» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
8 / 91
»»

uros123 ::

Kupujem telefon na dvoletno vezavo pri mobitelu, torej zanima me kaj je najboljše vzeti do 200€. Všeč mi je
http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...
http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...
http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...
Torej kaj bi bilo najboljše, lahko predlagate tudi kaj drugega.
lp

Anze90 ::

uros123 je izjavil:

Kupujem telefon na dvoletno vezavo pri mobitelu, torej zanima me kaj je najboljše vzeti do 200€. Všeč mi je
http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...
http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...
http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...
Torej kaj bi bilo najboljše, lahko predlagate tudi kaj drugega.
lp


Če bi sam izbiral med temi modeli, bi izbral Lenovo P70. Poglej si primerjavo na naslednjem linku (LINK) in vidiš, da ima Lenovo npr. boljšo resolucijo zaslona glede na Sony, večji RAM od obeh, za razliko od HTC-ja omogoča LTE, boljšo baterijo in fotoaparat od obeh ostalih,... To je glede na številke, za samo uporabniško izkušnjo pa bi moral še malo pobrskati po spletu.

KlemenTraven ::

Kupujem nov telefon, kakšen se vam zdi GSmart Akta A4?
Za tam okrog 140$?
Kakšen se vam zdi? pa ce bi se splacalo?
pa za kaksne uporabnike je ta telefon?

Dzhimen ::

Lep pozdrav,

pri Tušmobilu sem šel na paket Premium EU in imam na voljo vzeti telefon s 120€ popusta. Ker pa telefon že imam in ga ne rabim, sem razmišljal da bi en telefon vseeno vzel in ga neodprtega prodal naprej na bolhi. Ali bi mi kdo, ki sledi trgu mobilnih telefonov, lahko svetoval kateri telefon naj vzamem, da ga bom najlažje prodal in da bom imel pri tem čimveč dobička? Torej za katere telefone je veliko povpraševanja?

Ponudba telefonov je TUKAJ (Prikaze cene: Premium EU).

Najraje bi vzel enega izmed telefonov za 1€. Nameraval sem vzeti Sony Xperia M2 Aqua, vendar ga ni več mogoče dobiti. Kaj bi bila dobra alternativa?

Hvala,
Dzhimen

PINki ::

Od teh za 1€ bi jaz kupil Lumio 535, vendar vprašanje koliko je zanimiva trgu, ki je v dominaciji Androida.

facepalm ::

@Dzhimen jaz bi vzel Sony M4 Aqua ali Desire Dualsim.
Ce sem prav razbral cene, nebi rabil nic doplacat za oba.
Desire dualsim zna bit privlacen na trgu ker ni dosti ponudbe dualsim telefonov. Za Sonyja bi se pa odlocil zaradi osemjedrnika, ki bi lahko pozel veliko zanimanje na bolhi.
Lahko pa das vec telefonov v oglas. Ko dobis ponudbe, pa gres v nakup:)

PrihajaNodi ::

Lumia 535

Dzhimen ::

Sem vzel Lumio 535. :)

Če je kdo zainteresiran: KLIK

Lp. :)

GPUpoweR ::

Sony Z3, LG G3, Samsung S5, Samsung Alpha ali Huawei P8?

Katerega bi Vi izbrali in zakaj?

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GPUpoweR ()

mn ::

Kdo od vas pozna tale telefon:
Gigabyte GSM telefon GSmart Mika M3? Je dober nakup za telefon do 200EUR s slovensko garancijo? Kako kaj fotoaparat?

Edini test, ki sem ga našel se bere kot plačan opis.

jusv ::

GPUpoweR je izjavil:

Sony Z3, LG G3, Samsung S5, Samsung Alpha ali Huawei P8?

Katerega bi Vi izbrali in zakaj?

Lp


Tole so različni razredi. Če iščej kaj bolj premium pol Huawei P8 (ali LG G4, ki ga nimaš na seznamu). Če nekaj srednjega razreda pa LG G3.

Zakaj? Lahko ti za G4 povem, da dela kot stroj, ima fenomenalno kamero, super zaslon in dobro zgleda (z usnjenim pokrovčkom). G3 je tudi dober telefon, a za manj zahtevne uporabnike.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

facepalm ::

jusv je izjavil:

Tole so različni razredi. Če iščej kaj bolj premium pol Huawei P8 (ali LG G4, ki ga nimaš na seznamu). Če nekaj srednjega razreda pa LG G3.

Zakaj? Lahko ti za G4 povem, da dela kot stroj, ima fenomenalno kamero, super zaslon in dobro zgleda (z usnjenim pokrovčkom). G3 je tudi dober telefon, a za manj zahtevne uporabnike.


