» »

Prodaja iPhona 6 ruši rekorde

1 2
3
4

Posvetu ::

Mene boli za znamko, a kot uporabnik telefona, po uporabnosti in specifikacijah vsaj tako dobrega kot iPhone 6 plus, ki pa stane v EU 299€, mi res ni jasno, zakaj bi dal 3-4x več za podoben oz. malenkost slabši izdelek:

5,5":5,5"
FullHD: FullHD
Snapdragon 801: Apple A9
64GB: 64GB
299€: 999€ !!!

- v slabih 2 mesecih uporabe mi ni še enkrat zamrznil, lag ne obstaja,
- baterija je tudi boljša kot pri Iphone 6 plus
- ima 3GB RAM : 1 GB RAM v Apple, in ne mi govoriti, da lahko Apple v 1GB spravi vse ,kar imam jaz na telefonu istočasno odprtega (20+zavihkov v Chrome, več aplikacij dela simulatno, GPS, ...), ker je to fizično nemogoče, pa če sam iOS ne porabi nit 1 kb.
- uporabljeni boljši material kot pri iPhone: magnezij proti aluminiju

p.s. veliko sem ga prenosil v sprednjih žepih kavboj in drugih hlač in se seveda niti malo ne zvija :)
www.posvetu.si - nasveti za brezskrbna in ugodna potovanja po svetu

Olórin ::

driver_x je izjavil:

Golf statusni simbol? Hyundai dober avto? Kaže da živim v vzporednem vesolju.


Hyundai so eni najzanesljivejših avtov. To je vsaj 16 let staro dejstvo.

VW Golf je še vedno simbol kvalitete. Če ne razumeš zakaj, si poglej VAG grupo in ti bo jasno koliko avtov je narejenih na isti platformi ;)

djabi je izjavil:


In ja pri Kia, Hyundia ipd. se je marsikaj popravilo.


tehnično gledano se ni imelo kaj popravit, ker so daleč najzanesljivejši že iz 90ih let. So pa bistveno popravili udobje in glamur.

Ampak to je samo moje mnenje, ki ni nujno da je enako mišljenju povprečnega srednješolskega geeka na slo-techu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

Nummy ::

driver_x je izjavil:

Kar se tiče pisal, je iPad res polomija. Sam ga že več let brez uspeha iščem. Koliko pa ta Wacom stane?

80€

Nummy ::

Posvetu je izjavil:

Mene boli za znamko, a kot uporabnik telefona, po uporabnosti in specifikacijah vsaj tako dobrega kot iPhone 6 plus, ki pa stane v EU 299€, mi res ni jasno, zakaj bi dal 3-4x več za podoben oz. malenkost slabši izdelek:

5,5":5,5"
FullHD: FullHD
Snapdragon 801: Apple A9
64GB: 64GB
299€: 999€ !!!

- v slabih 2 mesecih uporabe mi ni še enkrat zamrznil, lag ne obstaja,
- baterija je tudi boljša kot pri Iphone 6 plus
- ima 3GB RAM : 1 GB RAM v Apple, in ne mi govoriti, da lahko Apple v 1GB spravi vse ,kar imam jaz na telefonu istočasno odprtega (20+zavihkov v Chrome, več aplikacij dela simulatno, GPS, ...), ker je to fizično nemogoče, pa če sam iOS ne porabi nit 1 kb.
- uporabljeni boljši material kot pri iPhone: magnezij proti aluminiju

p.s. veliko sem ga prenosil v sprednjih žepih kavboj in drugih hlač in se seveda niti malo ne zvija :)

Trolling much?
Apple izdelkov in konkurenčnih sploh NE smeš primerjati po specifikacijah, ker ima apple 10x bolj optimizirano vse. Kar poglej si določene teste in boš videl, da so iPhone pri vrhu v hitrosti kljub slabšim specifikacijam.
Ni vse samo tpkar je na papirju napisano ampak tudi kaj zmore sfotware, ki je gor. Dokazano že na mnogih primerih, še najbolj na android telefonih in pri AMD-ju. Dober HW, super zanič SW!

hojnikb ::

Še vedno bo ajfona tisti 1GB slej ko prej tepu...
#brezpodpisa

Olórin ::

hojnikb je izjavil:

Še vedno bo ajfona tisti 1GB slej ko prej tepu...


ja, zagotovo.

