» »

Kje kupiti poceni papir?

Kje kupiti poceni papir?

betmen ::

Torej rabim pisarniški A4 papir, kolikor sem gledal je 80 gramski čist vredu.

Zanima me, kje bi se ga dalo dobiti najceneje? Ful je teh spletnih strani, trgovin, založb itd. pa me zanima kje ga vi kupujete? Pač eno uno škatlo 5x500 al pa lahko tud zavitek od 500 papirjev?

fosil ::

Za en paket pa res nima smisla komplicirat.
Ga dobiš tudi v navadnih trgovinah, na primer sparu.
Tako je!

Šimpanz ::

Greš v najbližjo trgovino, ker kaj ti pomaga če prišparaš 1 eur če se moraš za t voziti 20 km ali pa plačati 5 eur za poštnino.

shadeX ::

Odvisno kolk ga porabiš. Recimo jaz sm ga kupu s tiskalnikom kadar sm ga kupu 4 leta nazaj (500 listov), pa jih mam še zmeri.

Sicer vsak teden sprintam po 2-3 liste kar nanese cca 144 listov na leto. Torej slaba 4 leta za 1 paket listov :D

medenko ::

potrošnike tipa shadex imajo prodajalci najraje ;)

betmen: ne kompliciraj povsod je nekje 3-4€ na zavitek, torej škatla 5 zavitkov je nekje med 15 in 20€....kupi v najbližji trgovini pa je.

Yohan del Sud ::

+1

Če nimaš male tiskarne doma je tvoj bližnji supermarket prava izbira (išči tisti papir s hišno oznako). Spremljaj še akcije in dobiš še za 20-25% ceneje. Tam ene 3 eur kilo. Ena redkih zadev, ki se je ne splača kupovat v bigbangih/mimovrstah.

To pač ni roba pri kateri bi se ti resno splačalo šparat. Edino zanima me zakaj nimajo v lidl/hofer tega papirja. Bi moral biti tam po 2eur/kilo ...
www.strancar.com

darkolord ::

500 listov je 2 kili pa pol :P

Yohan del Sud ::

Sorry. Vem. Posplošujem. Zadnjič vozil tri pakunge v rucaku z biciklom, odpadla ramena. Mere so čudne pri papirju. Za neprofije, to je.
www.strancar.com

mat xxl ::

Lahko ti jaz zrihtam dokaj ugodno povej samo koliko rabiš, paleto dve ali več ? Če želiš OK ceno je navadno obvezno vzeti vsaj 1 paleto. Sicer pa vprašaj na ALPE PAPIR, je pa še morje drugih ...

darkolord ::

He he, poznam nekoga, ki je kupil paleto papirja, ker so ga takrat rabili malo več in je bila cena ugodna.

To je bilo kakšnih 20 let nazaj. Papirja je še. :))

Furbo ::

Jaz v 10 letih obrti nisem prišel čez en karton s 5x500 listi.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

[D]emon ::

Paket 500 listov A4 (80g/m^2) je par evrov v vsaki papirnici.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [D]emon ()

mat xxl ::

Ja sej, samo dajmo šparati na centih se začne , in ja se splača v Maribor ponj tudi če si iz Ljubljane centi so le centi ;)

m0LN4r ::

Špar imel enkrat akcijo, pa še vržeš gor nek popust (tisti iz letaka) ali na izdelek 25% ali celoten nakup ali AS ali karkoli.
Tako kupiš en paket tudi za 2EUR.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

[D]emon ::

mat xxl je izjavil:

Ja sej, samo dajmo šparati na centih se začne , in ja se splača v Maribor ponj tudi če si iz Ljubljane centi so le centi ;)


In pokuris za benz vec kot pa si prihranil na papirju. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

francek1 ::

Jager v Melju ga ima po 2.45 €.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Ikspe ::

Jaz ga v sparu kupujem. Občasno mu v akciji še pade cena. Cenejšega nisem našel. Kvaliteta trpi na prozornosti materiala.

[D]emon ::

Pri 80 gsm bo zadeva tezko ekvivalentna 160 gsm papirju :P
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

astras ::

tole bi lahko spet obudili temo, glede na to kake so cene a4 papirja danes :)
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

BCSman ::

Včasih je v eleclercu bil cenejši a4 papir.

lucky13 ::

Trenutno Tedi po redni ceni. Različni proizvajalci.

