» »

Android tablica za gledanje filmov?

Android tablica za gledanje filmov?

safast ::

Pozdravljeni!

Imam 3 vprašanja v zvezi z Android tablico.

1. Zanima me ali je glede na specifikacijo strojne opreme ta Android tablica "dovolj" za gledanje filmov iz USB ključa? (Pri tem ne mislim na "težke" Blu Ray filme ampak "klasične" avi, divx...).



2. Prav tako me zanima ali je "USB OTG" kot piše v specifikacijah takšna zadeva, ki se vklopi na (mikro?) USB in ima USB vhod, v katerega lahko vstavim USB ključ?



3. Tablico sicer podarijo članom Mladinske knjige ob nakupu knjig za 200 EUR, nikjer pa ne piše kateri je proizvajalec. Ima kdo izkušnje ali mnenje, če je ta tablica "dovolj" kvalitetna?
  • zavaroval slike: Mavrik ()

hojnikb ::

1. Zanima me ali je glede na specifikacijo strojne opreme ta Android tablica "dovolj" za gledanje filmov iz USB ključa? (Pri tem ne mislim na "težke" Blu Ray filme ampak "klasične" avi, divx...).

Dovolj je. Vprašanje pa je, če je stvar dejansko uporabna za gledanje filmov, ker glede na specse gre za bottom end zadevo z gnilim TN zaslonom (vidni koti obup).

2. Prav tako me zanima ali je "USB OTG" kot piše v specifikacijah takšna zadeva, ki se vklopi na (mikro?) USB in ima USB vhod, v katerega lahko vstavim USB ključ?

je posebi mUSB vhod na tablici samo za to.

3. Tablico sicer podarijo članom Mladinske knjige ob nakupu knjig za 200 EUR, nikjer pa ne piše kateri je proizvajalec. Ima kdo izkušnje ali mnenje, če je ta tablica "dovolj" kvalitetna?

odvisno kaj je zate kvaliteta. Te tablice pač množično štancajo v kitajskih fabrikah, saj so že zdaj "common mold" stvar. Če jo dobiš zastonj, gotovo ni kaj prida.
#brezpodpisa

medenko ::

kakšna je sploh cena tega izdelka? Če je TN ZASLON, samo 512mb rama, nizka resolucija itd...samo prste stran.
Aja, dobiš jo gratis....eh, glej tudi gratis tablice so včasih preprosto preslabe za uporabo.

je to kak TPAD, XPLORE?

hojnikb ::

verjetno je kej takega http://www.ebay.com/itm/7-Android-4-2-J...
sam z malo boljšimi specsi (1GB rama/3Ah baterija).
#brezpodpisa

vorantz ::

Raje kupi tablico za 200€ kot pa knjige od teh voluharjev
Je z razlogom zastonj ta tablica...

safast ::

Hvala lepa vsem za informacije in nasvete. Tudi sam sem kolegu namignil, da bi za takšen denar (200 EUR) dobil boljšo tablico. Bo premislil.

Kar se tiče USB priklopov:

Predvidevam, da USB kabel (ki gre na tipkovnico) izhaja direktno iz tablice, drugi micro USB pa je na voljo za omenjeni "USB OTG"?

Ali bi bilo OK, če bi v USB OTG vstavil "USB razdelilnik" (za 4 USB ključke)? Ali bo to delovalo OK?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je tablica Xplore xp7901 iz spara dobra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5017706 (6794) hojnikb
»

Tablični računalnik Point Of View TAB-P800W

Oddelek: Kaj kupiti
101268 (1053) bbenci2
»

Normalna Bluetooth tipkovnica ali adapter?

Oddelek: Strojna oprema
123189 (2860) Wofk
»

Iz fotoaparata na tablico

Oddelek: Strojna oprema
172747 (2335) Lonsarg

Več podobnih tem