» »

Slabost

Slabost

1 2
3
»

Margecan ::

[D]emon je izjavil:

Aha, torej cel cajt visis za racunalnikom in si drugace popolnoma nekoristen ? Predvsem nehaj viset za kompom, ker je to garantirano glavni izvor tvojih problemov; pomagaj kaj v bajti, ce se ne solas si najdi siht. Ne pa da glumis gljivo v mama hotelu.


Doma pomagam vedno z fotrom sma na bajti fasado naredla sama vglavnem naredim vse kaj mi rečejo(skoraj)
Zdaj ko nimam šihta vedno skuham kosilo,večerjo za familijo vsak dan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Margecan ()

ulemek ::

Dopust ti je očitno kofistil. Ker si se odpočil in, ker si ugotovil, da je problem tudi v tem, da si še doma.

Tvoje nevrotičnosti ne poznamo, ker ne poznamo tebe dovolj dobro, tvojega otroštva in tvoje primarne družine. Svetoval bi ti kaksnega psihoterapevta, a ker je to hitro drago in, ker imamo Slovenci trotl ziher alternativo, skupinsko terapijo v kakšnem od Rugljevih klubov, kjer pomagajo tudi drugim "falirancem", ne le alkoholikom.

Kakor koli, sedaj imaš precej akuten problem, živiš še vedno doma. To ni zdravo in to te bo uničevalo še naprej po malem. Predvidevam, da si starejši od dvaset, kar pa je več kot dovolj, da se odlepiš od primarne družine in začneš ustvarjati svojo.

Antidepresiv kar pridno jemlji in res ne zanemari sebe tako telesno kot umsko, psihosocialno ... Opusti nezdrave navade, v kolikor jih imaš in se primi rednega teka. Le če ne moreš, kakšnega drugega športa. Bodi med ljudmi in si najdi družbo. Apaurina in drugih pomirjeval pa niti slučajno ne jemlji, ker si boš nakopal samo odvisnost in vse, kar sodi zraven.

[D]emon ::

Predvsem nehaj viset cel cas za kompom.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

ulemek ::

[D]emon je izjavil:

Predvsem nehaj viset cel cas za kompom.


To je sicer pameten nasvet, a to ni vzrok težavam. Prej simptom, pobeg ...

Margecan ::

ma na kompu visim,ker druga ni za delat trenutno doma....zima je blizu,drva so pod streho itd
vglavnem naveličan sem že vsega

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Margecan ()

ulemek ::

Margecan je izjavil:

ma na kompu visim,ker druga ni za delat trenutno doma....zima je blizu,drva so pod streho itd
vglavnem naveličan sem že vsega


Dela je kolikor hočeš! Samo vidiš ga ne ...

Išči zaposlitev, zdaj sem te zaposlil, do prave zaposlitve.

Vsaj 5 dni športaj, 1 par športnih copat ni huda investicija, sploh pa jih najverjetneje že imaš.

Preberi 1 knjigo na mesec, članarine v knjižnicah so poceni, pa tudi prijatelji z veseljem kakšno posodijo.

Aja, druži se z ljudmi, primarna družina pri tvojih letih ni najboljša družba!

Resno, recept za Apaurin zabriši v smeti, ker je abstinenca hujša od heroina, odvajanje pa ni samo simptomatsko zdravljenje, običajno v odvisnosti ljudje zgradijo novi svet in vanjo zavijejo svojo nevrotičnost ali druge motnje. Zato je zdravljenje te dolgotrajno in nujno mora biti celovito. Z antidepresivi pa le nadaljuj kot ti je predpisal.

Invictus ::

Margecan je izjavil:

ma na kompu visim,ker druga ni za delat trenutno doma....zima je blizu,drva so pod streho itd
vglavnem naveličan sem že vsega

Če si naveličan, si najdi kako delo okoli ali v bajti. Še bolje pa kako službo. Kar te veseli. Pa čeprav slabo plačano. Rokodelska znanja bodo vedno bolj zaželjena. Beri vodovodar, električar, keramičar, malar. Mentalno nezahteveno, rabiš pa malo ročnih spretnosti.

Malo samoiniciative, pospravi kaj, mogoče kaj popravi, itd. Bodo tudi ta stari nehali težit. Če bodo kljub vsemu še vedno težili, jih pa pošlji v k***c. Žal je včasih to edina opcija da te pustijo na miru ali pa začnejo poslušati.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

[D]emon ::

Margecan je izjavil:

ma na kompu visim,ker druga ni za delat trenutno doma....zima je blizu,drva so pod streho itd
vglavnem naveličan sem že vsega


Marsikaj je za pocet. In to, da visis na kompu cel cajt je tako posledica kot vzrok.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Margecan ::

danes bil pri psihiatru....spet mi napisal paroxat tokrat brez apaurina HALO? pol bom pa spet v krizi

zuz3k ::

saj apaurin se jemlje dokler zadeva ne prime, a si si prebral kaj o obeh zdravilih?

jaz mislim, da si ti dobil premočne tablete. ne rečem, da jih ne rabiš ampak ne tako močne.

če človek npr. ima slabo samopodobo, pa se malo ustraši, tam pa rečeš da imaš panični
napad, pa še vsenevemkaj, to ni isto in ti posledično da tudi tako močna zdravila

in pa še kak obisk psihoterapevta, da si samopodobo in samozavest dvigneš, preštudiraš vzroke za nastale
strahove, sploh pri tvojih letih ker si v dobi odraščanja in tudi vrstniki se soočajo s tovrstnimi problemi
(psihoterapevt sem napisal, ker psihiatri zgleda dajejo samo bombončke)

veliko vlogo ima življenski stil in okolje, ne gre to tako da se boš ti kar filal s tabletami pa
čakal na čudež. To je tako, kot da bi se vsakič opekel na pečico, pa šel h dohtarju po obkladke,
pa vsak dan spet isto, se pravi nič sprememb


lp
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

[D]emon ::

Mogoce bi bilo bolje, ce ta vprasanja naslovis na svojega zdravnika. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uhajanje misli, zmedenost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
579172 (7016) Avenger
»

Zdravljenje depresije z računalniško igro

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
256786 (4906) BaToCarx
»

Čakalne vrste pri psihologu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8425828 (23886) Tero
»

psihoza

Oddelek: Loža
204875 (4077) Mercier

Več podobnih tem