» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
18 / 91
»»

Obssesen ::

Telefon do nekje dobrih 80€ do max. 100€, za gospo. Torej ekran kar velik pa baterija, da zdrži in da še lepo izgleda. Motorola Moto E sem gledal ali pa kakšna od Lumii (katera?). Še kaj? Lahko iz tujine.

OvCa77 ::

Če je starejša kšna lumia 550, 535, 640, če pa bi radi android pa moto e 2nd, dela dobro, poglej na idealo.de
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

mtosev ::

One touch pop 3 5.5
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

grizl ::

http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-...
zanima me ali si ga je že kdo nabavil? Res, da ne izgleda "fensišmensi" ampak performance je pa super. In še mnenja o zanesljivosti aparata in dobave. Če je BP ga z veseljem menjam zaLenovo P70 (nov).

Fif55 ::

Zaenkrat je še v predprodaji, konec meseca ga prvi kupci (vsaj v eu) dobijo. Ni ga še v eu skladiščih, tako da bo potrebno najti trgovine z dobro dostavo. Menim, da je telefon super. Za robusten telefon pa sploh. Nekaj review-jev je že in ni govora o kakšnih pomanjkljivostih.

grizl ::

Super.
Bi prosil za več info (dobre trgovine... ), ko bodo na voljo.

Fif55 ::

Osebno kupujem telefone samo v takšnih, ki imajo eu skladišče (Efox/Myefox, Gearbest, Dealexteme,...) in top one trgovina na aliexpress. Preden bodo imele te trgovine v eu zalogo pa bo še dolgo trajalo. Drugače je pa potrebno pač davek zraven prišteti, 220€ za takšen telefon tudi ni pretirano, v Sloveniji ne dobiš nič primerjajočega.

youPlonker ::

grizl ::

Fif55 je izjavil:

Osebno kupujem telefone samo v takšnih, ki imajo eu skladišče (Efox/Myefox, Gearbest, Dealexteme,...) in top one trgovina na aliexpress. Preden bodo imele te trgovine v eu zalogo pa bo še dolgo trajalo. Drugače je pa potrebno pač davek zraven prišteti, 220€ za takšen telefon tudi ni pretirano, v Sloveniji ne dobiš nič primerjajočega.


No, na Efox-u ga imajo http://www.efox-shop.com/blackview-bv60...
ali kdo ve koliko bo končna cena s carino...

grizl ::

PS. če koga slučajno zanima, menjam ganz nov Lenovo P70-A, za tega zgoraj....

ramiz?! ::

Se splača menjat galaxy s6 32gb za iphone 6?
Never regret anything, there's always a reason things happen.

krin ::

ramiz?! je izjavil:

Se splača menjat galaxy s6 32gb za iphone 6?

Ne. Kvečjemu za 6s

PowerofPeopl ::

Da ne odpiram nove teme.
julija bom nabavil nov telefon, trenutno uporabljam s4 mini LTE, ki bo ravno julija star dve leti (naročnina pa to, se razume).
Vsi od teh bodo zagotovo nadgradnja ampak okej.
Moj budget je nekje do 300€ +/-50 (v skrajnem primeru bi šel do 400).

Nekako sem gledal trenutno tele(nekateri naročnina nekateri v prosti prodaji):

- LG g3 (ta verjetno nekoliko zastarel)
- Huawei P9 lite
-Huawei Honor 7
-Huawei Honor 5x
- samsung A5
- LG nexus 5x
- Xiaomi redmi note 3
Tile pa nekoliko čez budget:
- Xiaomi Mi5
- Meizu Pro 6
- nexus 6P
- Huawei P9


No veliko sem si jih za zdaj ogledal, in bi prosil za pomoč pri izbiri.
Sicer pa ne uporabljam jih ravno za zahtevne aplikacije, ampak vseeno priority mi je tudi 32 GB, prav tako kamera.
Ne vem pa če bi poskusil ravno s Xiaomi/Meizu-Top One seveda.

mtosev ::

Nexus 6p
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jero_no1 ::

mtosev je izjavil:

Nexus 6p


+1

PowerofPeopl ::

Kaj pa izmed huawei p9 lite, nexus 5x, redmi note 3, xiaomi mi5?

mtosev ::

5x
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

krin ::

xiaomi mi5

matey18 ::

Pozdravljeni

Ker mi potece narocnina se odlocam ali bi kupil nov telefon ali ne.trenutno imam s5 ki deluje bp gledam pa P9 ampak glede na primerjavo ni neke razlike.Kaj mislite zamenjam ali ne?