Osebno v G4, ne vidim nobene uporabne prednosti napram G3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Infusion ::

Pozdrav, zanima me kateri bi bil najboljši oz. najbolj kvaliteten telefon na tipke za tja do 60EUR. Nisem nič sledil kako je trenutno s telefoni na tipke tako da se mi ne sanja kateri bi bil najboljši v tem rangu. Kupujem ga za mamo ker se ji je prejšnji telefon pokvaril, vem da v tem cenovnem rangu ni nič kaj preveč za pričakovati kot pa mogoče malce boljšo kvaliteto izdelave. V glavnem, važno je da kliče in piše SMS-e, malce boljša kamera od 2 MP ne bi škodila, če jo je možno dobit v tem cenovnem rangu.

P.S: Iščem telefon iz proste prodaje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Infusion ()

mn ::

mn je izjavil:

Kdo od vas pozna tale telefon:
Gigabyte GSM telefon GSmart Mika M3? Je dober nakup za telefon do 200EUR s slovensko garancijo? Kako kaj fotoaparat?

Edini test, ki sem ga našel se bere kot plačan opis.


Kaj pa glede tega telefona?

uros123 ::

Jaz bi rajši vzel tole na tvojem mestu, sploh zaradi rama, po mojem da je tudi bolj kvalitetno sestavljen pa skoraj gotovo bo kakšna posodobitev.https://www.mimovrste.com/pametni-telef...

Cheetah ::

Najbolje je kupit kitajskega Meizu MX4
ima najboljši AntTuTu Benchmark, specifikacije odlične na ebayu vidim da je za $300 kar je zelo poceni za
te specifikacije, poglejte si mal na youtubu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cheetah ()

freesty ::

HTC Desire 620G dual sim ali LG G3s?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

SumTingWong ::

Zanima me, kje se preveri IMEI, če je mobitel kupljen recimo v BigBangu ali pa kakšni ostali štacuni (torej ne operaterju)? Lahko skočim do najbližjega operaterja, da preverim?

starboi ::

SumTingWong je izjavil:

Zanima me, kje se preveri IMEI, če je mobitel kupljen recimo v BigBangu ali pa kakšni ostali štacuni (torej ne operaterju)? Lahko skočim do najbližjega operaterja, da preverim?


Preveri se v nastavitvah telefona in v škatli v kateri je bil telefon kupljen.

SumTingWong ::

Ne ne, to vem kje se najde IMEI, samo kje se preveri da je IMEI pravi, torej da ni fake telefon.

FX6300B ::

jas sm kupu za 220€rablenga Meizu MX4 hardversko top fon pa antutu gre res v višave 50k sam k ma ta flyme dobr sj mene ne mot tok sam lahk bi releasal kernel source pa bi te budale mele cyanogenmod pa take fore
May the force be with you!

starboi ::

SumTingWong je izjavil:

Ne ne, to vem kje se najde IMEI, samo kje se preveri da je IMEI pravi, torej da ni fake telefon.


V trgovinah so prepovedane prodaje fake telefonov , tako da če se ti ujemata IMEI številki na telefonu in na škatli je vse ostalo nepomembno .

menjalnik ::

freesty je izjavil:

HTC Desire 620G dual sim ali LG G3s?


LG:)

JamesTheKing ::

Pozdravljeni

izbiram med dvema telefonoma in sicer med NEXUS 5 in MOTO G 2015.
Katerega od teh dveh priporočate? oba dobim za isto ceno (okoli 200€), prednost/slabosti.
Predvsem mi je pomembno da ima kolko tolko dobro kamero in baterijo, pure android imata pa tako ali tako oba ali?

Hvala

deyvid ::

JamesTheKing je izjavil:

Pozdravljeni

izbiram med dvema telefonoma in sicer med NEXUS 5 in MOTO G 2015.
Katerega od teh dveh priporočate? oba dobim za isto ceno (okoli 200€), prednost/slabosti.
Predvsem mi je pomembno da ima kolko tolko dobro kamero in baterijo, pure android imata pa tako ali tako oba ali?

Hvala


Kateri Gen. je Moto G ?

pixelzgaming ::

Sestra rabi nov telefon in išče:
Relativno poceni (verjetno 100~150€)
Čimboljša kamera
Pod 5"
OS ni pomemben, čeprav je najbolje seznanjena s Androidom.

