» »

Slo-tech Lan

Slo-tech Lan

««
8 / 8
»
»»

Sergio ::

plus moja Eheim pumpa 1250, ki je, potem ko sem jo pripeljal nazaj v grosuplje, zacela delat FUL boljs, posledicno napumpala v prvo izhodno cev tak pritisk, da mi je zalilo 1 dcl vode racunalnik. No, po manjsi operaciji rezanja in brisanja je vse nazaj pod kontrolo ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Jaka83 ::

Po tehle izjavah morm potrkat na les, ker men še vse deluje tako kot mora. Samo eni gnili BSOD se mi kažejo ob igranju iger, ko pa folda in DLja je pa vse gut. Zdajle mi je celo noč foldal in laufala sta DC++ in eMule, pa brez BSOD, tko da je neki z driverji za grafično narobe al pa GART driverjem od nForce čipovja. Who knows, bom naredil reinstall celotnega sistema in potem testiral. Mogoče mu pa FX ne paše preveč, ker sem ga včeraj malo testiral.:D

TribesMan ::

Heh men dela vse edin sistem se mi dle zaganja, k sm ga zasvinjal z antivirusom, ga morem odistalirat.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Sahel ::

Ha ha...meni pa je vse kul. Samo winsi so se mi nepopravno zasuli, zaklenu se mi je folder My Documents, disk mam nafilan z downloadi iz mreže zmanjkalo mi je CDjev da bi to zapeku, trčetrt stvari ki sm jih zdownloadal mi ne dela, kr je kišta prešvoh pa take...nič hujšega.... :D

Jebiveter ::

@Sahel: Mam jest CDje! Prnesi disk :D
Pa tud dovolj mocno mashino mam, tko da ni neki problem :D

Drgac pa, je mene mashnina (predvsem Winsi) zajebavala ze ped NESTom (ze pol leta nisem na novo nalozu winsev) tko da nism niti presenecen nad pocasnim delovanjem. Ko pregledam vse DLje ipd. pa se bom spravil reistalirat celotno stvar, da bo delala dokler ne prodam diskov (2x 15GB 7200 IBM -- kupi kdo?:D ) in nabavim nekaj vecjega. Takrat pa adios Win$ux in Welcome $u$e :D (vsaj kar se vsakdanjih opravil tice. winse bom obdrzal kot secondary os sam zarad iger).

BTW: Kaksna pa je bila lanska bilanca (kar se destroyed stvari tice)?>:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

WarMaker ::

Kje si lahko že ogledaš slike (albume)???;((

Jaka83 ::

@WarMaker:
Slike bodo, ko bo članek spisan. Se pravi, čez slab teden. (verjetno)Upam da čimprej.

BaRtMaN ::

Hehe. Sem šel direkt z NESTA na morje in se malo naplaval... računalo mi deluje s prve, virusi so bli pa res za popenit. Shareanje je blo tud za popenit. Za popenit dobro. >:D

monster-x ::

@WarMaker: Na internetu je bila enkrat "Beta" verzija albuma, vendar pa se je ukinila zaradi težav na strežniku.:\
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

darkolord ::

bolj težava v tistemu, ki je galerijo postavljal...

Gandalfar ::

ah .. :)

Galerija bo ko bo clanek.. vse ostalo je samo teaser =)
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEST.2006 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29123171 (15076) frenk
»

NEST.2005 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29820306 (13488) Nejc Pintar
»

Prihaja NEST 2004

Oddelek: Novice / NEST
482616 (2616) Jeebs
»

Napovedujemo NEST:2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
594798 (4798) Primoz
»

Slo-Tech NEST.2003 -- tretjič

Oddelek: Novice / NEST
242743 (2743) bradek

Več podobnih tem