» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
19 / 91
»»

Thunder wave ::

schrack je izjavil:

Mi lahko kdo pomaga z znanjem nemščine. Gledal sem oglas na nemškem ebay-u, kupil bi LG G3 moji partnerki.
Mi lahko na hitro pogledate, kaj je s tem telefonom, je rabljen, menjano ohišje, ima vsaj garancijo?
http://www.ebay.de/itm/LG-G3-Handy-Smar...

Gre za razstavni eksponat (bil je na prodajnem mestu za predstavitev) in so lahko vidne manjše sledi uporabe na njem.

maslo12 ::

Kebo je izjavil:


- ali so Telekomovi telefoni zaklenjeni samo na Telekom? Ali bo delovala Telemach SIMka? Ne
Pa vzemi rajši P9 Lite bo boljši telefon od zgoraj naštetih.


Vidim, da nisem bil ravno jasen z zadnjim vprašanjem, sem postavil 2 vprašanji... torej, ali bo pri Telekomovem telefonu delovala Telemachova SIMka?

modelno1 ::

AFAIK noben operater ne zaklepa telefonov na svoje omrežje, Telekom pa sigurno ne.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

maslo12 ::

E, to je to. hvala za informacije.
Bom pa vrgel uč še na P9 lite, da vidim če je res boljši od onih... ali ima kdo izkušnje iz prve roke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maslo12 ()

e-marko ::

Sam sem se igračkal z njim nekaj ur in je super. Žal je imel napako na touchscreenu in je romal nazaj (stvarna napaka). Čakam novega.

Lp
...somebody, somewhere...

zzbil ::

Naj telefon do 350€, lahko kitajec, lahko iz neta pogoj je garancija, 5.0 ali vecji zaslon,nasploh upgrade napram samsung galaxy s4.

PowerofPeopl ::

zzbil je izjavil:

Naj telefon do 350€, lahko kitajec, lahko iz neta pogoj je garancija, 5.0 ali vecji zaslon,nasploh upgrade napram samsung galaxy s4.


https://oneplus.net/si/3
50 € več , če se da vzami tega.

4ever ::

Ker mi je potekla naročnina, si bom spremenil paket in vzel nov telefon.
-LG V10 24x25€
-Sony Xperia Z5 24x25€
-Huawei Nexus 6P 24x23€
-Samsung galaxy s6 24x26€

Pomembno mi je, da ima telefon odlično kamero in čim večji zaslon. Kateri izmed teh se najbolj splača?
I5 4460 | 8GB Corsair Vengeance | B85 Anniversary | BX200 240GB |
Gigabyte GTX 960 4GB | CM GM 450 | 1TB WD Blue

pojejo ::

zivjo . kopuje telefon in neve katererga izbrat . pogoje je 250€ pa 5.0 inc ( ni glih nuja)

krin ::

4ever je izjavil:

Ker mi je potekla naročnina, si bom spremenil paket in vzel nov telefon.
-LG V10 24x25€
-Sony Xperia Z5 24x25€
-Huawei Nexus 6P 24x23€
-Samsung galaxy s6 24x26€

Pomembno mi je, da ima telefon odlično kamero in čim večji zaslon. Kateri izmed teh se najbolj splača?


Nexus 6P. Ostali so overpriced

Dosan ::

+1 za 6P

johnyboy ::

Je kdo že uporabnik novega Huawei-a 9P? Kakšne so izkušnje? Rabim nov telefon in ta ima odličen price / performance, ni pa glih neki krasotec...kakšenkoli feeback bi bil zelo dobrodošel...
Krajna forever.

PowerofPeopl ::

Izbiram med naslednjimi telefoni:

huawei p9 lite (for the price, cheap je z naročnino)

LG nexus 5x

LG G4

samsung a5(2016)

Kateri je najbolj future proof, ker bi ga rad imel vsaj kakšne 3 leta.

JamesTheKing ::

Zanima me katerega od naštetih telefonov vzeti:

- Sony Xperia Z5 compact
- Nexus 5x
- Huawei P9
- Iphone SE

Telefon mora imeti dober fotoaparat in baterijo, in pa seveda mora delovati gladko.

lp

zzbil ::

Definitivno P9!

JamesTheKing ::

zzbil je izjavil:

Definitivno P9!


Mogoče kakšni tehntni razlogi? :D

zzbil ::

Najboljši price /performance. Iphone izpade ker je bistveno predrag za to kar ponuja konkurenca. P9 ima poleg 5x najboljsi ekran,ima kar 2gb več rama kot 5x, huawei ima vecjo (boljso) baterijo kot 5x je novejši od 5x... Z soniji Z5 imam slabe izkusnje, sploh z Software-om, oa tudi z pregrevanjem. Baterija je ok, če pa je trpežnost faktor, pa se odloči sam. Moj glas gre za P9.

