» »

oblikovanje las

oblikovanje las

JurijTurnsek ::

mene pa zanima s čim vi odblikujete svoje lase! predvsem bi rd vedu s čem si nardite špičke(če si jih), kr mam jst zej mal krajše lase k prej pa mi moj žele neče držati las gor! pa še neki moji lasje so nekako naravno naravni dol(zato jih je težje prepričati de nej stojijo gor)
http://www.slatnaskejta.com

Matek ::

Ne ga srati, ka si se ostrigo? Moram te videt:D. No ja, jaz uporabljam navaden gel, al pa briljantino. Probaj kupit kaki extra strong gel.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

trillian ::

si ze kdaj poskusil z voskom za lase?

love, trillian
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

DrSergioDJ ::

al pa od FRUCTIS-a gel, taka, zelena tuba, cca. 1200 sit, EXTRA strong ( drzi ti prov tko, 2 dni, pa magar da tiscis glavo v povster ponoc ), zelo zadovoljen 8-)
...

OrlyTM ::

Probi navadno peno za britje. Uspeh garantiran. Pa še najcenejša varianta je in tut lepo diši.
Jest sm bil do zdej najbolj zadovoljen z Old Spice peno. Nobena Keune ipd. pena za 1.5k/sit ni tko vredi.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JurijTurnsek ::

MadManMato: ja se prej ko me bom vidu mi bo čupa nazaj zrastla!:D
http://www.slatnaskejta.com

Binji ::

Heh, meni pa cupa kr sama gor stoji tko da nemam problemov s tem. Edin ostric se morm ku se mi lasje ze mal dol vlecejo.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

SkIDiver ::

Men se pa na desni strani glave postavjo v luft če ne pazm kako grem spat, ker se mi zaležijo pa jih pol nikakor ni dol za spravt.

abcde7 ::

...jest mam pa prechko...:D...jest mam narraj peno za lasem zele t vse lase sprime!!!

jRk0 ::

Tako kot pravi DRsergioDJ, Fructis iz laboratorijev Garnier je super gel!!Finta je v tem, da takoj prime in je gost, pr nekaterih pa moras kar nekaj casa cakat da lasi gor stojijo.Za spice je najboljse met vosek, samo si potem celi mastni..
You fuck up once, you loose two teeth.

Thrivial ::

/me je bil do pred kratkim se dolgolasec, a se je na zacetku poletja odlocil da enostavno ne gre vec(vrocina je hudiceva rec). Ob strizenju sem sicer rekel da si na glavo ne bom dajal nobene kemije, ampak sem vseeno podlegel trendu...:\

Od takrat se preiskusil kar nekaj zelejev, a najboljse ucinke je dal slovenski proizvod - Subrina Extra Strong. Primerjam ga lahko edino s Fructisom, ki pa je 4x drazji tako da je razmerje cena/kvaliteta definitivno najboljse pri Subrini(za moje lase...).
Razocaran sem bil nad Taftovimi proizvodi.

Vosek baje poskoduje lase...:|

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Simko ::

Saj se spomniš, kako se je to delalo v 'Nori na Meri' ? :)

Tr0n ::

Brez kakrsnihkoli umetnih gelov. Samo strup za lase. Naravni lasi so dbest :).

ABX ::

Vi boste plešasti že za 30. leto.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tr0n ::

Simko: hehe, ja... naravni gel lahko tudi uporabite ;)

Thrivial ::

ABX: plesavost je vecinoma odvisna od dednega materiala, ki ga nosimo v sebi. Gel definitivno nima prav pozitivnih ucinkov na lase, vendar pa tudi ne negativnih tako kot naprimer peroksid, ki je dobesedno strup za lase. Poleg tega pa je oblikovanje las ponavadi bolj povrsinsko in ob pogostem strizenju pomoje ne more priti do kaksnih hudih poskodb...:\

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Lunik ::

jest bom itak plešast v 5ih letih, tko de me prov boli falus za mojo frizuro (ki je btw zelo bedna, pravzaprav je sploh ni)

R0K ::

jst pa nič en uporablam razn vode......mam zlo "ubogljive lase" pa čeprav mam kr dolge (že grejo za uho :)) pa jih samo z vodo mal "razčesam" in je kul....

JurijTurnsek ::

Rok: tvoji lasje so groza v pravem pomenu besede
http://www.slatnaskejta.com

R0K ::

hmm.....nimam prhlaja, nimam mastnih las, sploh se mi ne zaležijo .... kaj bi še hotu bolšga ?

malinavc ::

jst mam nek vosek, sploh nevem kera firma, je neka tko k vidš vsak dan po TV, je taka svetlo modra ´škatla´ :), pa je kr dobr, sam res postanejo lasje mastni če jih z voskom urejaš!Bom mnde kr tist iz laboratoriju garnjer (zelea tuba :) začel nazaj uporablat, tist pa res drži ki de so zlepleni!Na morju sm se šov namakat, pridem vn še čist trdo! res!je pa kr drago, če mene vprašaš --> 1200 sit, pizda pa ni za dolg, da neute misnli...

aja glede urejanja pa...jst tko...zjutri mam spet ´nemastne´ :) lase k se stuširam zvečer, pol pa zjutri mal voska na roko, razmažem mal na roki, pol pa po čupi pa ene pol minute kuštram! stara mat mi je rekla de sm tak k de sm s hoste pobegnu s to čupo...hehe
...odvisno s katere perspektive gledamo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gel/žele za lase (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411171 (8624) roccat

Doma narejen gel za lase [Ultra super duper strong]

Oddelek: Loža
3210553 (6511) LjubimPeezde
»

Pripomočki za lase

Oddelek: Loža
214113 (2451) Saladin
»

kakšna frizura?

Oddelek: Loža
493869 (3101) Lio
»

Kaj uporabljate da vam "čupa" stoji???

Oddelek: Loža
222120 (1721) R0K

Več podobnih tem