» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
41 / 91
»»

lolipop2 ::

KAteri telefon (sklepam da Android) je trenutno najboljša opcija, kar se tiče price/trajanje baterije? Lahko tudi starejši, da se da kupiti nov, magari iz tujine.

kajetan ::

lolipop2 je izjavil:

KAteri telefon (sklepam da Android) je trenutno najboljša opcija, kar se tiče price/trajanje baterije? Lahko tudi starejši, da se da kupiti nov, magari iz tujine.


par dni nazaj je to bil Blackberry Key2 za moje pojme!

lolipop2 ::

V bistvu je pogoj, da je ali Ios ali Android :-/

kajetan je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

KAteri telefon (sklepam da Android) je trenutno najboljša opcija, kar se tiče price/trajanje baterije? Lahko tudi starejši, da se da kupiti nov, magari iz tujine.


par dni nazaj je to bil Blackberry Key2 za moje pojme!

broken/link ::

Blackberry Key2 je android.

lolipop2 ::

broken/link je izjavil:

Blackberry Key2 je android.


sorry, nisem vedel.
OK, še to je pomemben dejavnik: cena. Čim nižjo bi rabil. Če me spomin ne vara, je pred časom bil top telefon price/performance Motorola X. Kaj takega, lahko starejšega, da gre gor vsaj Android 5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lolipop2 ()

SumTingWong ::

Xiaomi Redmi serija, ker imajo 4000mah baterija, cena pa nekaj nad 100€.

Tomson ::

@lolipop2:
dobra opcija je npr. Cubot P20 za 124€, ga trenutno malo testiram in me je kar navdušil, zelo soliden telefon za ceno, s 4000mAh baterijo, če pa greš malo višje cenovno, pa kot že SumTingWong omenja, Xiaomi Redmi Note 6 Pro za 160€ iz EU skladišča, nek bestbuy, tudi z 4000mAh baterijo ... Motorole so še vedno solidna opcija, se dobi npr. Moto G6 Play za 158€ iz Amazona ali novejši Moto G6 za 227€, a ta z 3000mAh baterijo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

lolipop2 ::

Kaj pa kaj v rangu pod 100EUR? Lahko starejše...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lolipop2 ()

SumTingWong ::

Hehehe.

Isces nov ali rabljen mobitel?

lolipop2 ::

Ma ja, saj vem :) U bistvu bi rad nekaj starega, ki ima že novejše verzije, pa da se še da možno kupiti nerabljenega. :) Npr. tako kot na ebayu recimo se še vedno dobi iphone 5c za cca 80€

SumTingWong je izjavil:

Hehehe.

Isces nov ali rabljen mobitel?

SumTingWong ::

Refurbished je taka cena ali used. Novi iPhone 5C so od 100€ naprej + poštnina.

Pod 100€ ne boš dobil mobitel po svojih željah. Blizu bi lahko bil spodnji (+10€ poštnina):

https://www.efoxtienda.com/xiaomi-red-r...

lolipop2 ::

OK, hvala. Bom preveril če bo šlo skozi

Jesenican2 ::

Preveri se Xiaomi Mi Max 2, cene mislim da je sedaj okoli 130EUR (preveri na AliExpresu), velika baterija, velik zaslon, Android 7, ce se ne motim, baterija zdrzi ob povprecni porabi vsaj 3-4 dni.

Zgodovina sprememb…

Apofis ::

Oj. Za fotra iščem telefon. Kaj je zdej bestbuy za max 100-150eur, brez naročnine. Uporaba net, viber. Želje: max 5inč zaslon, pa da baterija kokrtok drži. Hvala za pomoč.lp

LapD ::

Mama rabi budget in ne prevelik telefon za osnovna opravila (pa da se google maps odpre v prej kot se kava skuha), našel sem dva kandidata za podobno ceno (~180eur): Xiaomi A2 Lite in Huawei P Smart. Imata precej drugačen CPU in GPU, je v praksi kakšna razlika? Je še kaj pametnega v rangu 200 eur?
web&motion designer

klemenpa ::

Zanima me, če je kdo od vas naročal telefon/storitve prek A1 spletne trgovine. Kako dolgo je trajalo, da so vas poklicali in dokončali naročilo?

Tomson ::

@Apofis:
do max 5" je izbira zelo omejena ... ne pridejo v poštev malo večji brezrobi zasloni, ki fizično niso občutno večji? Nakup v Slo ali tudi tujina?

@LapD:
omenjena telefona sta do neke mere primerljiva, Mi A2 je zaradi brezrobega zaslona fizično manjši, ima pa večji zaslon, je 30g težji, ima novejši Android 9.0 OS ter občutno zmogljivejšo baterijo ... V tem cenovnem rangu se še marsikaj najde, odvisno pa zopet od nakupa, v Slo ali tudi tujina?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

facepalm ::

LapD je izjavil:

Mama rabi budget in ne prevelik telefon za osnovna opravila (pa da se google maps odpre v prej kot se kava skuha), našel sem dva kandidata za podobno ceno (~180eur): Xiaomi A2 Lite in Huawei P Smart. Imata precej drugačen CPU in GPU, je v praksi kakšna razlika? Je še kaj pametnega v rangu 200 eur?