Thunder wave ::

Ne, daj raje denar na stran.

Egidij88 ::

Ne še menjati, če dobro dela. Ni revolucije. Podaljšaš naročnino in imaš poceni paket.

;-) ::

Pri p9 me zanima ko na epp rece dve kameri v sodelovanju z .... Cim?

modelno1 ::

Leico.

Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

ropo009 ::

Iščem zamenjavo za Galaxy S2. Trudim se ostati pri njegovih
dimenzijah (dosti večji mi niso všeč). Trenutno gledam Galaxy A3.

Tisti, ki ga imate - kakšen je pri uporabi?

lp

Jeronimo ::

Pozdravljeni.

Pri Telekomu bon preko naročnine kupil nov telefon.

Kolebam med:

Huawei Mate 8
Huawei Nexus 6P

Ali bi bil kakšen drug telefon podobnega cenovnega razreda boljši oz. katerega od teh dveh priporočate (dobavljiv pri Telekomu). Testi obeh so odlični, samo nekaterim interface pri Mate 8 ni OK.

Kaj predlagate?

Hvala!
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

matobeli ::

Nexusa

facepalm ::

Z5 (compact)
Ima vec bonbonckov kot 6p. Je pa res, da ne bo videla androida 8.0.

matobeli ::

Pa nima C priključka. Sicer kakor komu, ampak meni je uUSB za v zgodovino. Pa nevem kako je z X5C in ekranom, X1C in X3C nimata gorilla glassa kar je pomenilo precej pokanja, preverjeno na lastnih izkušnjah pa tudi na netu je bilo dost branja glede tega. po drugi strani pa vem za 3 primerke Nexus 5 kjer je ekran precej odkrušen (1 moj) in se razpoka ni razširila ter še danes lepo delujejo.

Ker menjat ekran je rahlo pita in je, poleg vdora vode, praktično edina zadeva (pustmo resnejše poškodbe) ki ti lahko orenk zagreni lastništvo telefona v garanciji.

facepalm ::

Tega pa nisem niti opazil, da xperie nimajo Gorilla glassa, ceprav sem si jih lastil kar nekaj. Nisem pa opazil, da bi stekla nadpovprecno pokala.
Glede konektorja pa je res odvisno od uporabe. Jaz ga uporabljam vsakodnevno za polnjenje in morda 1x na mesec za prenest kaj na PC in me ne moti ce je reversible ali ne.

Sej vsak ima svoje navade in osebno nebi kupil nobenega od teh telefonov ze zaradi chipseta in zasoljene cene. Sam sem preskocil 2015 flagshipe in si nabavil enega midrange-a za 200eur v pricakovanju naslednjega "waw" telefona, ki ga nekako ni na spregled:/

Cvickable ::

Treba bo počasi zamenjat telefon. Pa ne vem kaj bi, imam pa naročnino pri telekomu.
Zahteve:
NE prevelik zaslon. 5" bi najbrš težko sprejel, večjega pa sploh ne. Tam okoli 4.5" bi bilo ok, lahko tudi manjši.
cena do okoli 150€ z naročnino.
8gb placa, ker hočem poleg OS-ja in 2h slik imeti tudi kakšno aplikacijo, nisem pa nek zahteven uporabnik tako da 16gb ne rabim.
Dokaj dobra kvaliteta izdelave, da ne bo počil če ga malo bol grdo pogledam, ker imam telefon kdaj pa kdaj s sabo tudi pri kakšnem fizičnem delu

Če imate kakšen predlog,
hvala

matobeli ::

facepalm je izjavil:

Nisem pa opazil, da bi stekla nadpovprecno pokala.


No sej, ne da nadpovprečno pokajo, ampak ko poči ponavadi gre cel ekran, se nardi razpoka čez celo površino. pri gorili pa se je samo odkrušil in se razpoka ni nadaljevala

Dosan ::

Cvickable je izjavil:

Treba bo počasi zamenjat telefon. Pa ne vem kaj bi, imam pa naročnino pri telekomu.
Zahteve:

8gb placa, ker hočem poleg OS-ja in 2h slik imeti tudi kakšno aplikacijo, nisem pa nek zahteven uporabnik tako da 16gb ne rabim.


