» »

Overwatch

Overwatch

shadeX ::

Dobra igra. Jo bom kupil :)

m0f0x ::

Ti kar.

sandmodnigga ::

m0f0x je izjavil:

Če je v beti vse kar igra ponuja, potem po mojem mnenju Battleborn ponuja več za to ceno.

Če bo prišel 25 eur. Če ne WarZ ponudi več za svojo ceno.

Tr0n ::

Ne, v beti manjka competitive ranked play, pa scasoma bodo seveda dodajali nove game mode-e in herote, kozmetiko etc. :)

m0f0x ::

sandmodnigga je izjavil:

m0f0x je izjavil:

Če je v beti vse kar igra ponuja, potem po mojem mnenju Battleborn ponuja več za to ceno.

Če bo prišel 25 eur. Če ne WarZ ponudi več za svojo ceno.


Daj ne bluzi s tem skropocalom tukaj.

sentiš ::

Igra bi morala biti F2P. Deluje, kot da so se v zadnjem trenutku odločili in ji dali ceno.

Če bi bila 20€ bi kupila takoj.

Tr0n ::

40 EUR je, kar je kr solidna cena.

shadeX ::

Jp, še za manj se jo da dobit :)

m0f0x ::

Sorry, ampak meni ni vredna 40EUR.

shadeX ::

Ni problema. Noben te ne bo pogrešal :)

Sicer pa bo zagotovo čez čas cena tudi padla, da ne omenjam da bojo s časom tudi dodali nove featurje kakor se za Blizz spodobi. Špil je hud, sam kaj ko nimam pojma kako igrat :)

Anyway, za zbirko bo, pa občasno nabijanje.

m0f0x ::

Verjamem, da ne bom pogrešan.

Ti si očitno blizzard fanboy, da ti je špil hud, čeprav nimaš pojma kako igrat?

shadeX ::

Blizzard fan boy? Mogoče :)

Powerji so zanimivi, risana grafika se mi izredno dopade in kar je najbolj, špil je izredno hiter. Nekako tako kot prvi UT, ki sem ga vsaj 10 let nabijal.

OW Nisem imel dost časa igrat, sam vem da bom kar dost ur zabil tle not :)


Anything else ? Nekako mi občutek pravi, da bi zlo zlo rad igral, pa si nekako zlo na tesnem z resourci ^^

m0f0x ::

lol, kaki komentar. Nebi o resourcih s tabo :) Če nekdo ni pripravljen denarja zapravit za neko igro, še ne pomeni, da ga nima.

sentiš ::

shadeX, kako jo dobiš za manj?

shadeX ::

sentiš ::

To je samo 2€ razlike...

shadeX ::

V blizz storu je 60€. Kam hočeš boljše kot skoraj 50% popusta lol.

Tr0n ::

Napisite svoje BattleTag-e. :)

Tr0n#2663

Cancer ::

Tudi jaz sem preigral nekaj ur, prisel do rank 15. Prvi vtisi: igra se mi ne zdi nic posebnega. Game modi so dokaj dolgocasni, ni nicesar kar bi me res pritegnilo. Bastion je najbolj OP char, in v vecini primerov dobi play of the game, glih zaradi tega ker se nakampiras v en kot, potem pa sam rampampam.
Igra bi morala biti F2P. Tudi jaz sem bil na zacetku navdusen, ko pa sem igro sprobal pa me je pustila hladnega. Skoda 40€

sentiš ::

shadeX je izjavil:

V blizz storu je 60€. Kam hočeš boljše kot skoraj 50% popusta lol.


Ah Origin edition. Kaj boš te s tem. Igra je super, sam bi morala bit F2P. 40€ base game + 20€ expansion vsake 3 mesece za pay 2 win herote je malo prehuda.

Tr0n ::

Kaksne pay 2 win, ce mas vse herote na voljo. :)

Bastion OP? Ne se hecat. Par granat, raket Ali freeze, in je konec zabave.

Zato pa je pomembno, da switches herote med igro, noobs. :)

Cancer ::

Ko sem jaz igral je blo vec kot polovica bastion play of the game. Pac layout map je vcasih tako brezvezen da sem raje ugasnil igro. Je cist moje mnenje. Sem bil tudi jaz na zacetku cisto nahypan, sem igro spremlju skozi razvoj, samo ko pa sem jo sprobal je pa obcutek kot vsaka druga streljacina.

Tr0n ::

To si mogoce igral 2-3 igre, kar ni nic. Ne mores se v tem casu dobit koncnega obcutka, kako potekajo matchi.

m0f0x ::

Če je prišel do rank 15 potem to ni samo 2-3 igre. Mene moti, ko dobim za soigralce takšno ekipo kot je spodaj na sliki. No chance to win.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

Tr0n ::

Vedno je counter. :)

ahac ::

Tr0n je izjavil:

Vedno je counter. :)
Za butaste soigralce ne. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Jeffrey Kaplan (game designer v Blizzardu) je napovedal reakcije novih igralcev na Bastion/Torbjorn in attackerje. :)



25m 49s.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

ahac ::

Overwatch Open Beta Extended - Play FREE Until May 10
http://us.battle.net/forums/en/overwatc...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

SloSlayer ::

Meni osebno je igra super, vendar po mojem ni vredna 60€. Za 20€ bi jo tudi jaz kupil takoj.

Tr0n ::

Saj je 40 EUR. :)

s1l3 ::

Mislim, da je cisto odvisno koliko gameplaya bos dobil ven. Jaz vem da meni osebno je vredno 40e,ker vem da bom imel playtime v par 100urah. Je pa res da ze par let igram tf2 in mi je po vseh teh letih se kar zabavno, tako da sem fan takih iger.