Trenutno se dobi na amazon.it Xperia XZ1 za 230€. Dvomim da dobis v EU kaj boljsega za to ceno.

PeterGriffin ::

Na mediamarkt.de in saturn.de se tud dobi moto Z2 force za cca 220-270€, odvisno od akcije.

Stari maček ::

Sh4dy ::

Zdravo, kateri je trenutno top p/p telefon za 300€ (+-50€)?

galu ::

Če ti ni cutting edge SoC top prioriteta, je Pixel 1 super za ta denar.
Tako to gre.

broken/link ::

v tem rangu je kar nekaj super telefonov, odvisno je od tega, kaj ti je najbolj pomembno - ali je to zmogljivost, ali kamera, ali baterija,...
maš recimo s čistim androidom
- motorolo moto g6
- nokia 7.1 ali nokia 7 plus
če ti je za to vseeno je tle
- honor 10
- xiaomi pocophone f1
itd.

sam iščem nekaj podobnega, pa se bom na koncu verjetno odločil za nokio 7.1 (čeprav mi je odsotnost notification LEDice precej moteča)

facepalm ::

jaz sem bil v dilemi med nokio 7 plus in nokio 8. Na koncu sem vzel slednjo. Za 250EUR sem zadovoljen.
Plusi: ZELO svetel zaslon, ufs 2.1, nadpovprecni 2/3/4g reception, kvaliteta izdelave
minusi: ni notification ledice, povprecna kamera, bezels?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Sh4dy ::

hm nad nokio in motorolo nisem navdušen. Odločam se med Pocotom, Mi 8, honor 10 in honor 8x.. težka odločitev.. kaj bi vi vzeli :)

Dimnik ::

Honor 8x je kar velik, če te ne moti, drugače pa med poco in honor10...huh nevem, poco sicer malenkost cenejši 280e slovenski, honor 300e pravtako slovenski z garancijo...

Anney ::

Ima kdo kakšen info kdaj pride nova Nokia 9 in okvirno ceno?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

klekej ::

Pri TM imam za podaljšat aneks Več in Še več. Kaj je trenutno best buy za cca. 200 in 300€? Trenutno sem na Honor 8 in sem zelo zadovoljen, zato se nagibam k Honor/Huawei, če je pa kaj drugega trenutno boljši nakup tudi ne bo nič narobe. Ker bom enega prodal gledam tudi na to kaj se bo najbolje/najhitreje prodalo. Hvala.

broken/link ::

Sh4dy je izjavil:

hm nad nokio in motorolo nisem navdušen.

škoda, ker nokia, odkar jih je prevzel HMD, dela odlične telefone, imajo vizijo in je tudi razvoj na nivoju. s tem da so v android one programu in tudi updatei prihajajo zelo hitro ven.
z motorolo je pa tudi podobna zgodba, s tem da je g6 nekakšni "budget killer" :)

@epecar - ja, 7.1 ima boljšo kamero kot 8ka. 8ka je ubistvu že leto dni star model. mi je pa škoda, da z 8.1 modelom niso šli v upgrade osmice (govori se, da bodo dali ven nokio 9, ki bo premium model)

facepalm ::

ma nokia 7.1 mi ni prisla v postev zaradi sd636. 7+ pa ima sd660 in (mislim da) tudi boljso kamero od 8ke.
ampak mi kamera ni prioriteta. se vedno je 8ka bolj odzivna od 7ke zaradi ufs 2.1 (naredi vecjo razliko kot SoC - preverjeno). Dobil sem jo ceneje, kot Nokio 7+.
sem pa izredno zadovoljen s signalom. v delu hise, kjer pri Xiaomijih, Samsungih in Sonyjih nisem sploh imel signala, se lahko sedaj pogovarjam in to brez prekinjanja.

klekej ::

klekej je izjavil:

Pri TM imam za podaljšat aneks Več in Še več. Kaj je trenutno best buy za cca. 200 in 300€? Trenutno sem na Honor 8 in sem zelo zadovoljen, zato se nagibam k Honor/Huawei, če je pa kaj drugega trenutno boljši nakup tudi ne bo nič narobe. Ker bom enega prodal gledam tudi na to kaj se bo najbolje/najhitreje prodalo. Hvala.


Nobenega favorita?

