» »

Nov laptop - ali je ok..!!?

Nov laptop - ali je ok..!!?

Lisička mala ::

Kupila sem nov laptop HP 15-r004np. Glede nato, da je še čisto nov mi je čudno da ga slišm kako melje..a je to normalno?

Imam še enga Hp že 4 leta starega ki dela brez hrupa in se mi zdi da je še hitrejši kot ta novi?!!

solatko ::

Fail nakup. Ob toliko negativnih mnenj na različnih forumih po svetu, nekateri še vedno prisegate na "stare dobre znamke".
Delo krepa človeka

Lisička mala ::

Torej kaj je po tvojem mnenju dober laptop ?

Han ::

Melje, ker ima vgrajen počasen trdi disk. Slednjega zamenjaj za SSD, pa bo vse skupaj nekajkrat hitreje...

Če je prenosnik nenormalno glasen, imaš defekten ventilator.

Janac ::

Lisička mala je izjavil:

Torej kaj je po tvojem mnenju dober laptop ?


definiraj raje svoja pričakovanja/zahteve

Lisička mala ::

Trenutno me samo zanima katera znamka je dobra. Asusa in Toshibo kenslam ker mam tok ludi k majo sma probleme z njimi. Torej HP in Apple sta edini opciji s katerimi imam dobre izkušnje, zato sem tudi kupila spet Hp.

Rabm normlanga k mi dela hitr. Ne uporabljam igrc podobnih zadev, razn PS sem in tja.
najbolj mi je pomembno da se mi ne pokvar hitr..pa da je tih pa de ne pregreva.
Vlada je tud vzdrževanje računalnika pomembna.

Janac ::

Lisička mala je izjavil:

Trenutno me samo zanima katera znamka je dobra. Asusa in Toshibo kenslam ker mam tok ludi k majo sma probleme z njimi. Torej HP in Apple sta edini opciji s katerimi imam dobre izkušnje, zato sem tudi kupila spet Hp.

Rabm normlanga k mi dela hitr. Ne uporabljam igrc podobnih zadev, razn PS sem in tja.
najbolj mi je pomembno da se mi ne pokvar hitr..pa da je tih pa de ne pregreva.
Vlada je tud vzdrževanje računalnika pomembna.


znamka nima nobene veze s prenosnikom...

GTX970 ::

Lisička mala
Kupila sem nov laptop HP 15-r004np. Glede nato, da je še čisto nov mi je čudno da ga slišm kako melje..a je to normalno?

Najprej kupiš, nato jokaš, ker nimaš pojma kaj kupuješ...

Koliko je stal ta hp jajc ?

Kateri prenosnik?
Vprašaš, dobiš odgovor, nato kupiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

Zheegec ::

Lisička mala je izjavil:

Trenutno me samo zanima katera znamka je dobra. Asusa in Toshibo kenslam ker mam tok ludi k majo sma probleme z njimi. Torej HP in Apple sta edini opciji s katerimi imam dobre izkušnje, zato sem tudi kupila spet Hp.

Rabm normlanga k mi dela hitr. Ne uporabljam igrc podobnih zadev, razn PS sem in tja.
najbolj mi je pomembno da se mi ne pokvar hitr..pa da je tih pa de ne pregreva.
Vlada je tud vzdrževanje računalnika pomembna.

Katera znamka je dobra je preveč splošno vprašanje. Za 400€ so vse jajca, pa lahko gor piše HP, Acer ali pa Ferrari. Dobri HP prenosniki so dobri, slabi pa slabi. Prav tako večina ostalih znamk. Apple je tukaj izjema, ker se je pač odločil, da ne proizvaja poceni prenosnikov (pod 1000€) in nima nobenih res slabih prenosnikov (no, recimo :)).

Če se vrnemo k konkrentemu prenosniku - melje in dela počasi, ker ima vgrajen počasen disk. Je pač precej osnovni model. Rešitev je vgradnja boljšega diska (SSD). Ti prodajalec ni tega omenil pri nakupu, ko si spraševala glede hitrosti?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

čuhalev ::

Pravijo, nisem dovolj bogat, da bi kupoval poceni.

Dobra roba bo ostala draga in ni potrebno pričakovati, da bo SSD naredil čudež, saj je dober prenosnik veliko več kot slab prenosnik + SSD.

