» »

Trendmart - zavarovanja?

Trendmart - zavarovanja?

tx-z ::

A je še kdo dobil klic iz podjetja Trendmart?

Že 2x so me klical v zvezi s tem da je prišlo do neke spremembe zakonodaje in da se morajo dobit z mano da pregledajo analizo/statistiko neki-neki, glede zavarovanj ker bo prišlo do sprememb. Pa ne me hecat, prvič slišm za to - če bi pršlo do kakšne spremembe, bi me že zavarovalnica obvestila o tem?

Najprej sm pomislu da je to kr neki, ampak to vstraja na tem da MORAM to obvezno narest, da bojo to itak vsi mogl narest....Če hočjo prodat svoje storitve in to delajo na tak način - tole je že čist too much.
tx-z

Tilen ::

Kaj "to"?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

tx-z ::

"Da je prišlo do spremembe zakonodaje in da se mora podjetje xyz, ki ni neposredno povezano z zavarovalnicami, dobiti z mano, da naredi neke analize spremembe in kako to vpliva name"
tx-z

Tilen ::

Zaželiš lep dan še naprej in prekineš.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ziga Dolhar ::

Izvedeš Seinfelda.
https://dolhar.si/

MIHAc27 ::

Joj, mene skoz poskušajo z to foro, da je prišlo do sprememb. Ene 2x sem nasedel. Vedno AMPAK RES VEDNO mi potem poskušajo prodati nekaj novega, če nočem pa vsaj prepričat, da stare sklade/zavarovanja ukinem in odprem novo, ker dobim tu pač 1€ več kot v prejšnjem.

Ne nasedam več in jih hladno odpikam, Ko jih bom rabil jih bom pa že poklical.

msjr ::

Jezus so zoprni, jest sem jim že pisal email, naj vsaj pripravijo svoje agente za pogovor. Tako pa ti pride nekdo, ki se niti ne spozna na papirje, ne ve trenutne vrednosti življenjskih zavarovanj, da ne govorimo da ne pozna sploh DWS-ja in ne zna povedat nič pametnega. V glavnem, ti agenti (ki so "just tommorow in your town"), me vsakič spomnejo na tale film http://www.imdb.com/title/tt0104348/ (ABC - always be closing)

Kot so že rekli pred mano, hladno odpikati.

Trendmart pa buhpomagi, dejte se zresnit.

korenje3 ::

pri meni je bila ženska pred kratkim. baje jih plačujejo zavarovalnice, kjer imaš sklenjeno zavarovanje z namenom da te poskusijo prepričat da se še kaj dodatno zavaruješ... je pa fajn da pride dobra bejba na obisk ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

...:TOMI:... ::

Vsa fora teh nategov je, da ko imas neko zivljensko zavarovanje, se par let denar steka zavarovalnici za pokritje stroskov, sele po npr. 5 letih zacnes kao varcevat. Ce vsako leto prekines staro in sklenes novo, imas po npr. 10 letih privarcevano natanko 0€.

To je to, da vsiljujejo te "novosti".
Tomi

cindymrs ::

nateguni! imaš sklenjeno žz, potem te pokličejo po 2 letih oz še prej da so spremembe da se mora nujno agent oglasit. potem pride agent ki reče da ima boljšo in cenejšo varianto in te prepriča da ukineš staro polico ali da jo daš v mirovanje in skleneš novo. ker boš kao ta denar po 10tih letih lahko itak dobil ven al pa celo rečejo da se denar prenese na novo polico hahaha. to je LAŽ! ta denar izgubiš ker prvih 5 let plačuješ samo za stroške,pa še potem pa vprašanje kaj dobiš ven. ne nasedajte, enim pač denarja ni nikol dovolj

MIHAc27 ::

Itak, pa sploh zavarovanja imajo skoraj vsi ista. Imajo prav tabelice, koliko si star in koliko bo premija če se zavaruješ za nek x znesek. Starejši kot si, višja bo premija (ker je večja verjetnost, da res kaj zboliš, umreš,...).

Če jih hočeš hitro odpikat lahko tudi rečeš: Imam že svojega agenta, preko katerega vse to urejam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
843210561 (3498) wcpapir
»

Zavarovanje z varčevanjem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7513514 (6905) energetik
»

Zavarovano stanovanje in nov lastnik

Oddelek: Loža
122091 (1666) summery
»

Prometna : naredil škode za 80€, sedaj moram plačat 300€ več zavarovanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8017916 (14731) dj_uro
»

Nategunski zav. posredniki

Oddelek: Loža
299032 (7000) msjr

Več podobnih tem