» »

Budilka s tedenskim spominom

Budilka s tedenskim spominom

bbenci2 ::

Pozdravljeni!

Na netu iščem neko budilko, ki bi imela opcijo tedenskega spomina časa bujenja, vendar pri podatkih pogosto ni omenjena ta opcija. Kar v praksi pomeni, da bi recimo čas bujenja enkrat nastavil za več dni vnaprej. Problem se pojavlja, ker bi mi še najbolj v poštev prišel kakšen Hi-Fi, ki bi imel to opcijo. Ta opcija mi je najbolj mikavna zaradi daljinca, s katerim bi potem izklopil bujenje iz postelje. Sedaj koristim Philipsov glasbeni stolp, vendar mu moram vsak dan nastavljat čas bujenja.

Uporablja morda kdo kaj takega, da ne bom ure in ure brskal po netu?:D

Hvala!
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

hojnikb ::

vsak spodobn androidnež ima tudi tednske alarme...
#brezpodpisa

bauci ::

Ni hi-fi ampak danes sem kupil radio budilko Sangea RCR-2, ki omogoca nastavitev alarma za vsak dan v tednu posebej. Cena 69,99€. Zelo dober radijski sprejemnik, ura radijsko vodena, ...

sloxl8 ::

Tudi sam iščem budilko, ki bi bila čim bolj preprosta, tj. brez zunanje temperature, MP3, BT in podobnih navlak, samo ura in datum. Vendar pa mora imeti možnost, da lahko nastaviš en alarm za med tednom in drugega za vikend.

Eno sem pred časom kupil v Hoferju, pa ni preveč zanesljiva.

Odpadejo tudi smartphone-i, ker ne želim imeti nepotrebnih sevanj in drugih motenj med spanjem.

Aja, pa da ne stane 70€, recimo do 20€.

jype ::

sloxl8> Odpadejo tudi smartphone-i, ker ne želim imeti nepotrebnih sevanj in drugih motenj med spanjem.

Vključiš airplane mode, pa jih nimaš več.

Sicer pa še vedno ostaja odgovor: Raspberry Pi.

Trivialno ga je prepričat, da se obnaša kot budilka, pa še zelo poceni rezervno baterijsko napajanje se da uredit zanj.

sloxl8 ::

Ne pride v poštev. Rabim plug'n'play, brez programiranja, šraufanja in podobnih neumnosti. Pa fino je, da je vsaj približno neke sodobne oblike, ne kup vezja, s kabli povezanega v enem zasilnem generičnem ohišju.

luksorzi ::

Nokia C5, ali kaj podobnega. Naštimaš budilko, in lahko ugasneš. Glede na to, da ob normalni uporabi telefona baterija zdrži cca 1 teden, ti za budilko verjetno nebi bilo treba polnit več kot 1x na mesec. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: kaj vas zjutraj zbudi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
7114692 (11897) jype
»

Najbolj učinkovito jutranje bujenje! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11319623 (16769) Sirko20
»

Budilka

Oddelek: Kaj kupiti
162134 (1597) iskra
»

"Čutim" alarm

Oddelek: Loža
473300 (1888) Shegevara
»

Budilka

Oddelek: Loža
201991 (1774) Mercier

Več podobnih tem