Prosta prodaja, vseeno od kje lahko tudi tujinaja (amazon,...)
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

JamesTheKing ::

deyvid je izjavil:

JamesTheKing je izjavil:

Pozdravljeni

izbiram med dvema telefonoma in sicer med NEXUS 5 in MOTO G 2015.
Katerega od teh dveh priporočate? oba dobim za isto ceno (okoli 200€), prednost/slabosti.
Predvsem mi je pomembno da ima kolko tolko dobro kamero in baterijo, pure android imata pa tako ali tako oba ali?

Hvala


Kateri Gen. je Moto G ?


MotoG 3 generacija, ta ki je izsel ta teden :)

PrihajaNodi ::

Lumia 640. Ups, isces androida.

Zgodovina sprememb…

deyvid ::

JamesTheKing je izjavil:

deyvid je izjavil:

JamesTheKing je izjavil:

Pozdravljeni

izbiram med dvema telefonoma in sicer med NEXUS 5 in MOTO G 2015.
Katerega od teh dveh priporočate? oba dobim za isto ceno (okoli 200EUR), prednost/slabosti.
Predvsem mi je pomembno da ima kolko tolko dobro kamero in baterijo, pure android imata pa tako ali tako oba ali?

Hvala


Kateri Gen. je Moto G ?


MotoG 3 generacija, ta ki je izsel ta teden :)


Osebno bi šel z novejšim to je Moto G 2015 :) ker nexus 5 je ze kar star.
Kje si pa videl da stane okoli 200e še mene bi zanimalo saj iščem tudi telefon u takšnem budgetu:)
Pa še Moto G ima kamero od nexusa 6

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: deyvid ()

lolipop2 ::

Če bi se v teh dneh odločil za nov telefon, kateri bi bil trenutno najboljša izbira:
Pogoj je:
- odličen fotoaparat
- dobra baterija
- android, WP ali iOs.. nema veze
- cena ni omejena
- velikost diagonale max 4,7"
Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lolipop2 ()

ziga1990 ::

LG G4
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

lolipop2 ::

aja pozabil še to pomembno lastnost, velikost diagonale pa nekje max do 4,7"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lolipop2 ()

ziga1990 ::

prvi pogoj in zadnji pogoj ne gresta skupaj se boš moral kar odločiti kaj hočeš odlično kamero ali zaslon max 4,7
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

lolipop2 ::

A ne obstaja dober aparat v 4,7 inčih? How's that? :-/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lolipop2 ()

hojnikb ::

Edini pravilni odgovor je Z3 compact
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

ziga1990 ::

Sony-i so kralji servisa
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

ptg ::

Pozdrav,
za mojo šinjoro gledam Samsung grand prime.
Je vredno svojega denarja ali predlagate kaj sodobnejsega, boljsega v rangu 200 eur, brez vezave, direkten nakup.
Tnx v naprej za infos.

deyvid ::

ptg je izjavil:

Pozdrav,
za mojo šinjoro gledam Samsung grand prime.
Je vredno svojega denarja ali predlagate kaj sodobnejsega, boljsega v rangu 200 eur, brez vezave, direkten nakup.
Tnx v naprej za infos.


Grand prime je šekr dober splača se ti pa tudi pogledati Microsoft Lumia 640XL res da ima 1gb rama samo slike dela pa fenomenalne.Se drugače odločam med Moto G 3.rd gen

ptg ::

ptg je izjavil:

Pozdrav,
za mojo šinjoro gledam Samsung grand prime.
Je vredno svojega denarja ali predlagate kaj sodobnejsega, boljsega v rangu 200 eur, brez vezave, direkten nakup.
Tnx v naprej za infos.


Pa seveda ANDROID.

m0LN4r ::

Pametni telefon strogo do 200€, možnosti so: vezava (1-leto), prosta prodaja v tujini, samsung, sony, lg, Windows, ZOPO (kitajska).
Tehničnih zahtev ni, samo da Facebook app in podobno dela, ter da zdrži čim dlje časa. Pogojno gledam tudi OnePlusOne.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

iME ::

Pozdravljeni:) v kratkem nameravam kupiti nov telefon ker mi trenutni telefon samsung galaxy express preveč šteka. Iščem nekaj kar ne bo štekalo (razen v kakšni zelo zahtevni igri), ima solidno kamero in dober zaslon. Budget je okoli 250€. Gledal sem pa Moto G, 1+1 in Xiaomi mi 4i.
lp
H97 pro4|i5 4460|8GB 1600MHz|Asus GTX 770|XFX TS550|H440|HDD 1TB|SSD 128GB
Dell P2314H|Corsair K70|Logitech G230/G502/Z523

iME ::

ali pa tole http://www.tusmobil.si/mobilni-telefoni...
zdaj imam paket mingl odbit tako da telefon dobim za 230€, se splača, je kaj boljšega glede na ceno?
H97 pro4|i5 4460|8GB 1600MHz|Asus GTX 770|XFX TS550|H440|HDD 1TB|SSD 128GB
Dell P2314H|Corsair K70|Logitech G230/G502/Z523

ptg ::