Dimnik ::

V paketu še več imaš p20 za 14.81e ali honor x za 7,83e, s tem da je to kar velik telefon. Ali pa honor10 nov za 300e na letgo.

klekej ::

V ožji izbor sem dal Huawei P20 lite, Honor 8x in Xiaomi Pocophone x1, ki je malenkost dražji. A Mate 20 lite upraviči toliko višjo ceno od omenjenih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klekej ()

Boskobb ::

Pozdravljeni,

Sem že imel "v košarici" oneplus 6t pa se nato vseeno odločil, da sceno še enkrat predelam in premislim. Iščem namreč tel za cca 500€, oneplus je malo več ampak ok. Priporočate mogoče karkoli drugega za takšno ceno kot 1+? Tel kupujem za dalj časa, želim vsaj solidno kamero, dobro delovanje in nadgradnje... Hvala...

klekej ::

Pol pri Tm trenutno ni telefona za katerega bi lahko rekel, da je no brainer? Tocno 2 leti nazaj sem tako kupil Honor 8, ki je bil dalec brez konkurence za dan denar.

bmwwww ::

Boskobb je izjavil:

Pozdravljeni,

Sem že imel "v košarici" oneplus 6t pa se nato vseeno odločil, da sceno še enkrat predelam in premislim. Iščem namreč tel za cca 500€, oneplus je malo več ampak ok. Priporočate mogoče karkoli drugega za takšno ceno kot 1+? Tel kupujem za dalj časa, želim vsaj solidno kamero, dobro delovanje in nadgradnje... Hvala...


Če vprašaš tam pod temo Gearbest ti bo mogoče Tomson našel kak kupon, da bo cenejši kot 500 EUR.

SumTingWong ::

Okoli 470€ je trenutno s kodami na Gearbest - OnePlus 6T (6/128). Okoli 355 € pa 6/64GB OnePlus 6. Kateregakoli boš izbral, naslednji dve ali tri leta bo deloval brez bremzanja.

Sh4dy ::

Zdravo, se trenutno kaj bolj splača vzet/počakat, kot poco f1 pri telemachu za 260€?

Bye ::

V kateri fizični trgovini bi lahko najceneje dobodil Samčija?

grumpyanže ::

Živjo,

kupujem nov telefon xiaomi (cena ni važna). Sedaj me pa zanima, katerega se najbolj splača oziroma ali je bolše počakati novejšega 2019?

Menjam trenutno za samsung s8+

Zgodovina sprememb…

ivano ::

Kaj vzeti za 60-letnika pri Telemachu? Android brez nekih motečih vmesnikov, dobra vidljivost, velike črke. Aplikacij ne uporablja kaj dosti, bolj brskanje po netu.

Stari maček ::

grumpyanže je izjavil:

Živjo,

kupujem nov telefon xiaomi (cena ni važna). Sedaj me pa zanima, katerega se najbolj splača oziroma ali je bolše počakati novejšega 2019?

Menjam trenutno za samsung s8+

Največ za svoj denar dobiš pri Pocotu. Komponente so iste kot v SGS9...

facepalm ::

grumpyanže je izjavil:

Živjo,

kupujem nov telefon xiaomi (cena ni važna). Sedaj me pa zanima, katerega se najbolj splača oziroma ali je bolše počakati novejšega 2019?

Menjam trenutno za samsung s8+


Ce cena ni pomembna, mi mix 2s oz pocakaj na mi mix 3 global.

klinker ::

grumpyanže je izjavil:

Živjo,

kupujem nov telefon xiaomi (cena ni važna). Sedaj me pa zanima, katerega se najbolj splača oziroma ali je bolše počakati novejšega 2019?

Menjam trenutno za samsung s8+


Razlog menjave?
Ker razen chipseta, bos prakticno na slabsem.

Dimnik ::

Klinker, klinker.....

klinker ::

Dimnik je izjavil:

Klinker, klinker.....


Reci misko...

bmwwww ::

klinker je izjavil:

grumpyanže je izjavil:

Živjo,

kupujem nov telefon xiaomi (cena ni važna). Sedaj me pa zanima, katerega se najbolj splača oziroma ali je bolše počakati novejšega 2019?

Menjam trenutno za samsung s8+


Razlog menjave?
Ker razen chipseta, bos prakticno na slabsem.


a mu jabček predlagaš? :D

jb_j ::

bmwwww je izjavil:

klinker je izjavil:

grumpyanže je izjavil:

Živjo,

kupujem nov telefon xiaomi (cena ni važna). Sedaj me pa zanima, katerega se najbolj splača oziroma ali je bolše počakati novejšega 2019?

Menjam trenutno za samsung s8+


Razlog menjave?
Ker razen chipseta, bos prakticno na slabsem.


a mu jabček predlagaš? :D


ne more. ker celga jabčka nihče ne prodaja. le delnega.
(kot da bi windows prodajal razbita okna) v logotu in končnem produktu.

priporočam pa telefon s štirimi stranicami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Bye ::

Kje najceneje kupiti Sony, Samsung, LG, Huawei...?

PrihajaNodi ::

Ebay
««
41 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021324 (2293) kanarin
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5813268 (9941) toro69
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810153 (7900) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798088 (55967) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315681 (13905) boris82

Več podobnih tem