» »

Iphone - težava

Iphone - težava

megy ::

Zdravo,
imam iphone 5 in imam težavo. Ko priključim telefon s kablom na računalnik ne vidim fotografij, da bi jih vzel dol. Vidim samo zadnjih par posnetih fotografij. Kje bi lahko bil problem?

KraitPay ::

Poskusi s programom iPhotos

juve91 ::

Imam iphone 6s in se mi zadnje case nenormalno hitro prazni baterija. Malo brskam po spletu in fbju in skoci dol za 20% v nekaj minutah. Prej sem bil zunaj in sem samo imel odprto stran rtvslo, da sem spremljal rezultate (ne video, ampak samo rezultate) smucanja in je v 3 minutah spet slo dol 15-20%. A je mozno na baterijo uvejavljati garancijo?

MacGyver141 ::

juve91 je izjavil:

Imam iphone 6s in se mi zadnje case nenormalno hitro prazni baterija. Malo brskam po spletu in fbju in skoci dol za 20% v nekaj minutah. Prej sem bil zunaj in sem samo imel odprto stran rtvslo, da sem spremljal rezultate (ne video, ampak samo rezultate) smucanja in je v 3 minutah spet slo dol 15-20%. A je mozno na baterijo uvejavljati garancijo?


Tole preveri, če spadaš zraven:
https://www.apple.com/support/iphone6s-...

juve91 ::

Sem ze preveril, ne spadam. Sem pozabil napisati. Prav zato me zanima, ce je moznost kako uveljaviti garancijo

Machete ::

Ali lahko normalno dostopate do iClouda na telefonu?
Mene nekaj heca, ko hočem formatirat en telefon (5). Res pa da sem samo na wifiju in ni simke notri.
Ima to kaj veze?

https://apple.slashdot.org/story/17/03/...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

juve91 ::

imam problem.


kot če bi nekdo klical in se avtomatsko dvigne brez da bi jaz dvignil. lahko samo prekinem klic..številka ni izpisana.. kaj je to? rabim pomoč.. deluje mi kot nek hack ali se motim? kako odpraviti to?

zee ::

juve91 je izjavil:

imam problem.


kot če bi nekdo klical in se avtomatsko dvigne brez da bi jaz dvignil. lahko samo prekinem klic..številka ni izpisana.. kaj je to? rabim pomoč.. deluje mi kot nek hack ali se motim? kako odpraviti to?


Preusmeritev klica na telefonski odzivnik, morda?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

TOP ::

Daj naredi Factory reset.

juve91 ::

Nobene preusmeritve ni bilo. Sem vse resetiral in naredo nov id. Zaenkrat se se ni pojavilo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6615882 (4391) zavajon
»

Apple bojda ob iztrošeni bateriji upočasni iPhone (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
14540793 (34925) MrStein
»

Iphone 6 prazna baterija ob nizkih temperaturah - Apple ne prizna napake (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9415517 (12198) next3steps
»

Apple iOS 10

Oddelek: Mobilne tehnologije
131543 (874) shadeX
»

Iphone 6 16GB vs Samsung galaxy s6 edge+ 32GB

Oddelek: Kaj kupiti
234497 (3723) Jeremias

Več podobnih tem