Invictus ::

hojnikb je izjavil:

Še vedno bo ajfona tisti 1GB slej ko prej tepu...

Tako kot ga je do sedaj ...

Pač prisili programerje da ne svinjajo s kodo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Posvetu ::

Nummy je izjavil:

Posvetu je izjavil:

Mene boli za znamko, a kot uporabnik telefona, po uporabnosti in specifikacijah vsaj tako dobrega kot iPhone 6 plus, ki pa stane v EU 299€, mi res ni jasno, zakaj bi dal 3-4x več za podoben oz. malenkost slabši izdelek:

5,5":5,5"
FullHD: FullHD
Snapdragon 801: Apple A9
64GB: 64GB
299€: 999€ !!!

- v slabih 2 mesecih uporabe mi ni še enkrat zamrznil, lag ne obstaja,
- baterija je tudi boljša kot pri Iphone 6 plus
- ima 3GB RAM : 1 GB RAM v Apple, in ne mi govoriti, da lahko Apple v 1GB spravi vse ,kar imam jaz na telefonu istočasno odprtega (20+zavihkov v Chrome, več aplikacij dela simulatno, GPS, ...), ker je to fizično nemogoče, pa če sam iOS ne porabi nit 1 kb.
- uporabljeni boljši material kot pri iPhone: magnezij proti aluminiju

p.s. veliko sem ga prenosil v sprednjih žepih kavboj in drugih hlač in se seveda niti malo ne zvija :)

Trolling much?
Apple izdelkov in konkurenčnih sploh NE smeš primerjati po specifikacijah, ker ima apple 10x bolj optimizirano vse. Kar poglej si določene teste in boš videl, da so iPhone pri vrhu v hitrosti kljub slabšim specifikacijam.
Ni vse samo tpkar je na papirju napisano ampak tudi kaj zmore sfotware, ki je gor. Dokazano že na mnogih primerih, še najbolj na android telefonih in pri AMD-ju. Dober HW, super zanič SW!


dejstva = trolling?

kaj točno naj bi bolje teklo na iPhonu? procesor sem napisal =, ker je po testih podobno hiter kot applov (po specifikacijah seveda hitrejši Snapdragon). V praksi vse deluje v trenutku, prehod iz ene v drugo aplikacijo brez najmanjšega laga, vse kar potrebujem je v RAMu in takoj na voljo.

baterija (meni izjemno pomembna, ker telefon veliko uprababljam):
po testu http://www.phonearena.com/news/Our-iPho...

iPhone 6 Plus 6:32h, iPhone 6 5:22h, moj 8:05h - se pravi dobrih 20% več

jaz telefon uporabljam kot delovno orodje (na njem uredim 50% zadev za spletno stran, sočasno dobivam obvestila iz cca 20 različnih programov, ki tečejo v ozadju), zato potrebujem zmogljiv telefon z močno baterijo, ki dela vedno in povsod. Igračkanj z nastavitvami ne potrebujem in jih pri svojem nisem izvajal, v bistvu imam še sedaj osnovna zvonjenja in vse kot je bilo v začetku nastavljeno. Sem imel pred tem Galaxy SIII, ki ni zdržal obremenitev, kolega, ki mi pomaga, ima iPhone 4s, pa bom raje tiho o vseh problemih, da ne bo izgledalo, da sem neki "iPhone" hater.

za hec ravno pogledal porabo RAM: 1,5GB, od tega aplikacije več kot 1GB, pa še večine sploh pognal nisem... sorry Apple, za resno delo 1GB pač ne zadostuje več...
www.posvetu.si - nasveti za brezskrbna in ugodna potovanja po svetu

Lion29 ::

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Buggy ::

a kdo od novopecenih in tistih starih iUserjev ze uporablja tehnologijo Apple Wave :))

http://www.siol.net/novice/tehnologija/...

r3dkv1c4 ::

olorin, a sem ti stopil na žulj?
užaljen?!
olorin> verjetno imajo celo vedno izklopljen prenos podatkov.


zakaj že, saj je na vsakem vogalu wi-fi(zastonj)

ne mešaj hrušk in jabolk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Olórin ::

r3dkv1c4 je izjavil:

a sem ti stopil na žulj?
užaljen?!
olorin> verjetno imajo celo vedno izklopljen prenos podatkov.


zakaj že, saj je na vsakem vogalu wi-fi(zastonj)

ne mešaj hrušk in jabolk


zato ker modernim telefonom baterija zdrži za en drek in tako varčujejo.