Spil je zanimiv in mislim,da bo samo se boljse. Pozna se, da ljudje se ne znajo igrat. Team compi so vcasih taki, da te kar zaboli, ampak ze sedaj se kdaj zgodi da dobis ljudi, ki vejo kaj delajo, te igre so posebaj zabavne. Si pa niti ne predstavlja koliko fun mora biti ce dejansko igras s prjatli. Samo to je pa tak pri vseh mp spilih.

Na to noto, ce bi kdo igral dokler je se beta.

S1l3#2409

m0f0x ::

 Le zakaj :)

Le zakaj :)

shadeX ::

Normalno, da morajo naredit en balance. Zato pa igra še ni releasana :)

ahac ::

Tr0n je izjavil:

Saj je 40 EUR. :)
Halooo!! Valda vzameš tisto za 60€, da dobiš še cute pet za WoW pa card back za Hearthstone! :))

m0f0x je izjavil:

 Le zakaj :)

Le zakaj :)

Na tak defense team sem tudi jaz že naletel. Sicer nismo zmagal, ampak po moje ni tolk nemogoče.

shadeX je izjavil:

Normalno, da morajo naredit en balance. Zato pa igra še ni releasana :)
Za balance so imel več mesecev closed bete.
Tole zdaj je že kar tisto, kar bo releasano. :P Ampak bodo pa sigurno prilagajal balance še dolgo po izidu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

m0f0x ::

Saj so beto že večkrat update-ali, sicer ne vem, če so vmes delali kaki rebalance, ampak vseeno več kot očitno je kdo je OP in kdo ne.

tt2 ::

A beta še kar traja.

shadeX ::

ahac je izjavil:

Overwatch Open Beta Extended - Play FREE Until May 10
http://us.battle.net/forums/en/overwatc...


Najverjetneje do polnoči danes.

qwea ::

Konec bete :'(

m0f0x ::

In, kdo vse bo kupil? :D

Tr0n ::

Jaz sem ze par mescov nazaj. :)

m0f0x ::

Origins edition?

Tr0n ::

Ne vem kera je Origins. Ta najcenejso pac, 39 EUR.

shadeX ::

m0f0x je izjavil:

In, kdo vse bo kupil? :D


Mal spreminjam svoje mnenje. Še zmer zabavna, ampak nekako mam občutek da gre vse po istem kopitu. Bom kupil, ampak se ne mudi, tako da bom počakal da cena pade, lol :)

Lim00n ::

Closed beta še poteka? Se pravi če jo pre-orderaš lahko še igraš al ne? Glih sem mal not padu pa so mi vzel :)

sentiš ::

Boš moral počakat do izida igre. http://onlywat.ch/

bajsibajsi ::

Kje so FPS igre s server browserjem, razvidnim pingom, normalno TAB statistiko, ukazno konzolo, poljubnim stevilom igralcev, brez enormnih konzolaskih crosshairov,...

Ce odmislis srckasto grafiko, Overwatch v svojem drobovju nudi precej malo; neglede na ceno. Verjamem pa, da je (vsaj nekaj casa) imenitno imeti na izbiro 954875938475 herojev z "razlicnimi" atributi, kjer lahko vsak casual player najde samega sebe.

m0f0x ::

Mene je to tudi motilo, da nisi mogel med beto izbirat, katero mapo in mode želiš igrat. Bomo videli kakšne bodo ocene in opcije, ko igra izide.

Tr0n ::

bajsibajsi je izjavil:

Ce odmislis srckasto grafiko, Overwatch v svojem drobovju nudi precej malo; neglede na ceno. Verjamem pa, da je (vsaj nekaj casa) imenitno imeti na izbiro 954875938475 herojev z "razlicnimi" atributi, kjer lahko vsak casual player najde samega sebe.

Nazalost igra ni prevec casual oz. pub friendly. Je matcha hitro konec (beri: pod minuto), ce folk ne ve vsaj priblizno, kaj mora delat. :) Pa tudi sami heroti imajo kr nekaj zanimivih combotov, ki jih mogoce sprva niti ne opazis.

Recimo do konca bete nisem vedel, da lahko D.Va leti gor in dol in je idealen counter za Widowmakerko in ostale camper-like klase. Je kr nekaj takih fint.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

sandmodnigga ::

Cancer je izjavil:

Tudi jaz sem preigral nekaj ur, prisel do rank 15. Prvi vtisi: igra se mi ne zdi nic posebnega. Game modi so dokaj dolgocasni, ni nicesar kar bi me res pritegnilo. Bastion je najbolj OP char, in v vecini primerov dobi play of the game, glih zaradi tega ker se nakampiras v en kot, potem pa sam rampampam.
Igra bi morala biti F2P. Tudi jaz sem bil na zacetku navdusen, ko pa sem igro sprobal pa me je pustila hladnega. Skoda 40€

Probaj igrati kakega heroja, za katerega rabiš malo več skila. Ja, res je, heroj bo poden od podna, dokler ga ne boš obvladal.

ahac ::

Začet igrat je enostavno, sploh če se držiš samo par herojev. V tem primeru bi moral itak bit matchan s podobno dobrimi igralci.
Ampak še vedno velja Blizzardovo pravilo, da so njihove igre "easy to learn, hard to master".

Glede cene:
Tukaj daš 40€ za nekaj kar se bo verjetno igralo več let. Lahko pa kupiš CoD za 60€ in boš čez 1 leto kupoval naslednjega. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Destiny 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32742651 (1918) oo7
»

LawBreakers (Project BluStreak)

Oddelek: Igre
404014 (1573) DrDre95
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613274 (7835) oo7
»

Quake Champions (Quake 5) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13916908 (7349) scipascapa
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519420 (11490) ahac

Več podobnih tem