» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
61 / 61
»
»»

renofkinja ::

na bangood je trenutno v prerprodaji motorola edge S za 350E. highliti : novi snapdragon 870, 90hz oled zaslon , 5000 mAh baterija.

bpolonca ::

Z3ND3N je izjavil:

Odločam se za nakup android telefona do 300EUR. Vzel bi pri mobitelu na obroke za 24 mesecev.
Izbiram pa med sledečimi:

Nexus 5 - 252EUR (dobi 5.0 android)
Lg G3 S - 252EUR (na gsmarena ni navedeno ampak sem zasledil na netu da naj bi dobil)
Xperia Z1 compact - 264EUR (dobi 5.0 android)
Xperia Z1 - 288EUR (dobi 5.0 android)
Samsung S4 active - 288EUR (na gsmarena ni navedeno ampak sem zasledil na netu da naj bi dobil)
Samsung S4 LTE - 288EUR (na gsm arena ni navedeno ampak sem zasledil na netu da naj bi dobil)
LG G2 - 300EUR (na gsmarena ni navedeno ampak sem zasledil na netu da naj bi dobil)

ali bi se splačalo malce globje seči v žep in vzeti rabljen:

Samsung S5 mini - 300-340EUR (dobi 5.0 android)

Prosim za nasvet, kakršnekoli informacije so dobrodošle. Za kateri telefon bi se vi odločili in katera bi bila vaša 2. izbira?

Iphone 11 MAX

rostrum ::

Na EU global central imajo Xiaomi Mi 10t Pro, 8G/256GB za 449€!
https://www.eglobalcentraleu.com/xiaomi...

10€ kupon dobiš za newsletter, vzameš zavarovanje pošiljke, plačilo preko PayPal.

Se dobi kaj boljšega za ta denar?

CewCar ::

Zdravo,

kupujem nov telefon, za okoli 200€. Trenutno imam v lasti Xiaomi A2 Lite s katerim pa nisem zadovoljen. Aplikacije se zelo dolgo odpirajo in občasno zmrzujejo. Kamera oz. aplikacija za kamero je slabo odzivna, potrebuje nekaj trenutkov od ukaza za slikanje do dejanskega slikanja. Kljub vsem priporočilom za novejše Xiaomi modele sem zadržan glede nakupa še enega, novejšega Xiaomi aparata.

Prioritete novega telefona so kvaliteten zaslon (velikost, kvaliteta slike), gladko in hitro delovanje aplikacij, kvalitetna baterija ter čimvečja hitrost polnjena. Glede alternative Xiaomiju se mi je zdel Realme 7 pro zanimiva opcija. Glede na to, da že imam vezavo na A1 se mi je zdela tam cena za Realme 7 pro tudi ugodna.

Zanima me, kako se Realme 7 pro primerja z Xiaomijevimi aparati? Ali je v tem cenovnem rangu dovolj razlike, da se splača pogljabljati in raziskovati v detajle kaj kupiti? Vsekakor bi si zelo želel izogniti še eni izkušnji kot jo imam z A2 Lite, je to glede na željeno ceno aparata sploh možno? So morda na trgu še kateri modeli, katere bi bilo smiselno vsaj preveriti?

Vnaprej hvala za odgovore.

NedaPolena ::

Kaj pa mislite o Samsung Galaxy A71? Zaenkrat imam iPhone SE, pa mi malo majhen...

-luka-91- ::

Mene Realme 7 Pro zaenkrat ni razočaral, vseč mi je ker je feeling bližje stock androidu kot miui, ki ma za vse zadeve neke svoje prebliske.

Sh4dy ::

Zdravo, iščem telefon za starejšo osebo, v rangu 100-150eur. Pogoj je solidna baterija in da ni prevelik. Uporabljal se bo samo za klicanje.

blaz5 ::

facepalm ::

Vsaj kaksno nokio bi pa ja lahko privoscili starejsi osebi:)
Npr Nokia 230.

Sh4dy ::

Pozabil napisat pametni* telefon:)

kanarin ::

Sh4dy je izjavil:

Pozabil napisat pametni* telefon:)

Napisal si ,da se bo uporabljal samo za klicanje. Zakaj potem sploh iščeš pametni telefon ?!?

kanarin ::

Drugače pa se zatakne predvsem pri tej želji "da ni prevelik" - kaj to pomeni do 6 inčev, še manj ? Danes se (vsaj v tem cenovnem rangu) težko najde že kaj pod 6,5 inčev - kaj šele pod 6 inčev.