V glavnem nabijate prazno slamo kot da so iphone uporabniki bedni, pozabljate pa to, da so android uporabniki prav isti.
Koliko od vas ima LG G3? HTC One m8? Samsung Note?..... zakaj? zato da vam facebook dela 1 mikrosekundo hitreje? .... zato da je facebookov logo izrisan v 515 ppi, od katerih jih 200 itak vaše oko ne razloči?

iste ovce ste, samo da so oni bele, vi pa črne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

r3dkv1c4 ::

Olórin je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

a sem ti stopil na žulj?
užaljen?!
olorin> verjetno imajo celo vedno izklopljen prenos podatkov.


zakaj že, saj je na vsakem vogalu wi-fi(zastonj)

ne mešaj hrušk in jabolk


zato ker modernim telefonom baterija zdrži za en drek in tako varčujejo.

V glavnem nabijate prazno slamo kot da so iphone uporabniki bedni, pozabljate pa to, da so android uporabniki prav isti.
Koliko od vas ima LG G3? HTC One m8? Samsung Note?..... zakaj? zato da vam facebook dela 1 mikrosekundo hitreje? .... zato da je facebookov logo izrisan v 515 ppi, od katerih jih 200 itak vaše okol ne razloči?

fantina malo se pomiri, če imaš iphone , ne mislit, da si pa zdaj oh in sploh super frajer-žal se motiš, ker android je v primerjavi p/p še vedno daleč pred apple-om.....več se mi ne da pisat

aja oprosti, ker ne uporabljam fb-ja, ker sem mnenja, da pač poneumlja ljudi.Verjamem, da ga ti uporabljaš, rezultat je viden.

Invictus ::

r3dkv1c4 je izjavil:


fantina malo se pomiri, če imaš iphone , ne mislit, da si pa zdaj oh in sploh super frajer-žal se motiš, ker android je v primerjavi p/p še vedno daleč pred apple-om.....več se mi ne da pisat

Daj ne seri.

Isto sranje, samo drugo pakovanje.

To prepucavanje amaterjev kateri telefon je boljši, meji na prepucavanje kateri avto je boljši.

Saj nihče ne kupi stvari s tujim denarjem, ampak s svojim. Naj ga zapravi kakor hoče.

http://www.siol.net/priloge/kolumne/luk...

Pa še tole si preberite ... Mogoče se naučite celo diskutirati.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PlayTheGame ::

Lion29 je izjavil:

The iphone 6s are bending


It's not a bug, it's a feature!
User choice "Dynamic G Flex TM"
:))
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

PlayTheGame ::

Olórin je izjavil:

Koliko od vas ima LG G3? HTC One m8? Samsung Note?..... zakaj? zato da vam facebook dela 1 mikrosekundo hitreje? .... zato da je facebookov logo izrisan v 515 ppi, od katerih jih 200 itak vaše oko ne razloči?


Se strinjam, te cifre so za ovce, kao več je boljše, razlike v real life se pa itak ne opazi. Ampak kaj pa cena? Je iPhone res vreden 2x več? Kako in kje mi iPhone prinese tisto dodano vrednost glede na precej večjo investicijo? Kaj lahko počnem na Applu česar na Androidu ne morem? Probajmo gledat iz povsem racionalnega vidika in si odgovorit na ta vprašanja...
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

Invictus ::

Nakupi željenih stvari so redko racionalni.

Če pa že hočeš pameten odgovor ...

- Sam letim vsaj 2x na mesec. Apple pozna storitev passport, ki jo podpirajo praktično vsi letalski prevozniki, in kjer si shraniš boarding pass. Zame je to dovolj dobra storitev. Ne mi omenjati da jo ima Samsung tudi, ker je nihče ne podpira. Podpira jo pa Windows Phone. Isti format kot iPhone.

