» »

Normalna Bluetooth tipkovnica ali adapter?

Normalna Bluetooth tipkovnica ali adapter?

Lombi ::

Howdy.

Ze nakaj casa iscem na spletu resitev, kjer bi lahko na android tablici brezzicno uporabljal normalno tipkovnico. OTG adapter z unifying sprejemnikom deluje, vendar vmes ne morem polniti tablice, se pravi je uporaba omejena s tem, koliko zdrzi baterija.

Vecina bluetooth tipkovnic, ki so naprodaj pod 100 eur, je na nek nacin stisnjenih, pomanjsanih, narejenih z gumijastimi tipkami.

Ali obstaja kaksna opcija, da se receiver iz normalne (z dvignjenimi tipkami, ne pa nujno mehanicne) brezzicne tipkovnice s pomocjo kaksnega adapterja prenasa preko bluetootha oz. ali se pri nas da kupiti kaksno kvalitetno bluetooth tipkovnico, ki ni 100+ eur?

Najlepsa hvala!

PS: Za mojo tablico (zaenkrat) ni delujocega huba, ki bi omogocal usb otg med polnjenjem
moja video predavanja za adobe in wordpress: 321.si
moje slike in animirani filmi: lo.si

Greg91 ::

tukaj ni nič primernega http://www.ceneje.si/L3/354/racunalnist... ?

Lombi ::

Tretjina teh tipkovnic je napacno kategorizirana (ni bluetooth), tretjina je gumijastih/pritlikavih, tretjina pa 100+ eur (kar se mi zdi res overkill za tipkovnico)
moja video predavanja za adobe in wordpress: 321.si
moje slike in animirani filmi: lo.si

Wofk ::

uporabljaš lahko usb hub z adapterjem(pač da se ga da polnit)

Lombi ::

Wofk je izjavil:

uporabljaš lahko usb hub z adapterjem(pač da se ga da polnit)


Erm, ja, kot sem omenil v zacetnem postu, OTG kabel s priklopljeno tipkovnico "deluje", vendar mi ravno zaradi nedelujocega polnjenja to ne predstavlja zadovoljive resitve.
moja video predavanja za adobe in wordpress: 321.si
moje slike in animirani filmi: lo.si

Wofk ::

Lombi je izjavil:

Wofk je izjavil:

uporabljaš lahko usb hub z adapterjem(pač da se ga da polnit)


Erm, ja, kot sem omenil v zacetnem postu, OTG kabel s priklopljeno tipkovnico "deluje", vendar mi ravno zaradi nedelujocega polnjenja to ne predstavlja zadovoljive resitve.


Poglej si tale video od sedme minute naprej

Lombi ::

Jap, tako resitev ze imam, otg+unifying receiver, vendar mi "ne polnjenje" predstavlja tezavo, ker je pisanje mozno le toliko casa, kolikor zdrzi baterija.

Za Galaxy Note 10.1 2014 zal (zaenkrat) ni razdelilca, ki bi omogocal usb otg+polnjenje, tako da edine potencialne resitve pridejo v obliki BT/Wifi prenosa.
moja video predavanja za adobe in wordpress: 321.si
moje slike in animirani filmi: lo.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lombi ()

nabit_jezus ::

Jaz imam sicer tole tipkovnico http://gizzmo.si/bluetooth-tipkovnica-z... pa mi je vredu, kvaliteta je dobra. Čeprav sem pristaš večjih tipkovnic sem se kar hitro navadil, brez nje ne gre pri tablici....pogrešam edino numpad. Glede na to, da je nizka cena pomojem nimaš kaj faliti.

OmegaBlue ::

Če imaš kaj ustvarjalne nagnjenosti lahko kupiš BT modul http://www.adafruit.com/products/1535 in predelaš katero koli USB tipkovnico na BT.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Lombi ::

nabit_jezus je izjavil:

Jaz imam sicer tole tipkovnico http://gizzmo.si/bluetooth-tipkovnica-z... pa mi je vredu, kvaliteta je dobra. Čeprav sem pristaš večjih tipkovnic sem se kar hitro navadil, brez nje ne gre pri tablici....pogrešam edino numpad. Glede na to, da je nizka cena pomojem nimaš kaj faliti.


Tak tip oem mini tipkovnice ze imam, kvaliteta tipk je v primerjavi z normalnejso tipkovnico porazna. Res je, boljse kot tipkati po zaslonu, vendar za pisanje daljsih tekstov neuporabno. Trenutno imam naroceno tole, dokler pa drzi baterija, pa shajam z OTG kablom.



OmegaBlue je izjavil:

Če imaš kaj ustvarjalne nagnjenosti lahko kupiš BT modul http://www.adafruit.com/products/1535 in predelaš katero koli USB tipkovnico na BT.


U, zanimivo. Trenutno imam narocenega enega za 50, malo manj diy, hopefully it works.
moja video predavanja za adobe in wordpress: 321.si
moje slike in animirani filmi: lo.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lombi ()

modelno1 ::

Kaj pa Applova BT tipkovnica? Normalne velikosti, samo num pada nima. Nova je 75€, na bolhi so pa od 40€.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Lombi ::

modelno1 je izjavil:

Kaj pa Applova BT tipkovnica? Normalne velikosti, samo num pada nima. Nova je 75€, na bolhi so pa od 40€.


Kupil eno iz bolhe, podaril sestri. Tipke so v primerjavi s klasicno stisnjene (strnjene), numpad je vrinjen pod desni shift, teza pa je zaradi baterije le na koncu tipkovnice, kar na mizi ni problem, v narocju pa.

Zaenkrat sem nasel idealno kombinacijo v Atenovem BT adapterju in Logitechovi tipkovnici iz MK270. BT adapter bo omogocil tudi, da prenos ni vezan na tipkovnico, tako da se to lahko kadarkoli zamenja.
moja video predavanja za adobe in wordpress: 321.si
moje slike in animirani filmi: lo.si

Wofk ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera tipkovnica za android tablico

Oddelek: Kaj kupiti
133471 (1906) damijanrandl
»

Windows 8.1 tablica? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6214657 (8178) Lonsarg
»

Miška na adroid telefonu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152269 (1964) fujtajksel
»

Tablični računalnik v avtu z fm rds radijem (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
539876 (7655) UganiKdo
»

Novi USB-priključek bo obrnljiv (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Modifikacije
5922869 (19329) [D]emon

Več podobnih tem