» »

Težava z vidom.

Težava z vidom.

xda develope ::

Včasih sem na računalniku 1 uro in pol ko grem pa dol ali odvrnem pogled z ekrana pa nekaj sekund vidim čisto temo.Kaj bi lahko storil glede tega.Ekran mam brightness na 100% gre se pa za laptop hp 625.Kdaj sploh nimam teh problemov tudi če sem na računalniku 5-6ur pa ni frke.

hojnikb ::

bo treba obiskat zdravnika okol tega.
#brezpodpisa

[D]emon ::

Za koji k.... imas brightness na 100% ? Zacni pri tem.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

xda develope ::

na kok nej pa mam?

50% je isto

Zgodovina sprememb…

lonewolf_ ::

Se pravi, to se ti dogaja, ko je okolica temna ? (soba brez luči)
Vsak, ki pogleda v svetel predmet in nato stran, ne bo mogel takoj normalno gledati... To pa zato, ker se morajo oči spet privaditi. V očeh sta dve vrsti sprejemnikov svetlobe, eni so za barve in gledanje ob dobri svetlobi, drugi pa so za gledanje v temi/mraku/slabi svetlobi. Ne moreš jih prisiliti, da takoj zaznajo razliko.
Vklopi si kakšno namizno luč, ampak ne tako, da ti sveti v ekran. Okolica za monitorjem bi praviloma morala biti osvetljena približno isto, kot sam
monitor.
Jaz imam tele ledice ( http://www.ebay.com/itm/171328271626?_t... ) nalepljene zadaj in nimam nikakršnih problemov glede oči in monitorja.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Zgodovina sprememb…

xda develope ::

Luč je prižgana in je 3,5m nad mano prostor je dovolj svetel.

ST-777 ::

xda develope je izjavil:

Včasih sem na računalniku 1 uro in pol ko grem pa dol ali odvrnem pogled z ekrana pa nekaj sekund vidim čisto temo.Kaj bi lahko storil glede tega.Ekran mam brightness na 100%
Če imaš NVIDIA grafično, lahko nastavljaš svetlost z njihovim programom, ki je tudi v slovenščini. Moje nastavitve so svetlost 50 % v tem programu in brightness 25 % v nastavitvi, ki jo izberem z gumbom na monitorju. Te nastavitve so zame uporabne pri pisanju besedil in deskanju po spletu. Kadar pa gledam film, je slika s temi nastavitvami zelo temna. Posvetlim sliko tako, da v NVIDIA programu premaknem gama nastavitev iz 0,40 na 1,40. Ko želim prejšnje nastavitve pritisnem gumb Prekliči. Ta način omogoča enostavno in hitro spremembo svetlosti ekrana.

Uporabljam FreeCountdownTimer, ki je zelo koristen program. Nastavim, čez koliko minut naj se pojavi njegovo okno na ekranu in takrat naredim premor. Ko ga zaprem, se ob nastavljenem času spet pojavi.

LightBit ::

Jaz imam brightness 0%. To je čist odvisno od zaslona.

xda develope ::

Hp 625 ma amd grafiko mam amd catlyst center


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vračilo blaga pri nakupu iz mimovrste

Oddelek: Kaj kupiti
364381 (3400) wwwampy
»

razlika med bleščečim/svetlečim LED zaslonom in anti-glare LED

Oddelek: Pomoč in nasveti
175468 (5152) tony1
»

Monitor LCD 22-kalibracija

Oddelek: Pomoč in nasveti
51020 (1020) budili
»

Problem z glavobolom za PC-jem

Oddelek: Pomoč in nasveti
101651 (1453) BluPhenix
»

Nastavitve monitorja

Oddelek: Zvok in slika
51918 (1824) LuiIII

Več podobnih tem