Tnx za komentarja.
Nabavil.
Huawei 620s.
120 EUR, zapakiran, kupljen kar v trgovini Tušmobil od nekoga, ki je podaljšal razmerje.
Na Bolhi ni problema dobiti tako varianto.
Sam imam Note 3, hčerka Samsunga 5, samo tale igrača za 120 EUR pa rula. Za nekoga, ki ne potrebuje malo morje senzorjev... Ima takorekoč vse, kar imajo ta veliki in kar potrebuje povprečni uporabnik.
Pa še bel je in zato moji šinjori še toliko bolj všeč :)
Btw, baterija ima po dveh dnevih in pol običajne neigričarske uporabe, torej par telefonad, SMS ov, par ur brskanja, testno fotografiranje in snemanje par 1080p video klipov ter seveda test odličnega GPSa... samo še 32 % juica.
No comment, razen mogoče: Nokia klon??
;)

chrispy ::

Iščem nek telefon, ki mi bo všeč vizualno kot tudi po samem performansu tam nekje do 250€ (+/- 20€). Pred leti sem kupil xperia s, medtem menjal na lumia 1520, potem na xperia m2 in nato prišel nazaj na xperia s.
Seveda je xperia s trenutno bolj slab (baterijo treba polnit 2x na dan itd... ) ampak preden spet zapravim neko večjo vsoto za telefon, se hočem res prepričati da bo zadeva delovala za naslednje 2 leti+. Nebi rad kaj rabljenega iz bolhe itd.. ker imam slabe izkušnje.
Dobra baterija (da mi zdrži 1 dan ob redni uporabi) sem imel lumia 1520, recimo taka baterija mi je zakon. lahko tudi malenkost slabša.
spodobna kamera (prednja in zadnja)
kvalitetna izdelava

Sem gledal lumia 640, ampak ima bolj slabi kameri, medtem ko mi je pa lumia 640xl prevelika. Torej recimo nekaj v velikosti lumie 640 ampak s kamero in baterijo od lumie 640xl.
Operacijski sistem android/windows mi ni važen. Hočem samo, da bo zadeva delovala tako kot mora...
Če mi denar nebi bil problem bi vzel xperia z3/z3 compact.
Sicer sem gledal še:
motorola moto g 2015
motorola moto x 2014 (rabljene modele, novi so predragi
lumia 640/640 xl

samsunga nočem!

hvala že v naprej za nasvete, za slovnične napake pa se tudi že v naprej opravičujem.


lp

globoko grlo ::

fantje, ydej ste pa še mene zrajcal :)
+ to, da mam full star telefon

torej TUŠ in 24 x 8-12 ojrov

telefonov je full kerga torej vzet
P8lite?
G620S?
LG G3S?
Sony M4 aqua?

Katerega od teh štirih?

Ali mogoče kaj petega?

tnx

al mogoče Lg3, ma 4kornik na 2,5ghz :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

Siddh ::

Kje bi dobil Lumio 640 najceneje? Zaželjeno je, da pri nas če ne pa je načeloma vseeno dokler je v EU.

Pa zanima me, če lahko na lumii nameščaš aplikacije na SD kartico? Ker ima samo 3GB pomnilnika na voljo za uporabnika in se mi zdi to malo premalo.


PINki ::

Lahko nameščaš na SD.

Slovenska trgovina, prvič čujem za njo. http://www.smartmobi.eu/index.php?route...

Matej_K ::

Za podobno ceno +10€ sem jo (lumia 640) jaz kupil preko amazon.de. V petih dneh je bila doma.
... .. .

trnvpeti ::

jz sem pred casom kupil tukaj za mal vec kot je sedaj(138eur)

markic222 ::

PINki je izjavil:

Lahko nameščaš na SD.

Slovenska trgovina, prvič čujem za njo. http://www.smartmobi.eu/index.php?route...


Sklepam da je tale trgovina bivši mobisvet, ki je bil pred parimi dnevi blokiran iz strani Finančne uprave RS. Vsaj deluje mi tako. Ne mi pa vrjet na besedo, ker je to le moje predvidevanje.
««
8 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186633198879 (1530) kanarin
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021596 (2565) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810332 (8079) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798872 (56751) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315888 (14112) boris82

Več podobnih tem