- Odzivnost naprave. Android ponavadi zašteka ravno takrat ko moram pokazati boarding pass, ki si ga nisem prej pripravil.

- Dobra podpora. Telefon ni samo nepodprt kos hardvera 3 meseca potem ko izide. Vsak iPhone imaš lahko vsaj 3 leta, pa dobivaš popravke.

- Uspešnemu freelancerju danes pač pritičejo Apple produkti. Dejstvo. Prideš z iPhonom in MacProjem Retino na sestanek, pa si takoj v središču. Seveda ne v fovšljivi Sloveniji, kjer ljudje še vedno mislijo da je 5kg težak laptop prenosen ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

driver_x ::

PlayTheGame je izjavil:

Olórin je izjavil:

Koliko od vas ima LG G3? HTC One m8? Samsung Note?..... zakaj? zato da vam facebook dela 1 mikrosekundo hitreje? .... zato da je facebookov logo izrisan v 515 ppi, od katerih jih 200 itak vaše oko ne razloči?


Se strinjam, te cifre so za ovce, kao več je boljše, razlike v real life se pa itak ne opazi. Ampak kaj pa cena? Je iPhone res vreden 2x več? Kako in kje mi iPhone prinese tisto dodano vrednost glede na precej večjo investicijo? Kaj lahko počnem na Applu česar na Androidu ne morem? Probajmo gledat iz povsem racionalnega vidika in si odgovorit na ta vprašanja...


Tebi mogoče ne prinese nobene dodane vrednosti ali pa ti prinese celo negativno, toda na svetu smo tudi drugi ljudje z drugačnimi željami, potrebami in zahtevami. Če daš meni na zbiro topšit Samsunga za 100€ in zadnjega iFona za 1000€, ne bi prav nič premišljeval, katerega izbrati. Zakaj, je bilo pa na tem forumu že 1001-krat povedano. Itak pa prav nikogar ne briga, kakšen telefon imaš (ali ga imam jaz), važno je da tebi odgovarja (in da imaš občutek, kako si koristno uporabil svoj denar in kako si ceneje dobil boljši telefon od tistih, ki kupujejo precenjene iFone).
Če te pa resnično matra, kaj je na njem tako posebnega in če so te posebnosti uporabne tudi zate, je pa edina možnost, da ga preizkusiš. Nihče drug razen tebe ne ve, kaj ti najbolje odgovarja.

Furbo ::

Ja noben drug ne ve kaj ti najbolje odgovarja, ampak vseeno je v apple temi kup andoidarjev, ki mislijo da vedo prav to in vsem solijo pamet.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Invictus ::

Iphone 6 je čisto v redu zadeva. Velik kot moj trenutni LG.

6 Plus je pa celo za mojo roko prevelik. Ampak se ga pa lahko uporabi kot micro iPad.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

blackbfm ::

V praksi vse deluje v trenutku, prehod iz ene v drugo aplikacijo brez najmanjšega laga, vse kar potrebujem je v RAMu in takoj na voljo.


dej povej čemu pol tak napredek vsako leto, če pa že zdaj kao vse leti, instantno, brez laga:))

Olórin ::

blackbfm je izjavil:

V praksi vse deluje v trenutku, prehod iz ene v drugo aplikacijo brez najmanjšega laga, vse kar potrebujem je v RAMu in takoj na voljo.


dej povej čemu pol tak napredek vsako leto, če pa že zdaj kao vse leti, instantno, brez laga:))


aplikacije postanejo zahtevnejše. Se da dosti kompleksnješe stvari delat brez da bi developerja skrbelo da bo uporabniku aparat šteknu za kako sekundo.

smash ::

kr z roko ga lohk zviješ, res kvalitetno :)

link

blackbfm ::

enkrat sem gledal nek video kako nokie testirajo, gredo čez vse možne mehanične teste.. z iphoni pa se zdi kot da jih skoraj na blef dajo na trg, recimo falirana antena pri 4ki pa zdaj tole8-O

nekikr ::