Thunder wave ::

Dobro bi tudi bilo, če poveš kako velikost telefona želiš. Od manjših sta SE in Z5 Compact zagotovo najboljša. Če pa hočeš vecjega pa bi jaz predvsem zaradi prihodnjih updatov izbral 5X. Za Huawei je vprašanje katere verzije boš še dobil.

zzbil ::

5x deluje tekoce, ja, vendar sčasoma bo tudi HW preslab za novi SW in ti posodabljanje ne pomaga preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zzbil ()

JamesTheKing ::

Thunder wave je izjavil:

Dobro bi tudi bilo, če poveš kako velikost telefona želiš. Od manjših sta SE in Z5 Compact zagotovo najboljša. Če pa hočeš vecjega pa bi jaz predvsem zaradi prihodnjih updatov izbral 5X. Za Huawei je vprašanje katere verzije boš še dobil.


Kakšna je velikost telefona je meni načeloma vseeno (samo ne večji od 5,5). Do sedaj sem imel 5", ampak zaradi mene je lahko tudi manjši :)

BorutK-73 ::

Ne se preveč sekirat z posodobitvami androida.
hint: nexus 7 2012 in android5 (novejša verzija ni vedno boljše)

JamesTheKing ::

Pozdravljeni,

še 1x se obračam na vas, kajti sedaj imam možnost vzeti Nexus 6P za 2EUR/mesec več kot je Huawei P9

Torej:

Huawei P9 ali Nexus 6P?
In zakaj?


lp

Zgodovina sprememb…

johnyboy ::

PowerofPeopl je izjavil:

Izbiram med naslednjimi telefoni:

huawei p9 lite (for the price, cheap je z naročnino)

LG nexus 5x

LG G4

samsung a5(2016)

Kateri je najbolj future proof, ker bi ga rad imel vsaj kakšne 3 leta.


Tale P9 lite je res sumljivo poceni, napram klasičnem p), v čem je catch?

JamesTheKing je izjavil:

Pozdravljeni,

še 1x se obračam na vas, kajti sedaj imam možnost vzeti Nexus 6P za 2EUR/mesec več kot je Huawei P9

Torej:

Huawei P9 ali Nexus 6P?
In zakaj?


lp

Jaz sem v isti dilemi, nagibam se k p9, ker ima boljše specifikacije, je novejšega datuma pa zelo pomembno, manjši je. Poleg tega je bil v zadnjem Monitorju precej dobro ocenjen in to od tipa, za katerega je nexus bog i batina....;)
Krajna forever.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: johnyboy ()

maslo12 ::

Torej, vzel Huawei P9 Lite. Zaenkrat zadovoljen, vse dela zelo tekoče in hitro, dual sim dela tudi super. Zaenkrat zelo zadovoljen in lahko samo priporočam.

Apofis ::

Torej, kupil bi nov mobitel do 200 eur. Do zdej zadovoljen lastnik Xperie GO (tega bo najbrž mt dobila). Nisem nek power user, tko, da mi je bila odzivnost xperie čist kul. Mora biti waterproof, pa kokrtok trpežen, ker ga kr precej nucam za navigacijo in rad občasno pada. Baterija bi bla fajn, da zdrži vsaj dan pa pol. Zaslon je lahko večji sam ne 5+ inčni. Edin kar kar bi blo kul, da je čimboljši fotoaparat. Kakšni bi bili predlogi. Lahko je tud kak preverjen kitajc. Hvala za odgovore. LpM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apofis ()

Smarty98 ::

Pozdravljeni
Zanima me vaše mnenje glede tegaže telefona

https://www.bigbang.si/pametni-gsm-tele...

Zanima me ali se ga splača vzeti ker vem da to ni telefon višjega cenovnega razreda.

Potreboval bi ga za socialna omrežja
Slikce pa ne prav profesionalne
Da ne šteka

Razmišljal sem tudi o huawei p8 lite
Kateri telefon naj kupim

LP

PowerofPeopl ::

Smarty98 je izjavil:

Pozdravljeni
Zanima me vaše mnenje glede tegaže telefona

https://www.bigbang.si/pametni-gsm-tele...

Zanima me ali se ga splača vzeti ker vem da to ni telefon višjega cenovnega razreda.

Potreboval bi ga za socialna omrežja
Slikce pa ne prav profesionalne
Da ne šteka

Razmišljal sem tudi o huawei p8 lite
Kateri telefon naj kupim

LP


Če maš naročnino kje, vzami na vezavo huawei p9 lite, bo se ti bolje splačalo

Smarty98 ::

PowerofPeopl je izjavil:

Smarty98 je izjavil:

Pozdravljeni
Zanima me vaše mnenje glede tegaže telefona

https://www.bigbang.si/pametni-gsm-tele...

