» »

PS4 ALI XBOXone -pomoč

PS4 ALI XBOXone -pomoč

matjazx90 ::

Odločam se za nakup ene od omenjenih konzol in me zanima katero mi priporočate.
Najbolj bo konzola namenjena seveda FIFI(15).....
Do zdaj sem igral na Pc-ju in z xbox gamepadom in sem bil zelo zadovoljen, pri prijatelju pa sem igral fifo na PS3 in mi je bil gamepad zelo neugoden(drsenje z potačka). Zato sem zdaj malo skeptičen o nakupu PS4, zaradi gamepada in občutka v prijemu...
Vem, da je smešno, ampak mi mnenje in izkusnje v zvezi z tema dvema konzolama(in gamepadomi) veliko pomeni :) lp

hojnikb ::

vzami tistega, kateri nabor iger ti bolj odgovarja...
#brezpodpisa

Pesimist ::

fifa je edin pogoj? Gamepad pa ne želim komentirat. Imam oba in se mi oba zdita vredu. Lahko pa za 60€ nabaviš adapter in gor ftakneš bilokeri gamepad.

PS4 fifa ima skoraj 2x več igralcev kot X1, slovenska scena oz liga je pravtako le na PS4 in PCju.
That being said. Jaz preferiram Xbox dosti bolj kot celoten multimedia box paket.

St235 ::

A je xbox končno dobil DNLA update?

matjazx90 ::

Hvala Pesimist,to sem hotel slišati ;)
tnx,lp

človek zver ::

Če boš igral bol al manj Fifo pol se res odloč na podlagi kontrolerja.....drgač pa rajš PS4 8-)

Pesimist ::

St235 je izjavil:

A je xbox končno dobil DNLA update?


je ampak cisto simple. Mislim, program ne omogoca nic naprednega za obdelavo slike, odstranitev robov, etc.
Vsaj te funkcije bi pricakoval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ytziac ::

Mene pa zanima katera konzola (če spoh ima)ima možnost snemanja gameplaya brez kakšnega capture device?

Pesimist ::

xbox je boljši all in one system. Twichtv je hudo kriplan na PS4 do take mere da se vprasam čemu so ga sploh dali not, verjetno zarad broadcast funkcije.
PS4 vedno recorda zadnih 15min gameplaya, xbox le 5 minut on demand. To vse so nepotrebne omejitve, da se clovek vprasa wtf! Lahko seveda sejvas vsakih 15min na ps4. Si predstavlam annoying. Z x1 pa še 3,5x bol.

Jaz osebno recordam unlimited lenght HD video direct na twich, ampak zato rabiš vsaj 3Mbit uploada, imam na srečo optiko.
http://www.twitch.tv/directory/all/ps4

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ytziac ::

Pesimist hvala za odgovor. Če prav razumem ima opcijo direktnega stimanja na twitch samo PS4?
Sam osebno sem imel 3 leta ps3 in sem bil kar zadovoljen. Moram pa reči da me je XBOX ONE nekako bolj prepričal kot PS4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ytziac ()

Pesimist ::

ne obe lahko direct stremata brez problema.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Xbox One (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Konzole
1347296690 (16404) filip007
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517435 (14399) kevin55
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11416569 (8823) Beskomedo
»

Katero konzolo kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15826588 (23166) Pesimist

Več podobnih tem