Čisto vsaka nova naprava je taka, uporabniki smo testerji. Velja za 700€ vreden Samsung in za 700€ vreden Apple. Krivi smo pa spet mi, ker najmanj na vsako leto zahtevamo super duper novo revolucionarno stvar (kar poglej teme o iPhonih, če je samo evolucija, bi nekateri kar pokopali celo firmo). Samsung mora nove modele izdati dvakrat letno, da so "in". In če moraš držati tak tempo je nemogoče izdelati napravo brez težav. Torej, ali izdaš napravo dvakrat letno s polno napak ali pa potrošniki pravijo, da ni nobenega napredka. Bo pa vseeno treba počakati še na kakšen info o tem ukrivljanju, da ne bo spet kot antenagate, ko so se morali prav truditi, da so ponovili napake.

gddr85 ::

Pač stvar je prevelika, pretanka, in alu ni najbrž eden bolj trdih.

blackbfm ::

da ne bo spet kot antenagate, ko so se morali prav truditi, da so ponovili napake


tut če so se trudli ponovit napako.. antena je bla vseeno napačno zasnovana od začetka kar je čista šlamparija.. tam na yt je video ko tip šestko z golimi rokami deformira, res me zanima kako apple testira svoje prototipe, izgleda kot da jih ne8-O

BigWhale ::

Invictus je izjavil:

- Uspešnemu freelancerju danes pač pritičejo Apple produkti. Dejstvo. Prideš z iPhonom in MacProjem Retino na sestanek, pa si takoj v središču. Seveda ne v fovšljivi Sloveniji, kjer ljudje še vedno mislijo da je 5kg težak laptop prenosen ...

Invictus je izjavil:

6 Plus je pa celo za mojo roko prevelik. Ampak se ga pa lahko uporabi kot micro iPad.


Micro iPad? Uspesen freelancer pride v center pozornosti z MacBookom? A ti preberes stvari, ki jih napises? Pa jim tudi verjames? :))

Kar se velikosti telefonov tice je Apple davno nazaj rekel, da je pa tista velikost lih taprava! Oni pa ze ne bodo vecjih delal. Se sreca, da za njih ne velja isto k za papeza, ki je nezmotljiv. :) Sej iPhone 4S si tud lahko uporabil kot nano iPad!

Uspesen freelancer pride na sestanek brez prenosnika, telefona pa ne vlaci iz zepa, ker v resnici nobenga ne zanima kak telefon ima. Uspesen freelancer ima Lumio v Hello Kitty roza ovitku, ker mu dol visi kaj si ostali mislijo o njegovem telefonu in ga stranke, ki izbirajo izvajalca na podlagi telefona, sploh ne zanimajo.

smash ::

nekikr je izjavil:

Čisto vsaka nova naprava je taka, uporabniki smo testerji. Velja za 700€ vreden Samsung in za 700€ vreden Apple. Krivi smo pa spet mi, ker najmanj na vsako leto zahtevamo super duper novo revolucionarno stvar (kar poglej teme o iPhonih, če je samo evolucija, bi nekateri kar pokopali celo firmo). Samsung mora nove modele izdati dvakrat letno, da so "in". In če moraš držati tak tempo je nemogoče izdelati napravo brez težav. Torej, ali izdaš napravo dvakrat letno s polno napak ali pa potrošniki pravijo, da ni nobenega napredka. Bo pa vseeno treba počakati še na kakšen info o tem ukrivljanju, da ne bo spet kot antenagate, ko so se morali prav truditi, da so ponovili napake.


evo še enkrat link samo zate

drugače pa tvoja teorija ne drži, namreč samsung izdaja telefona 2x letno, pa nima težav z ukrivljenostjo, medtem ko iphone, ki izide 1x letno, ima, torej?

driver_x ::

Tudi prostor-čas je ukrivljen. Kaj pa sedaj?

gddr85 ::

no sej če so mislil bit konkurenca lg g flex, potem stvar sploh ni švoh :))

Nummy ::

smash je izjavil:

nekikr je izjavil:

