» »

Nakup preko spletni-nakup.si

Nakup preko spletni-nakup.si

Seth ::

Pozdravljeni,

A ima kdo izkušnje z nakupom preko http://spletni-nakup.si, kjer prodajajo nadomestne dele za mobilne telefone? Sam gledam zaslon za Galaxy S4, ki pride 138 EUR, pri drugih pa cene sežejo tja do 170 EUR, kar je relativno precejšnja razlika.

Hvala in lp,
Seth

[D]emon ::

A ne bi bilo ceneje nabavit na ebayu ? Rajsi ebay kot pa stran, ki ima za kontakt samo GSM stevilo.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Seth ::

[D]emon je izjavil:

A ne bi bilo ceneje nabavit na ebayu ? Rajsi ebay kot pa stran, ki ima za kontakt samo GSM stevilo.

Se strinjam do ene mere, vendar nameravam dati to v strošek podjetja, zaradi tega gledam slovenske ponudnike.
Seth

[D]emon ::

Tale slovenski ponudnik mi deluje kot osebek, ki kupuje na ebayu in to potem drazje prodaja v Sloveniji.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Mirk ::

Več informacij o podjetju: http://www.bizi.si/MARKO-ZUPAN-S-P_KORO...

Dobiš ceneje na eBayu. Sicer je dobavni rok daljši in garancija bolj tako tako, so pa cene $80-90 s poštnino.

XYZ88 ::

Priporočam, da se izognete nakupovanju preko omenjene spletne strani. Veliko komplikacij v primeru vračila, [odstranjeno na zahtevo Marko Zupan s.p.] ipd. Izdelek ni primerne kvalitete... Nasplošno zelo slabe izkušnje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Cavalli1961 ::

Sam sem že večkrat kupoval ekrane iz te trgovine. Do sedaj nisem imel težav. 1x sem kupljeni ekran sem dal menjati na servis(ker je le tako garancija) in so kasneje ob vračilu zaslona ponudili zamenjavo le tega ali vračilo kupnine brez kakršnih koli težav, čeprav je bil ekran opraskan od uporabe.
Predvidevam, da če menjaš sam in po možnosti ekran poškoduješ, se do prodjalca obnašaš nespoštljivo verjetno dobiš temu primeren odziv.
Že dejstvo, da imajo na prodajane artikle 1 leto garancije (nekateri imajo samo 3 mesece ali manj & nič) se odločam pri njih, ker konec koncov na e-bayu ni garancije. Na ebayu pa le pošiljaš ke in sem kupljeno stvar, da ti časovno vzame toliko časa da ti poteče možnost reklamacije in na koncu nimaš ne popravljenega telefona ne denarja.

rook912 ::

Čakaj, ti si se zdaj registiriral in obujaš skoraj 2 leti staro temo? Sploh ni sumljivo :D

next3steps ::

Mirk je izjavil:

Več informacij o podjetju: http://www.bizi.si/MARKO-ZUPAN-S-P_KORO...

Dobiš ceneje na eBayu. Sicer je dobavni rok daljši in garancija bolj tako tako, so pa cene $80-90 s poštnino.

na ebayu zagroziš s dispute in problemov več ni.

Cavalli1961 ::

ja tudi to sem že delal, če naročiš v eu gre zadevo hitro skozi, če pa je zda ali kitajska pa kar nekaj časa rabi da prodajalec dobi nazaj in spet nazaj, pametno je gledati da ima prodajalec dobre ****,...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal - pomoč pri reševanju težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
101553 (1378) JOKER
»

LG Nexus 5 - Počen zaslon

Oddelek: Mobilne tehnologije
205443 (3368) detroit

Conrad

Oddelek: Loža
151519 (1176) Mavrik
»

kako prodajati preko ebaya

Oddelek: Pomoč in nasveti
76559 (6307) Yohan del Sud
»

Kje dobim najcenejše VERBATIM DVD+R DL ???

Oddelek: Kaj kupiti
488124 (5467) kmetek

Več podobnih tem