Zanima me ali se ga splača vzeti ker vem da to ni telefon višjega cenovnega razreda.

Potreboval bi ga za socialna omrežja
Slikce pa ne prav profesionalne
Da ne šteka

Razmišljal sem tudi o huawei p8 lite
Kateri telefon naj kupim

LP


Če maš naročnino kje, vzami na vezavo huawei p9 lite, bo se ti bolje splačalo


Sam glih to je fora k sm pr izimobilu pa nebi rd meu vezave

SumTingWong ::

Uredu telefon je tole. Šteka ne, kamera je solidna, baterija za čez dan. Bi pa vseeno raje pogledal na bolho, prodajajo nove (vzamejo na naročnino al pa kej) za ~180€.

Smarty98 ::

SumTingWong je izjavil:

Uredu telefon je tole. Šteka ne, kamera je solidna, baterija za čez dan. Bi pa vseeno raje pogledal na bolho, prodajajo nove (vzamejo na naročnino al pa kej) za ~180€.


Gledu sm samsung galaxy alpha
Samsung galaxy s5 mini
Samsung galaxy a5
Samsung galaxy a3
Vsi so na bolhi do 200 evrov
Kerga se splača vzet po tvojem mnenju @SumTingWong.
Aja pozabu sm povedt hočm met samsung telefon ker mam tv samsung kamero samsung tablco samsung tko da hočm met še fon

Egidij88 ::

Res dober razlog, da mora biti Samsung telefon. Hitro teči v štacuno.

4ever ::

Smarty98 je izjavil:

SumTingWong je izjavil:

Uredu telefon je tole. Šteka ne, kamera je solidna, baterija za čez dan. Bi pa vseeno raje pogledal na bolho, prodajajo nove (vzamejo na naročnino al pa kej) za ~180€.


Gledu sm samsung galaxy alpha
Samsung galaxy s5 mini
Samsung galaxy a5
Samsung galaxy a3
Vsi so na bolhi do 200 evrov
Kerga se splača vzet po tvojem mnenju @SumTingWong.
Aja pozabu sm povedt hočm met samsung telefon ker mam tv samsung kamero samsung tablco samsung tko da hočm met še fon


alpha
I5 4460 | 8GB Corsair Vengeance | B85 Anniversary | BX200 240GB |
Gigabyte GTX 960 4GB | CM GM 450 | 1TB WD Blue

Smarty98 ::

Egidij88 je izjavil:

Res dober razlog, da mora biti Samsung telefon. Hitro teči v štacuno.

Zakaj pa mislš da ne s samsungi

Apofis ::

Apofis je izjavil:

Torej, kupil bi nov mobitel do 200 eur. Do zdej zadovoljen lastnik Xperie GO (tega bo najbrž mt dobila). Nisem nek power user, tko, da mi je bila odzivnost xperie čist kul. Mora biti waterproof, pa kokrtok trpežen, ker ga kr precej nucam za navigacijo in rad občasno pada. Baterija bi bla fajn, da zdrži vsaj dan pa pol. Zaslon je lahko večji sam ne 5+ inčni. Edin kar kar bi blo kul, da je čimboljši fotoaparat. Kakšni bi bili predlogi. Lahko je tud kak preverjen kitajc. Hvala za odgovore. LpM


A sm zahteven :) Sej ni potrebe, da je bulletproof, ker bo vseen velik v torbici, sam vsaj da zdrži kak padec. Vsaj kaka ideja? Tud če je kak evro dražji ni panike.

matobeli ::

Vzem kakšnega Sony Z3 compact, bi se verjetno že dobil kakšnega novega ali pa 2 mesca starega za okoli 200€.
Je sicer star model, ampak še vedno deluje dovolj hitro, fotkič ni najslabši, baterija je zelo spodobna (oziroma veliko spodobnejša kot pri xGO). IP68, pa GPS je res hiter.

Pa seveda vzameš eno malo bolj gumjasto torbico/bumper, vsaj za takrat ko veš da lahko kam pade.

samotest ::

razmišljam o telefonu, ki ga bom vzel na Telekomu na vezavo in sicer med:
- nexus 5x
- p9 lite
- z5 compact

Predvsem bi mi bilo pomembno, da baterija traja, manj neke zmogljivosti. Raje manjši kot večji.

Lahko kdo, ki ima, napiše izkušnje o p9lite (maslo12?) in z5c, prosim?

