» »

Slovenski proxy server

Slovenski proxy server

p4 ::

Živijo,

pred časom sem se preselil v tujino (EU) in zato izgubil možnosti spremljanja npr RTV in podobnih lokacijsko zaščitenih storitev. V Sloveniji imam računalnik z Win7, ki je prižgan 24/7, zato bi želel na njem omogočit proxy (dostop do računalnika imam iz tujine), da zaobidem te omejitve.

Ima kdo kakšne izkušnje s programi? Je morda bolje/poceni najti kakšen proxy v Slo?

Doma imam sicer tudi 2 routerja (en od T2ja in TP-Link WR941ND brezžični N Router) - baje naj bi se dalo to urediti tudi na routerju?

Hvala in lp,
P

amacar ::

misek ::

Sam uporabljam SoftEther VPN strežnik: https://www.softether.org/
Enostaven ampak vseeno izjemno zmogljiv.

p4 ::

Hvala obema. Naj dodam (najbrž niti ni pomembno), da bi server laufal na Winsih, client v tujini pa je Mac osx.

toplakd ::

Na Tp-linku imaš možnost vklopa VPN. Jaz sem samo še na siolovem modemu dal forward portov in zadeva
deluje BP do Švice :)

Sicer ima moj Siol modem tudi možnost VPN, ampak se mi nobena tablica niti pod razno ni hotela povezat,
zato sem potem kupil en poceni TP-Link WE741ND.

Sam sem pred tem imel HideMyAss ampak je siol tvin v "zelo prometnih konicah" tako štekal da ni bilo za gledati.
Siol TVIN na LQ potrebuje manj kot 0,5 uploada, za HQ pa približno 1,2. Sam sem ravno iz tega razloga potem
prešaltal na linijo 20/5. Torej 5 za gor.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol TViN

Oddelek: Omrežja in internet
325830 (2242) Assass1n
»

Sio Tvin na TV preko Wifi

Oddelek: Zvok in slika
175252 (4970) beta1
»

Slovenski vpn server

Oddelek: Omrežja in internet
2414902 (757) blue
»

Ogled videa ni mogoč zunaj Slovenije

Oddelek: Omrežja in internet
243767 (3137) konspirator
»

Kateri router je vredu za VPN?

Oddelek: Kaj kupiti
183074 (2594) mona123

Več podobnih tem