» »

HP pavilion dv7

HP pavilion dv7

Gutjerez ::

Zanima me kako ugotoviti za kateri model gre.

Namreč nikjer na računalniku ne piše ni. niti ko snamem baterijo ni modela. so različne serijske od baterije do nekih x stvari. a nobena v googlu ne dela in ne najde nič.

Sedaj sem pač od ene verzije naložil lan drivere.
ima tudi grafično integrirano in ati radeon. kako naj tudi ugotovim kateri radeon je not. naj bi bil model 6141em torej temu pripadajo driveri za dv7 600 em ? ker pač posebej za 6141em ne najde nič
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

popster ::

poglej pod device maganer..

Gutjerez ::

pod device manager ni nič. samo integrirano prepozna. sem sedaj poskuso z AMD Driver detector in je našlo da gre za 6xxxM serijo. tak da to gre. A modela pa še kr nevem. Zato tudi nevem katere drivere naj naložim.

tudi v biosu ne piše modela
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gutjerez ()

Malajlo ::

Tam pod baterijo ful na drobno nič piše?
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu...
Option 2. Bios.

Silvo ::

Silvo

Gutjerez ::

nič ne piše. tisto kar pa piše pa google ne najde nič

amd driver detector je našel kao da gre za 6xxxM verzijo a sedaj sem naložil te catalist driverje za to verzijo in ko naložim in dam ponovni zagon piše da ni graphic driverjev. čudoooo. sedaj niti nevem katera grafična je not. :///
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

djready ::

če imaš HP support Assistant inštaleran ga odpreš pa pogledaš številko izdelka vpišeš v google pa bi ti moral dati par HP laptopov z to številko, pol sam koperaš ime modela ki je bil v trgovini pa iščeš driverje. Tko sem jest dobu za DV7 6002em.
Asus M5A97 R2.0, Fx 6300 4.4Ghz, XFX 280x OC BE, 8GB Ram, XFX 550w, Win7

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: djready ()

Gutjerez ::

sedaj sem naložil tega.

http://postimg.org/image/87tgauf3d/
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

crniangeo ::

v cmd napiš wmic csproduct
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Silvo ::

Pol maš tega,nemška tipkovnica:
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft...
Silvo

Gutjerez ::

sedaj je HP asistent namestil vse drivere. In pod upravitelji naprav ni več rumenih klicajev. A vseeno ni še naložen driver za raden grafično.

Sem ga že 2x naložil in vedno ko pride ponovni zagon mi piše da ni graphic drivera.
sem pa downloado tega
http://postimg.org/image/iw37x65l1/

ker je pač prepoznana grafična Radeon HD 6770M a kot sem rekel že 2x sem inštaliro in ni bilo dobro. Ker ko pride ponovno nazaj v windowse je vse velika slika in piše da ni grafičnega drivera. Ko ga odstranim pa je spet nazaj Intel HD driver. in je dobra slika.

torej kako naložit tega radeona ?
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

crniangeo ::

ti imaš laptop graphic in ne desktop :_)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Gutjerez ::

desktop ali nootebook graphic je isto.

ker tega je tudi AMD Driver detector zaznal in downloado. sedaj že tretjič in brez uspeha
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Silvo ::

Silvo

Gutjerez ::

bom sedaj še tega poskuso...

ker sem 4x poskuso različne drivere z uradne strani dol in ko naložim driver pol po ponovnem zagonu piše da nimam naloženih driverjev. smešno. to je samo amd pa hp zmožen
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

djready ::

pri HPjevih dv6, dv7 laptopih ne moreš instalerat iz uradne AMD strani tudi če piše 6770m tam, zakaj nevem ampak se folk pritožuje zaradi tega HPju njih pa boli k. Samo dve možnosti sta ali zastarele driverje iz njihove strani ali pa modificirane novejše driverje od lashcatlabs
Asus M5A97 R2.0, Fx 6300 4.4Ghz, XFX 280x OC BE, 8GB Ram, XFX 550w, Win7

Compufreek ::

Živijo !
Sem tudi sam imel velike težave z HP jem ... naprimer piše radeon 7690XT pa je v resnici neka modana serija 6xxx pa pol gonilnik ne laufa.

Problem pri DV seriji je da imajo močne grafične ki pa se ne namestijo tako kot je treba ker laufa intelova kot glavna. Rešitev je da greš v bios in sprmeniš switchable graphic iz dynamic v fixed pa se potem ponovno instalirajo gonilniki. Če te možnosti nimaš pa je potrebno nadgradit bios ... kar pa pri HP ju itak ni problem ... samo pravega downloadaš pa instaliraš pa vse samo nardi ...

osebno ... ne grem nikoli več na HP ... imajo sicer večinoma boljše grafične za nižjo ceno ampak kaj ti to hasne če uradni gonilniki ne delujejo -.-

tako pa njihova finta A8 procesor z R5 grafično pa samostojno M260 ko z 2GB rama, pa R5 ke nemorš ugasnit stacionarna pa sam pomaga renderat ... in na koncu dobiš neki kar bi v i3 intergrirana bolš gnala ko pa tisto sranje ... nikol več HP majkemi

PS. z fixed in windows 8.1 delujejo uradni gonilniki 80 % (torej jih posnameš pa laufajo brez problema ampak manjkajo določene funkcionalnosti ki nebi smele)

Zgodovina sprememb…

Gutjerez ::

Silvo ta tvoj link pa je namestil drivere. Tak da je sedaj to vse cool z temi zastarelimi driverji.

Sedaj je še samo ena zadeva.
na tej 17´ DV7 ima največjo možno resolucijo 1600x900

kako lahko dam na 1920x1080 ? ker je kao na max 1600x900


pa hvala vsem za pomoč.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gutjerez ()

Mind_Game ::

isto je kot bi jaz vprašal kako naj nalijem 10 litrov v 8 literški pisker???

Gutjerez ::

torej ne gre. pol pa je sodelavca zmotilo to da je prej imel 15 colni lenovo in je mel max resolucijo 1920x1080
sedaj pa ima rabljenega DV7 17´in je pričakoval da bo imel več.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP dv9812us in win 8.1 audio gonilniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
111250 (1110) gddr85
»

HP 15 d050sm - gonilniki nujno (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6316732 (13174) dmagnif
»

računalnik ne najde USB-jev,webcam-a, bluetooth-a

Oddelek: Pomoč in nasveti
131608 (1355) saja
»

novi hp prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
141473 (1304) Gutjerez
»

Driverji za hp

Oddelek: Operacijski sistemi
112559 (1981) pokec93

Več podobnih tem