Argonavt ::

Odvisno kje zivis. Sam skurim v sluzbi po en karton (5x500) tedensko ali na dva tedna. Vcasih nabavljal v Office in so dragi full postal. Nasel firmo Pi_ _ in cena ugodna (vijolicna skatla), na dom mi pripeljejo in po parih nabavah so sami odobrili placilo po dobavi. Če tko ostane top. Sel v pisarno pogledat papir, ki je ponavadi v akciji je Fabriano. Ugodno papir zame je med 4 in 5 Eur na zavitek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Argonavt ()

Apofis ::

Nimaš kej, Ukrajina je glavni proizvajalec papirja...čudn, da ni še dražji po vseh teh kolobocijah zadnje čase.

blblb ::

Argonavt je izjavil:

Odvisno kje zivis. Sam skurim v sluzbi po en karton (5x500) tedensko ali na dva tedna. Vcasih nabavljal v Office in so dragi full postal. Nasel firmo Pi_ _ in cena ugodna (vijolicna skatla), na dom mi pripeljejo in po parih nabavah so sami odobrili placilo po dobavi. Če tko ostane top. Sel v pisarno pogledat papir, ki je ponavadi v akciji je Fabriano. Ugodno papir zame je med 4 in 5 Eur na zavitek.


Firma je https://www.pigo.si/ ... :) (razumem cenzuro strani :)
Enako uporabljamo v našem podjetju vendar glede cen nimam komentarja, ker ne vidim računov oz. nisem del nabavne verige... :))

lp, blblb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blblb ()

Gagatronix ::

80 GSM papir je svinjsko poceni. Dobis ga komot ze za 2-3 eur na paket 500 listov, prakticno povsod.

c3p0 ::

Katerega leta?

Gagatronix ::

Prejsnji mesec, v lokalnem Mercatorju.

Meee ::

Dunder Mifflin

cortez ::

A misliš Scranton branch ?

Kje se da pa poceni dobit 58mm/20-25m termo papir, pod 50c ?

wcpapir ::

Gagatronix je izjavil:

80 GSM papir je svinjsko poceni. Dobis ga komot ze za 2-3 eur na paket 500 listov, prakticno povsod.

Povej kaj več o tem prosim, ker sem včeraj v Merkatorju dal 7,99eur za 80g a4 fotokopirni papir. Drugače dam tam 4-5eur. 2-3eur pa bi rad videl.

feryz ::

Je 2-3 evre, ampak se skozi vidi. Čeprav piše na njem 80 gramski.
Jaz kupujem za 5€ plus ddv, papir, citiram "80 gramski A klasa odlične kvalitete".
In je res občutno boljši od trgovinske šare.

Gagatronix ::

Za zadeve, ki bodo slej kot prej koncale v reciklazi, je poceni 80 GSM papir vec kot dovolj. Za kaj pomembnejsega pa uporabis 120 GSM papir.

Invictus ::

Kdo še printa danes?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

MadMax ::

GSM?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Scaramouche3 ::

Gagatronix ::

MadMax je izjavil:

GSM?


Grams per Square Metre.

MadMax ::

Ah, gsm torej, ne GSM.
Enoti gram in meter imata za oznako mali črki.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

borisk ::

torej g/m2

shemish ::

borisk je izjavil:

torej g/m2


Absolutno pravilno.

koli99 ::

Glede na to da delam v papirni industriji, je oznaka gsm oz GSM splosno uporabljena tudi v tehnicnih izracunih, ceprav je striktno pravilno g/m2.

cortez ::

pri koliko g/m2 preide papir v karton ? 500 g/m2 ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

koli99 ::

Beli papir in karton sta popolnoma razlicna pojma, beli papir ima lahko gramaturo od cca 20-180gsm, rjav pa precej vec. Sem ze videl stroje z 1500gsm...

mat xxl ::

In si uspel privarčevati 5 ali 8 eur ? Čestitam !!!

https://www.pigo.si/katalog/papir_in_pa...

astras ::

hvala za pigota ;) lp
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Papir za laserski tiskalnik

Oddelek: Loža
212397 (1963) opeter
»

Pisarniški material za podjetja, grosist

Oddelek: Kaj kupiti
121553 (1104) miller31
»

kje dobiti pigmentno barvo za tiskalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
182240 (1764) [D]emon
»

Tiskalnik za debelejši papir

Oddelek: Pomoč in nasveti
134965 (3306) benzo13370
»

Barvni tiskalnik do 500€

Oddelek: Kaj kupiti
273215 (2859) psyke

Več podobnih tem