16GB BOŠ rabil.

RutS ::

Zdravo...kupil bi telefon, velikost do 4.5", 5 je že preveč. Dal bi nekje 100€, lahko recimo 120, brez vezave operaterja, tako da lahko s kitajske, druge roke itd... Imel pa sem htc desire x (razen da je počasen in šibek, mi je bil vredu), sedaj pa imam xcover 2 in me zelo moti,ker razen dveh aplikacij ne morem nič spravit na telefon....
kaj priporočate? hvala lepa

Kebo ::

RutS je izjavil:

Zdravo...kupil bi telefon, velikost do 4.5", 5 je že preveč. Dal bi nekje 100€, lahko recimo 120, brez vezave operaterja, tako da lahko s kitajske, druge roke itd... Imel pa sem htc desire x (razen da je počasen in šibek, mi je bil vredu), sedaj pa imam xcover 2 in me zelo moti,ker razen dveh aplikacij ne morem nič spravit na telefon....
kaj priporočate? hvala lepa


Poglej kaj z 4.7 incha ker 4.5 je danes skoraj že nemogoče dobit, da ni totaln šrot.

Mogoče samsung galaxy alpha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

RutS ::

Hvala ti za odgovor, ta zgleda uredu.
Z 4.5" sem mislil velikost celotnega telefona, oziroma vem da je to velikost ekrana, ampak da je celoten cegu v rangu 4.5" ali 4.7" telefonu... xcover 3 je 4.5" čeprav ima mere telefona večje,kot ta galaxy alpha, ki je 4.7"
Še kakšen mogoče? Hvala za odgovore

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RutS ()

AvtoR ::

Mal star model, meni še vedno top, Z3 compact. Imaš pa tudi novejšega Z5 compact.

Kebo ::

Ja sam je reku da do max 120€, tile so pa vsi dražji.

freesty ::

Kako pa se vam zdi kaj umi super?

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

facepalm ::

Za 120eur se dobi rabljen 4.6" z1 compact.

matobeli ::

Z1C je super, majhen ekran, dobra baterija. Ampak odkar je bolha dala pametne telefone pod plačljive oglase je ponudba res okrnjena. Trenutno ni niti enega v ponudbi. Z3C je pa še v garanciji 190€, verjetno bi šlo za 180€, pa je kar spodoben phone.

Jeronimo ::

Ko sem se skoraj že odločil ... in evo, zopet nov telefon.

Nexus 6P, Oneplus 3 ali Samsung S7?

Nove telefone dobim za:

Nexus 6P - 390EUR
OnePlus 3 - 400EUR
Samsung S7 - 490EUR

Nexus ali OnePlus? to bo pravo vprašanje. :D OnePlus 3 ima odlične karakteristike vendar verjetno malo slabšo kamero ... :)

Kaj bi? :D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jeronimo ()

AvtoR ::

facepalm je izjavil:

Za 120eur se dobi rabljen 4.6" z1 compact.


Ali ni Z1 compact 4,3 inč?
Zunanje mere ima pa podobne kot Z3 compact.

RutS ::

Uf teli Z compact zgledajo odlični telefoni...bom pogledal če se s kitajske da kakega dobit, na bolhi je res švoh ja.
Je pa Z1 4.3" ja, tako piše na gsmarena.
Hvala vam za odgovore, lahko še kakšen predlog :)

matobeli ::

Na bolho daj oglas da kupiš Z1 Compact. Men se resno dozdeva da se ljudem ne da prodajat ker je sitnost z nakazovanjem za objavo oglasa, kater pa sam po sebi ni drag.

maslo12 ::

Sicer sem že postal v drugi temi, a se mi zdi tukaj primerneje.