Silvo ::

Ta model ima baje Core i5 notri,brenza ga verjetno nameščeno original programje.
Tako dobiš pri večini prednaloženih prenosnikih neglede na znamko.
Če želiš hitrejše delovanje pač optimiziraš obstoječi windows ali narediš clean istal.
Če imaš še dodatni denar pa zamenjaš HHD s SSD diskom in ta model bi moral poletet.
Silvo

deadbeef ::

Lisička mala je izjavil:

Trenutno me samo zanima katera znamka je dobra. Asusa in Toshibo kenslam ker mam tok ludi k majo sma probleme z njimi. Torej HP in Apple sta edini opciji s katerimi imam dobre izkušnje, zato sem tudi kupila spet Hp.

Rabm normlanga k mi dela hitr. Ne uporabljam igrc podobnih zadev, razn PS sem in tja.
najbolj mi je pomembno da se mi ne pokvar hitr..pa da je tih pa de ne pregreva.
Vlada je tud vzdrževanje računalnika pomembna.


Lenovo ThinkPad T serija ali Apple MacBook

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deadbeef ()

ghost13xc ::

Danes ni več dobrih znamk (mogoče tu pa tam je še kakšna)... Ob nakupu novega pc-ja je treba vedno gledati (seveda se vedno gleda še po znamki, a glavna je konfiguracija) konfiguracijo. Če vprašaš memne, ti svetujem nakup znamke Fujitsu. Moj pc je star 8 let pa še kar dela :) Drugače se pa pred nakupom vedno posvetuj s kom, ki malo več ve o tem, saj ti bo kmalu žal, če se ne.... Še ena žalostna je ta, da ima pri nas večina trgovin stare prenosnike (računalnike)... Kupijo jih poceni, prodajo za velik denar, rezultat pa so opeharjeni kupci, ki nasedejo lepim besedam prodajalcev ZVP pa nič.... :( Žal je tako pri vsaki stvari... TV, mobitel, avto, pralni pomivalni stroj, hladilnik.....

m0LN4r ::

Lisička mala je izjavil:

Trenutno me samo zanima katera znamka je dobra. Asusa in Toshibo kenslam ker mam tok ludi k majo sma probleme z njimi. Torej HP in Apple sta edini opciji s katerimi imam dobre izkušnje, zato sem tudi kupila spet Hp.

Rabm normlanga k mi dela hitr. Ne uporabljam igrc podobnih zadev, razn PS sem in tja.
najbolj mi je pomembno da se mi ne pokvar hitr..pa da je tih pa de ne pregreva.
Vlada je tud vzdrževanje računalnika pomembna.

To si ti na tržnici povedale babice? Pa brez zamere, razne govorice izpred 10 let poslušat ni glih pametno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Boobiz ::

Mam filing, da bejba sploh ni vedela kaj kupuje oz. kaj se je nahajalo POD zunanjo plastiko. Po 4 letih nekaj novega kupit, brez da se zavedaš kaj kupuješ in avtomatsko predvidevat, da boš dobil nekaj boljšega (relativno) je pa tud...wait...who does that? EVER. 8-O
I'm drunk, what's your excuse?

m0LN4r ::

Saj v bistvu ni vse sama kriva.
Srečujem ljudi, ki kupujejo prenosnike, katere jim svetujejo razni BB trgovci in podobno in samooklicani poznavatelji.
Nedolgo nazaj sem preslišal kako je en svetoval kolegu, da je važno samo to, da ima ddr3 rame.

Potem se pa čudijo, ko jim povem, da ta prenosnik ni glih dobra izbira za njen faks.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

FX6300B ::

hh lol drgač pa hp so jajca glede ASUS-a pa nemormo pomagat če nedela ok če uporabnik nezna uporabljati računalnika (pritisniti ON gumb - joke >:D) sam ja če maš sam nesnago gor pa če maš kvanten procesor bo komej kej delal aja ropota ti pa disk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosniki Toshiba

Oddelek: Pomoč in nasveti
51655 (1514) solatko
»

Katera podjetja...

Oddelek: Pomoč in nasveti
9863 (646) m0LN4r
»

"Lap Top" - znamke

Oddelek: Pomoč in nasveti
387523 (6362) 34054
»

Acer drugi največji proizvajalec računalnikov

Oddelek: Novice / Rezultati
364665 (3439) Pyr0Beast
»

procesor na notebooku?

Oddelek: Strojna oprema
9803 (698) zee

Več podobnih tem