» »

Magnetna resonanca kolena

Magnetna resonanca kolena

tx-z ::

Ali kdo morda ve, kako je s temi pregledi? Namreč dobil sem napotnico in sedaj lahko grem na različne lokacije - pač tam kjer bi bilo prej. Vendar sem slišal da niso vsi aparati na posameznih bolnicah enako dobri - eni so kao starejši in ne bi pokazal tok dobr slike, kakor kateri drugi. Kako je s tem? Mogoče kdo ve, kje so dobri, kje ne?

Lp
tx-z

Blinder ::

Kaj se sekiraš, čez 9 mescev, kolkor časa bi rabil za pridet na vrsto, bo tvoje koleno že ozdravelo.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

tx-z ::

Ah, fora je kr v ljubljani je do 3 mesce, recimo v mariboru pa 3 tedne. Zato pač me zanima če so stvari enako dobre. In ne, koleno ne bo ozdravelo kr je taka poškodba da ne bo :P
tx-z

gendale ::

pejt samoplačniško
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

treker ::

Smo iz Celja, žena je šla v Valdoltro, kjer so ji naredili scan in potem tam tudi operirali koleno. Vse je potekalo BP in zelo uspešno. Imela pa je odkrušen hrustanec oz. nekaj takega.
Je pa gledala na TV-ju, kaj so delali... grr, mene pa niso pustil zraven :D

Zelo prijazno osebje, res...

edit... pa na napotnico, scan je čakala cca 3 mesece, operacijo pa tudi nekaj takšnega

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: treker ()

barbarpapa1 ::

Pozdrav

Tisti Info o MB je, ali čisto svež, ali pa ne drži. Moja žena je za isto zadevo v MB čakala 5 mesecev :-(....

LP

Jože

;-) ::

pejt samoplačniško

Ja 400€ ali več dat za brezveze se ti zdi smiselno ?

Blinder je izjavil:

Kaj se sekiraš, čez 9 mescev, kolkor časa bi rabil za pridet na vrsto, bo tvoje koleno že ozdravelo.

HAHA!

V MB v bolnici sem čakal točno 7 dni (za koleno), brez kakih suhih salam, domačih jajc, peciva ali kuvert pod pultom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

deadbeef ::

gendale je izjavil:

pejt samoplačniško


Kolega je za magnetno resonanco hrbta plačal okoli 300eur.

black ice ::

Offtopic: Za zdravje nobena cena ni previsoka. Sicer 400€ ni tako malo (skoraj pol plače), vendar bi vseeno raje odštel teh 400€ in prišel takoj na vrsto kot pa čakal pol leta.

tx-z ::

Pač na razpolago mam od 2 tedna do 1 mesec po različnih lokacija v SLO, zanima me pač samo a je povsod enako dobra aparatura za MR.
tx-z

;-) ::

Kaj to tebe briga ?

black ice ::

V Valdortro hodi čedalje več ljudi iz mojih krajev in vsi so navdušeni ter brez pripomb. Da ne bom samo offtopic. :)

;-) je izjavil:

Kaj to tebe briga ?

Komu ti to? Meni?

mihec87 ::

;-) je izjavil:

Kaj to tebe briga ?


Jasno da ga briga saj je njegovo koleno in če ima možnost izbire zakaj nebi šel tja kjer bo dobil boljše posnetke oz info(če je razlika med mašinam)..

;-) ::

Prej bo krivo da boš kaj mignil za slabo sliko kot mašina. Drugače pa pravijo da so v fontatni boljše (novejše) mašine kot v bolnici.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dodatna poskodba na fizioterapiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
567944 (2846) RenatoBr
»

Magnetna resonanca

Oddelek: Loža
136889 (6313) ;-)
»

Zdravnik za prijatelja!

Oddelek: Loža
255646 (4089) Tr0n
»

Bolečine za lopaticami, kaj storiti

Oddelek: Loža
4611121 (9948) detroit
»

Čakalne vrste pri psihologu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8425891 (23949) Tero

Več podobnih tem