Potrebujem Dual SIM telefon, pri Telekomu, cca 200-300EUR, paket.
Ena kartica bo Telemach (privat), druga kot povedano - Telekom (služba).
Imam nekaj vprašanj o Dual SIMih:
- ali lahko ugasnem samo eno SIMko, npr. službeno, ko sem na dopustu?
- ali baterija zdrži manj zaradi 2 signalov?
- izbira klicanja - ali lahko prednastavim, kateri kontakti se kličejo iz katere SIMke? NPr. privatni gugl akount bi iz Telemacha (privat), cifre shranjene na službeni SIM pa iz službene (Telekom).
- ali je možna zapora prenosa podatkov samo na eni SIMki...
- ali so Telekomovi telefoni zaklenjeni samo na Telekom? Ali bo delovala Telemach SIMka?

Torej, po brskanju po Telekomovi strani, pridejo v poštev le ti, spodaj našteti. Osebno mi največ pomeni dobra baterija in hitro delovanje GSMa.
Torej, seznam:
Cat S40
HTC Desire 626G dual sim
Asus Zenfone 2 Laser

Navijam za CATa. Vaše mnenje in hvala za odgovore...

klinker ::

Huawei P9 Lite
Ima moja P8 Lite in moram priznat da je za ta denar super fon. Ajde, zaslon ni lih top in upam da ima P9 Lite boljsega, ostalo pa nad pricakovanji.
Nobenih crashov, laga, ipd...v pol leta dobila za 5 posodobitev, ceprav se ni na last 5.x.x. Konstrukcijsko tudi zelo soliden, lepo sede v roko itd, baterija njej traja dan pa pol, dva, s tem da ga ne spara.
Glede dual sim delovanja pa zal ne vem kako gre, ker ga nikoli nisem uporabljal.

Kebo ::

Imam nekaj vprašanj o Dual SIMih:
- ali lahko ugasnem samo eno SIMko, npr. službeno, ko sem na dopustu? Da
- ali baterija zdrži manj zaradi 2 signalov? Opazne razlike pomoje ne bo
- izbira klicanja - ali lahko prednastavim, kateri kontakti se kličejo iz katere SIMke? NPr. privatni gugl akount bi iz Telemacha (privat), cifre shranjene na službeni SIM pa iz službene (Telekom). Da
- ali je možna zapora prenosa podatkov samo na eni SIMki... Da
- ali so Telekomovi telefoni zaklenjeni samo na Telekom? Ali bo delovala Telemach SIMka? Ne

Pa vzemi rajši P9 Lite bo boljši telefon od zgoraj naštetih.

kevaliz ::

Zdravo,

malo prej sem pocil ekran od mojega nexus 5, tako da bo treba menjati telefon ker se mi ne splaca popraviti ekrana, baterija je pa tudi ze zacela popuscati. Meni je najbolj pomembna mocna baterija ker vecinoma ga uporabljam za FB, gmail, brskanje po internetu, Google maps, youtube itd...se pravi nic kaj prevec zahtevnega. Moj budget je okoli 200€, na netu sem malo brskal in najdel Xiaomi Redmi Note 3. Kaksno je vase mnenje o tem telefonu? Oziroma lahko tudi priporocate kaksen drugi telefon.

Link od telefona: http://www.eglobalcentral.fr/xiaomi-red...

schrack ::

Mi lahko kdo pomaga z znanjem nemščine. Gledal sem oglas na nemškem ebay-u, kupil bi LG G3 moji partnerki.
Mi lahko na hitro pogledate, kaj je s tem telefonom, je rabljen, menjano ohišje, ima vsaj garancijo?
http://www.ebay.de/itm/LG-G3-Handy-Smar...

e-marko ::

P9 Lite nesem jutri nazaj in uveljavljam stvarno napako. Nabavljen v torek pri Telemachu. Touch ne dela dobro, ker pri uporabi tipkovnice ne prime črke d in x. Če ga zavrtim pa prime. Torej ne dela točno določen del toucha. Še dobro, da nisem s starega fona prenesel drugega kot imenik... Malo dvomim, da bo tole zdržalo toliko časa kot Xcover2. ;)

Še drži glede stvarne napake, da mora trgovec odgovoriti v 8 dneh oz. vrne kupnino ali menja za drug aparat, če tako želim? Hvala.

Lp
...somebody, somewhere...
««
18 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186633200587 (3238) kanarin
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021617 (2586) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810342 (8089) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798909 (56788) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315897 (14121) boris82

Več podobnih tem