr/?gc...

r3dkv1c4 ::

kliči medilab.....drugače pa v trstu v bolnici košta dobrih 100€ in prideš, 3h in si frej.

domeski ::

Bil letos spomladi na MR na Ptuju,prek napotnice. Bil sem sprejet skoraj pol ure preden sem imel uro. Osebje profesionalno in zelo prijazno. Sam pregled in naprave tudi zelo ok, tako da priporočam.

BigD ::

Dajarra je izjavil:

Pozdravljeni.

Iščem možnosti za magnetno resonanco magnetnega obroča.. Klical sem v MS, NM, Maribor, Ptuj in je recimo samoplačniško daleč najcenejši Ptuj (190e, drugje je 250+). Z napotnico je tako ali tako za čakat vsaj pol leta..

Zanima me, ali je bil kdo na Ptuju, kakšen je MR, ker sem bral da je veliko odvisno od kvalitete slike tako od naprave kot radiologa.

Hvala.


Bil en mesec nazaj v Valdoltri čakal dva meseca povsod drugje je 6 mesecev, pa sem iz lj...

Samo napotnico vzameš jim jo pošlješ in ti povedo kdaj si...

Imajo Philipsa, deluje novo in zelo profi...

GTX970 ::

Iščem možnosti za magnetno resonanco magnetnega obroča.

Sem edini, ki se mu napisano bere kot nesmisel ?

tony1 ::

Morda ramenskega obroča?

MaterVola ::

GTX970 je izjavil:

Iščem možnosti za magnetno resonanco magnetnega obroča.

Sem edini, ki se mu napisano bere kot nesmisel ?


Ne, jaz sem bil prvi :D

Dajarra ::

Ja, ramenski obroč, sorry.

Update: Klical ene strokovnjake za ramo (Artros) in so rekli, da MR slik iz Fontane ne sprejemajo, ker so preslabe kvalitete. Priporočajo Ptuj, MDT RAd. Amb, Izola, NG, Jesenice.

mitja73 ::

MR rame se dela več ali manj samo s kontrastom ki ti ga prej vbrizgajo. Običajni MR za ramo brez kontrasta običajno ne pokaže kaj dosti oz. so rezultati taki da ne pomagajo doti pri diagnostiki ortopedu.
S kontrastom delajo več ali manj samo bolnice, samo diag. centri pa ne.

;-) ::

V mb ukc sem cakal 7 dni


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kardiolog z čimkrajšo vrsto ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5914913 (2809) mailer
»

Vprašanje glede magnetne resonance glave

Oddelek: Loža
4913970 (12272) LeQuack
»

zdravljenje zvina gležnja

Oddelek: Loža
4624014 (16197) Xserces
»

Magnetna resonanca kolena

Oddelek: Loža
134264 (4082) ;-)
»

Fujitsu razvija brezžično polnjenje

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
265637 (4118) fpbs

Več podobnih tem