» »

Pečeni GeforceFX!!!

Pečeni GeforceFX!!!

1
2
»

MrX ::

itak!!! >:D nVidia 4 ever!>:D

Super Sonic ::

ampak se zmerm je karta za 100k, k jo en scren saver spravi v pokoj in to je SRAMOTA, BLAMAZA, SRANJE OD SRANJA.. itd.:D
vsaj zame.

p.s.
zadne cajte je ogromno enga dela in tezko je sledit vsemu temu, ampak en vprasanje pa mi roji po lubenici: a je nVidia zdej 5800:P FX spravla na vecje kolicine dobave, al bomo mogl cene navit, ker bo pac edina dalec na okoli?

frenk ::

NVIDIA RULZ>:D...se mi zdi da bo nvidia še kr naprej "vodila" in ne mislm nbenga ati-ja nabavt tud zarad tega ker sm nvidia fan...zaenkrat je 4200 čist dost, nekje sred poletja bom pa,seveda če bom delou, kupu fx-a...pa ventilator pa hrup me tud ne mot...če me pa bo, bom dou pa v7+ gor>:D in se ne bom sekirou več...torej jest še kr naprej podpiram nvidio:D in upam da bojo kmau nardil revolucijo(nv35 sicer pa nv40)

Zheegec ::

Revolucija bo tako ali tako, ali bo to R400 ali pa NV35 je pa drugo vprašanje0:)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Dead_Eye ::

zdi se mi kot da bi bral cca 20 istih postov _(nvidia se je zaj*****, intel blabla,...):O :O

drugače se pa res ne bi smelo s screensaverjem "skurit" grafično. upam da vsaj upoštevajo garancijo za to;((

intel pa itak sovražim, ker si pač nisem nikoli mogel privoščit kej več kot celerona;(( ;(( ;((
še ko so prišli ven p4, se pIII niso znižale cene(btw za ceno proc. p3, sem dobil plato+durona, ki je povrhu še hitrejši)
The one and only

Dr_M ::

koga boli k****c kdo ma najhitrejsi cip, vazn da nardijo tist cip spodoben ki ga raja kupuje. unih najbolsih modelov itak prodajo mogoce 10% od useh... zmeri se usi spotikajo ob najbolse modele, v svoji kisti majo pa po moznosti najslabsega...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

speed machine ::

To bi nvidia tak že mogla predvidet, da bo prišlo do težav, če bodo ventilatorji regulirani programsko.

Klemenn ::

somebody once said: nobody is perfect...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GForce FX in directx 9

Oddelek: Strojna oprema
131272 (1123) Zheegec
»

DirectX 9.1 Favors GeForce FX?

Oddelek: Strojna oprema
151407 (1045) freejack
»

ATi v Half-Life 2 pomete z nVidio (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
837676 (7676) norvalk
»

ATi vs. nVIDIA

Oddelek: Kaj kupiti
312083 (1424) San
»

Radeon 9700 je zunaj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1296769 (4036) ||_^_||

Več podobnih tem