Čisto vsaka nova naprava je taka, uporabniki smo testerji. Velja za 700EUR vreden Samsung in za 700EUR vreden Apple. Krivi smo pa spet mi, ker najmanj na vsako leto zahtevamo super duper novo revolucionarno stvar (kar poglej teme o iPhonih, če je samo evolucija, bi nekateri kar pokopali celo firmo). Samsung mora nove modele izdati dvakrat letno, da so "in". In če moraš držati tak tempo je nemogoče izdelati napravo brez težav. Torej, ali izdaš napravo dvakrat letno s polno napak ali pa potrošniki pravijo, da ni nobenega napredka. Bo pa vseeno treba počakati še na kakšen info o tem ukrivljanju, da ne bo spet kot antenagate, ko so se morali prav truditi, da so ponovili napake.


evo še enkrat link samo zate

drugače pa tvoja teorija ne drži, namreč samsung izdaja telefona 2x letno, pa nima težav z ukrivljenostjo, medtem ko iphone, ki izide 1x letno, ima, torej?


Problem samsunga: oni ne testirajo software-ja svojga telefona sploh! Non-stop crash, počasno delovanje, baterija za par urc samo, pisalo off,... Potem pa pišeš na podporo ni odgovora, pošlješ rešitev iz strani xda foruma, ni odgovora, pišeš na google, ni odgovora,... j**e se njim za svoje stranke...

Pri apple pa pričakujem, da bodo dali ven kak fix ali pa kak vpoklic. Za iPhone 5 so menjali zastonj baterije in polnilce, ki niso bili OK, medtem ko samsung še nove verzije sistema ne more dat ven...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nummy ()

smash ::

za ukrivljenost ne bo fixa, ampak že drugo javno opravičilo cook-a

GGGGG ::

Problem samsunga: oni ne testirajo software-ja svojga telefona sploh! Non-stop crash, počasno delovanje, baterija za par urc samo, pisalo off,... Potem pa pišeš na podporo ni odgovora, pošlješ rešitev iz strani xda foruma, ni odgovora, pišeš na google, ni odgovora,... j**e se njim za svoje stranke...


Da mogoče ti ne uporabljaš kakšnih kitajskih fejkov s samsung nalepko?

Počasno delovanje? Baterija za par urc na note 3? Crashi? Wtf dude, kaj ti delaš s telefonom?

nekikr ::

evo še enkrat link samo zate

drugače pa tvoja teorija ne drži, namreč samsung izdaja telefona 2x letno, pa nima težav z ukrivljenostjo, medtem ko iphone, ki izide 1x letno, ima, torej?

Na YT ti lahko za prav vsako napravo najdem en link, ki bo "dokazal" da je tista naprava zanič. Ne pravim, da ni res, pravim samo, da je treba malo počakati, da ne bo kot antenagate. Saj veš, sploh nihče nima signala, navaden brick enaenaklicaj.

Galaxy s5. Screen won't turn on, can't hear caller, TouchWiz lag, kamera ne dela.
Galaxy s4. SIM card not inserted bug, random reboot, overheating, ne dela wi-fi, TouchWiz lag.
Oh in sploh Nexus 5. Can't answer calls, zanič mikrofon, internet dropping, GPS ne dela, zanič kamera.
Vse je isti k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

klinker ::

Jup. Zato sam res nikoli ne kupim ama nista takoj po izidu. Vsaj 4-6 mescev mora it mimo da se pokazejo morebitne napake, ki so ob tako miljonskih izvodih definitivno v necem defektne, ter se vidi ce je blo in kaj je blo pofixano.
Sicer me pa to zvijanje ne cudi kaj prevec. Tanek alu se z silo pac zvije. A ni bla tudi 5ka na zacetku sklincana za to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

smash ::

men ni jasno kako je tale tanek design okvirja šel čez kontrolo, enostavno ne morem verjet

klinker ::

Zakaj pa ne? Zadeva je ogromna in tanka. Res da je velik, samo zato pa ga res ne rabi za klopco uporabit :D
Nekatere umetne mase imajo pac to prednost da so na to imune, alu zal ne. Samo drzat alu napravo v roki je pa to to, vsaj meni in si ne bi nikoli dovolil ga imet v zepu al pa se huje sedet nanj.
Mogoce ce bi uporabli zafirno steklo, kot se je to govorilo se to celo ne bi dogajalo. Maybe je ohisje celo tako zdizajnirano, pa so se pol odlocli drugace, design ohisja pa je ostal tak.