JamesTheKing ::

Pozdravljeni,


še 1x se obračam na vas, kajti brat potrebuje nov telefon (prejšni mu je crknil). Vzel ga bo preko vezave pri telemachu. Izbira med naslednjimi telefoni:

- Huawei P9 lite
- Sony M4 Aqua
- Samsung J7 (2016)


Najbolj pomembna sta mu baterija in tekoče delovanje...kamero pa predvidevam da imajo vsi solidno ali?

PowerofPeopl ::

JamesTheKing je izjavil:

Pozdravljeni,


še 1x se obračam na vas, kajti brat potrebuje nov telefon (prejšni mu je crknil). Vzel ga bo preko vezave pri telemachu. Izbira med naslednjimi telefoni:

- Huawei P9 lite
- Sony M4 Aqua
- Samsung J7 (2016)


Najbolj pomembna sta mu baterija in tekoče delovanje...kamero pa predvidevam da imajo vsi solidno ali?


Mislim da v vsem p9 lite premaga ostala, razen v bateriji bi pa znal bit samsung nekoliko boljši, ne da je v tem p9 lite slab.

samotest je izjavil:

razmišljam o telefonu, ki ga bom vzel na Telekomu na vezavo in sicer med:
- nexus 5x
- p9 lite
- z5 compact

Predvsem bi mi bilo pomembno, da baterija traja, manj neke zmogljivosti. Raje manjši kot večji.

Lahko kdo, ki ima, napiše izkušnje o p9lite (maslo12?) in z5c, prosim?


Nimamnobenega od teh, sicer se tudi sam zanimam za prva dva. Z5c je pa overpriced po mojem mnenju, ni slab, ni pa vreden svojega denarja,
Če so ti pomembni updati in pa čist, vanilla android vzami 5x, res pa da verjetno v bateriji zaostaja za p9 lite(ugibam).

Zgodovina sprememb…

e-marko ::

Imam p9 lite. Sam sem se odločil glede na test na yt uporabnika Damir Franc. Boš našel brez težav. Odločal sem se še za M4 Aqua zaradi IP68 ampak sem se glede na specifikacije raje odločil za p9lite. Zaenkrat dela vse tekoče.

Lp
...somebody, somewhere...

Miha9888 ::

zdravo, iščem najboljši mobilnik z budgetom do maxx 350€. Lahko je kitajec, lahko je iz nemčije, pogoj je vsaj enoletna garancija. Lahko je tudi pri simobilu, z paketom tripster. Predvsem mi je pomembna zmogljivost, baterija, in ekran če to gre.

KraitPay ::

Zmogljivost in baterija ne gre skupaj, žal. Baterija ali zmogljivost.

vilonja ::

Ali pa redmi note 3 pro:)

Miha9888 ::

no baterija je pomoje bolj pomembna. Če bi budget dopuščal bi vzel galaxy s7 amapk ker pac ni tak budget bi rad najboljši približek.. Naprimer mi5, samo me moti da ni lte...če imate kaksne predloge se...

PowerofPeopl ::

Miha9888 je izjavil:

no baterija je pomoje bolj pomembna. Če bi budget dopuščal bi vzel galaxy s7 amapk ker pac ni tak budget bi rad najboljši približek.. Naprimer mi5, samo me moti da ni lte...če imate kaksne predloge se...


Huawei P9 je 360 pri tripsterju, in je kar dober baje.
Ga pa ni na zalgoi trenutno

Zgodovina sprememb…

Kebo ::

Malo iz budgeta ampak za 400€ maš Oneplus 3, ki ima najboljši procesor in kar spodobno baterijo, ekran je 1080p ni pa najboljši ampak še zmeram čist ok.

zzbil ::

Sem ze gledal one plus 3 ampak mi je nekako predrago ker je potem to 400€ pa se postnina, pa ovitek, pa steklo... A je kaksna konkurenca huaweiu p9? In a je velika razlika med p9 in lite?

vilonja ::

Poštnina je kolikor vem zastonj. Ovitek pa steklo pa že za 15 eur dobiš če kupiš na kitajskem.

zzbil ::

Ampak še vseeno čez maksimalen budget...do 350€ sem se mislil stegnit, vec pa pomoje ne..

krefi ::

zivjo
zanima me ce je kdo kaj zasledil o tesla smartphone ter ce je me zanima kasnen telefon je .
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

starboi ::

vilonja je izjavil:

Poštnina je kolikor vem zastonj. Ovitek pa steklo pa že za 15 eur dobiš če kupiš na kitajskem.


Od kdaj pa to ? Kot vem je vsaka generacija telefona imela standardno in ekspresno poštnino. Lahko linkaš prosim ? Hvala. Lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kacajdr ()
««
19 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186543193534 (7470) RockyS
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021534 (2503) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810279 (8026) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798612 (56491) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315830 (14054) boris82

Več podobnih tem