» »

Furious 7

Furious 7

1
2
»

vaščan ::

Sam se strinjam s temle i liked the fast and furious1 and tokyo drift this two had somethng to do with cars and racing. Others are just cheese action movies with cars involved.
7 je pa tak bulshit da sem dobesedno komaj čakal v kinu kdaj se bo končalo mel sem občutek kot da me imajo cel čas za norca.

oo7 ::

Furious filmi imajo bolj malo veze z dirkanjem pa še avti so sama Japonsko-Ameriška jajca:))

Film Need for speed mi je boljši čeprav zgodba res ni nič posebnega je vsaj malo več dirkanja glavne zvezde filma pa so seveda avti tiste taprave zverine, ki gredo tudi v resnici preko 400 kmh >:D



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vaščan ::

Glede dirkanja mi je bil všeč Need for speed film. Finta je v tem da je na tem prvem Furious filmu en čar glede dirkanja da predelaš avto za par tisočakov in zadeva gre. Kot so ble prve underground igre obične avte predelat do jajc avto je tvoj dojenček rihtaš ga upgrejdaš ga in zadeva leti dol mečeš dražje boljše avte. Potem novejše igre filmi so ravno zgubili ta čar in zašli v čisto druge vode.Da ne govorim glede pretiravanj v novejših f&f filmih ki so šli čez vse meje okusnega.

Unknown_001 ::

vaščan je izjavil:

Da ne govorim glede pretiravanj v novejših f&f filmih ki so šli čez vse meje okusnega.


Hmm lets combine FF with Dwayne Johnson and Jason Statham. What could possibly go wrong? No dobr da niso še Seagala, Čak Norrisa, Švarcija, pa Stallonea not vštulili. Al bi bla to majka od filma.:O
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

abyssus ::

Pusti igralce, zadevo so pretvorili v pravo telenovelo. Pa ko sem iz kina prišel ven pa rekel, da je film zanič, me je folk še napadal, da kaj pa si jaz mislim.

oo7 ::

Unknown_001 je izjavil:

vaščan je izjavil:

Da ne govorim glede pretiravanj v novejših f&f filmih ki so šli čez vse meje okusnega.


Hmm lets combine FF with Dwayne Johnson and Jason Statham. What could possibly go wrong? No dobr da niso še Seagala, Čak Norrisa, Švarcija, pa Stallonea not vštulili. Al bi bla to majka od filma.:O


To je potem pa že The Expendables film >:D

Unknown_001 ::

abyssus je izjavil:

Pusti igralce, zadevo so pretvorili v pravo telenovelo. Pa ko sem iz kina prišel ven pa rekel, da je film zanič, me je folk še napadal, da kaj pa si jaz mislim.


Pa bi reku nazaj, češ: "Ka te kurac briga. Zase skrb pa ne tež!" Arogantni ljudje samo aroganco razumejo.

oo7 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

vaščan je izjavil:

Da ne govorim glede pretiravanj v novejših f&f filmih ki so šli čez vse meje okusnega.


Hmm lets combine FF with Dwayne Johnson and Jason Statham. What could possibly go wrong? No dobr da niso še Seagala, Čak Norrisa, Švarcija, pa Stallonea not vštulili. Al bi bla to majka od filma.:O


To je potem pa že The Expendables film >:D


Z gratis malo lepšimi, po novem finimi avtomobili, ki imajo po statistiki vsi neke ekstra menjalnike z 45 prestavami:P
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Unknown_001 je izjavil:



Z gratis malo lepšimi, po novem finimi avtomobili, ki imajo po statistiki vsi neke ekstra menjalnike z 45 prestavami:P


Unknown_001 ::

oo7 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:



Z gratis malo lepšimi, po novem finimi avtomobili, ki imajo po statistiki vsi neke ekstra menjalnike z 45 prestavami:P




Evo, to je to. Slika pove več kot 1000 besed.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

IL_DIAVOLO ::

Nekaj brzin za rikverc manjka :))
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fast And Furious 8, 9 in 10 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
27952673 (4056) Bolt
»

Batman v. Superman: Dawn of Justice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18545782 (18286) opeter
»

Wonder Woman (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11730127 (18391) D3m
»

Fast & Furious 6 2013 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
15029614 (23792) Jst

Več podobnih tem