blackbfm ::

Potem pa pišeš na podporo ni odgovora, pošlješ rešitev iz strani xda foruma, ni odgovora, pišeš na google, ni odgovora,... j**e se njim za svoje stranke...


kot da je apple kaj drugačen..enostavno ignorirajo problem ali pa dobiš rešitev v smislu "reset network settings" ter "restore iphone / set as new phone".. sej to je pa tut vse kar loh probaš:))

trnvpeti ::

hojnikb je izjavil:

Še vedno bo ajfona tisti 1GB slej ko prej tepu...

ne bo ajfona, ampak uporabnike
pac se ena stvar pri applu, da ne bodo dolgo podpirali nadgradnje
kr naenkrat bodo pri 5(S) rekli, da ne gre nadgradnja, in da se mora zamenjat za novejsega, ceprav bi se vseeno lahko delalo

simple 1G fora!

GGGGG ::

Problem samsunga: oni ne testirajo software-ja svojga telefona sploh! Non-stop crash, počasno delovanje, baterija za par urc samo, pisalo off,... Potem pa pišeš na podporo ni odgovora, pošlješ rešitev iz strani xda foruma, ni odgovora, pišeš na google, ni odgovora,... j**e se njim za svoje stranke...


U, lej kolk Apple fajn testira svoj software. Tolk, da sploh klicat ne morš, ko update naložiš :)

http://www.cnbc.com/id/102029606

driver_x ::

Nummy je izjavil:

driver_x je izjavil:

Kar se tiče pisal, je iPad res polomija. Sam ga že več let brez uspeha iščem. Koliko pa ta Wacom stane?

80€


Hvala. Bom pregledal recenzije, ker sem do sedaj že kakih 200€ zmetal v pisala. Še najbolje mi deluje Jot Pro, a ker ni povezan, nima wrist protectiona, Jot Script je polomija - nenatančen, slabo odziven in izgublja povezavo, da ostalih (z debelo konico) niti ne omenjam, saj se je izkazalo, da so kitajski za nekaj $ povsem enaki tistim za cca. 30€ (npr. Wacom Bamboo).

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

Machete ::

Bambolo je izjavil:

Povsem bi razumel čakanje v vrsti, če bi kupovali neko napravo, stvar, ki je unikat. Ne razumem, pa kako lahko tako nestrpno čakajo nek device, ki se proizvede v nekaj 10 miljonih.

Kako pa zgleda vrsta za unikat? 8-O

tiborrr ::

BigWhale je izjavil:

Uspesen freelancer pride na sestanek brez prenosnika, telefona pa ne vlaci iz zepa, ker v resnici nobenga ne zanima kak telefon ima. Uspesen freelancer ima Lumio v Hello Kitty roza ovitku, ker mu dol visi kaj si ostali mislijo o njegovem telefonu in ga stranke, ki izbirajo izvajalca na podlagi telefona, sploh ne zanimajo.

E, točno tako.

Drugače pa je, če nimaš kaj prodati, razen megle in/ali neotipljivih zadev. Takrat potreba po slepilnih manevrih. Tudi v 'nefoušljivi' tujini.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

smash ::

Machete je izjavil:

Bambolo je izjavil:

Povsem bi razumel čakanje v vrsti, če bi kupovali neko napravo, stvar, ki je unikat. Ne razumem, pa kako lahko tako nestrpno čakajo nek device, ki se proizvede v nekaj 10 miljonih.

Kako pa zgleda vrsta za unikat? 8-O


sej tekmo formule 1 bi si tudi lahko ogledal na tv po sami tekmi, pa vendar gre veliko ljudi tja, čaka v vrstah na karte in si potem zadevo še ogleda

hočem rečt, da nekateri gredo verjetno tja tudi zaradi samega vzdušja, in jih zato ne obsojam in označujem za cepce

kot sem videlna yt, je tam tisto noč pravo dogajanje

Olórin ::

Machete je izjavil:

Bambolo je izjavil:

Povsem bi razumel čakanje v vrsti, če bi kupovali neko napravo, stvar, ki je unikat. Ne razumem, pa kako lahko tako nestrpno čakajo nek device, ki se proizvede v nekaj 10 miljonih.

