» »

Razlite baterije duracell 2a v walkmanu Aiwa HS-JX649

Razlite baterije duracell 2a v walkmanu Aiwa HS-JX649

nokia6310 ::

Pozdravljeni. Pred časom sem ugotovil, da so se mi v omenjenem walkmanu, ki je odlična zadeva za svoj denar pred leti natančneje leta 1995, sem dal zanj 50.000 bivših sit, razlile baterije 2x duracell 2a. Zamenjal sem jih, in zadeva je nekako delovala do pretkratkim, ko se je zgodba ponovila z drugimi baterijami. Zdaj pa nažalost ne deluje več, noče se niti prižgat. Kaj bi lahko šlo? Je možno, da je kislina prišla na vezje in da walkman lahko samo še vržem v kanto? Je pa super zadeva, ima radio in kasetar, ima autoreverse, možnost snemanja iz radija, možnost priklopa zunanjega mikrofona, pa še slušalk ki imajo na kablu tipke s katerimi se lahko zadeva krmili čisto neodvisno od tipk na walkmanu. Bom dal nekomu za zrihtat, če se bo dalo. Če pa ne, gre pa u kanto. Samo ne razumem zakaj se lahko prazna baterija razlije? Kaj pripelej do tega? In to kar dvakrat za povrstjo v obdobju parih let.

M@73Y ::

Glede razlitih baterij je ta teden tekla debata na slo-techu.
Kasetar nikakor ni za v smeti. Odpreš, očistiš, in nove batrije noter in mora delati. Razlita baterija je naredil neprevoden film a priključnih kontaktih zato ne dela.
..jump into psytrance tunnel..

nokia6310 ::

Hvala za info, bom poskusil zrihtat. Ko pa rešim, pa poročam, če zadeva dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pritrditev žice na gumbno baterijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
161410 (974) Barbarpapa2
»

Nakup novega mobitela, kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
449423 (7424) SLO_Matej
»

Sony Walkman opušča kasete

Oddelek: Novice / Ostale najave
268259 (6672) Jst
»

Walkman kraljuje na Japonskem

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
355053 (3196) r0ker
»

Walkman star 30 let

Oddelek: Novice / Ostale najave
465238 (3548) opeter

Več podobnih tem