Če se išče telefon manjših domenzij treba iz ali v (precej) višji cenovni rang (npr. iPhone SE, iPhone 12 mini, Pixel 4a) ali pa pogledat kaj na trg rabljenih telefonov (npr iPhone 6s - iPhone 8 - ti med drugim še vedno dobivajo nove verzije iOS).

ivan01 ::

bpolonca je izjavil:

Z3ND3N je izjavil:

Odločam se za nakup android telefona do 300EUR. Vzel bi pri mobitelu na obroke za 24 mesecev.
Izbiram pa med sledečimi:

Nexus 5 - 252EUR (dobi 5.0 android)
Lg G3 S - 252EUR (na gsmarena ni navedeno ampak sem zasledil na netu da naj bi dobil)
Xperia Z1 compact - 264EUR (dobi 5.0 android)
Xperia Z1 - 288EUR (dobi 5.0 android)
Samsung S4 active - 288EUR (na gsmarena ni navedeno ampak sem zasledil na netu da naj bi dobil)
Samsung S4 LTE - 288EUR (na gsm arena ni navedeno ampak sem zasledil na netu da naj bi dobil)
LG G2 - 300EUR (na gsmarena ni navedeno ampak sem zasledil na netu da naj bi dobil)

ali bi se splačalo malce globje seči v žep in vzeti rabljen:

Samsung S5 mini - 300-340EUR (dobi 5.0 android)

Prosim za nasvet, kakršnekoli informacije so dobrodošle. Za kateri telefon bi se vi odločili in katera bi bila vaša 2. izbira?

Iphone 11 MAX

Resno?
Na več kot 6 let staro vprašanje si odgovoril/a? :O

m0LN4r ::

Evo spet je Galaxy Week, ce bi kdo kaj imel:
https://www.mediamarkt.de/de/campaign/g...
Cinebench R23 slo-tech lestvica / scores
https://slo-tech.com/forum/t777458
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

tomy_justomy ::

m0LN4r je izjavil:

Evo spet je Galaxy Week, ce bi kdo kaj imel:
https://www.mediamarkt.de/de/campaign/g...

Evoga, ravno čekiram, naročil bi Samsung S20 FE 5G, pa ga ne morejo poslati v SLO, je komu kaj jasno?
https://www.mediamarkt.de/de/product/_s...

Lastniki zgornjega telefona, kje ste ga kupili? Tu v SLO ga imajo samo na Telekomu, ampak je cena kr adijo ...

scipascapa ::

Trenutno imam 3 leta star Xiaomi Note 5 3/32.....kaj vzeti do 200€, Poco X3 / Note 9s ipd?

Gtonek1 ::

Jaz sem vzel poco x3 alixspres iz poljske, z poštnino 176 € v 5 dneh.

je ok?

Gtonek1 ::

Upam:D
Vsepovsod ga kar hvalijo, za ta denar mislim da ni dileme.
Lp

Jaz priporocam pocota iz amazon.it za 188+10€ postnine. Za 22€ dobis moznost vracila izdelka v roku enega meseca, ce ti ni vsec + garancija.

Runnagain ::

Kaj pa tale dilema.
Trenutno imam Huawei P20, ki ga zamenjal za Xiaomi Poco F2 Pro?
Pridobim kaj z menjavo?

Fotke bodo načeloma slabše (Poco nima OIS, P20 ima), bo pa verjetno boljša baterija.
Poco je drugače kar dosti večji od P20.

Menjati / ne menjati?

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Runnagain ()

facepalm: amazon.de 180€ :)

scipascapa je izjavil:

facepalm: amazon.de 180€ :)

Even better:))
Za ta drobiz razlike se res ne splaca ubadat s kitajskimi preprodajalci.
««
61 / 61
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
586542 (3215) toro69
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

2500426611 (35404) zuz3k
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

31760171 (18050) vonmimek
»

Kaj kupiti za okrog 200€

263338 (1947) jusv
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

7414055 (7330) sift

Več podobnih tem