Kako pa zgleda vrsta za unikat? 8-O


hint: verjetno ne gre za nakup naprave, temveč za dogodek ob nakupu naprave.

Kaj misliš da ljudje recimo na cosplay partije hodijo zato, ker se lahko oblečejo v najljubšega junaka ali zaradi dogajanja, ki se tam zgodi? ;)

ampak smatram da je to za tipičnega slovenceljna, ki nikoli ni ničesar doživel že neka oblika abstraktne znanosti, ki jo bodo razvozljali enkrat v prihodnjem tisočletju, ko ameriška kultura pride do naših zakotnih krajev.

BigWhale je izjavil:


Kar se velikosti telefonov tice je Apple davno nazaj rekel, da je pa tista velikost lih taprava! Oni pa ze ne bodo vecjih delal. Se sreca, da za njih ne velja isto k za papeza, ki je nezmotljiv. :) Sej iPhone 4S si tud lahko uporabil kot nano iPad!


ne, to je rekel Steve Jobs, ki je takrat bil Apple. Danes to ni več. Takrat je on vodil ideje, podjetje je delalo točno to, kar je ON želel. Danes ga ni več, zato delajo kar naroči zdajšnji vodja.
Ne razumem kako vam to ni jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

Invictus ::

BigWhale je izjavil:


Micro iPad? Uspesen freelancer pride v center pozornosti z MacBookom? A ti preberes stvari, ki jih napises? Pa jim tudi verjames? :))

V Rusiji se na sestankih za laptop šteje samo MAcBook pro. Mogoče še kak high class Lenovo. Rus bo že vedel ..
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

s6c-gEL ::

GGGGG je izjavil:

Problem samsunga: oni ne testirajo software-ja svojga telefona sploh! Non-stop crash, počasno delovanje, baterija za par urc samo, pisalo off,... Potem pa pišeš na podporo ni odgovora, pošlješ rešitev iz strani xda foruma, ni odgovora, pišeš na google, ni odgovora,... j**e se njim za svoje stranke...


U, lej kolk Apple fajn testira svoj software. Tolk, da sploh klicat ne morš, ko update naložiš :)

http://www.cnbc.com/id/102029606

Upravljaš telefon preko adb.
Problem :D ?

BigWhale ::

Olórin je izjavil:

ne, to je rekel Steve Jobs, ki je takrat bil Apple. Danes to ni več. Takrat je on vodil ideje, podjetje je delalo točno to, kar je ON želel. Danes ga ni več, zato delajo kar naroči zdajšnji vodja.
Ne razumem kako vam to ni jasno.


Temu je prikimavalo se en kup ljudi, ki so bili mnenja, da je pa vecji telefon res nekaj cesar ne rabis in so vsi, ki so delali vecje bili sranje. Mnja. Ok, so si premislil. :)

Invictus je izjavil:

V Rusiji se na sestankih za laptop šteje samo MAcBook pro. Mogoče še kak high class Lenovo. Rus bo že vedel ..


Ja, rusi vse vedo! VSE!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

nekikr ::

Temu je prikimavalo se en kup ljudi, ki so bili mnenja, da je pa vecji telefon res nekaj cesar ne rabis in so vsi, ki so delali vecje bili sranje. Mnja. Ok, so si premislil. :)

V zakup moraš vzeti še to, da je bila uporaba telefona ob začetku prodaje prvega iPhona precej drugačna kot je danes. Večji zaslon je tako tudi evolucija uporabe.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPhone 6 že pod drobnogledom

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
3114433 (11487) klinker
»

Nova iPhona že razprodana, v Sloveniji ju še ni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12946869 (39355) amacar
»

Applove novosti: Smart Watch, iPhone 6 in iPhone 6 Plus, Apple Pay in iOS 8 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22795480 (84578) amacar
»

iPhone 5s in 5c prvi vikend rekordno

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
147794 (6673) nekikr

Več podobnih tem