» »

Hoteli mesečna cena

Hoteli mesečna cena

HotIce ::

Pozdravljeni!
Zanima me koliko pride na mesec boljša hotelska soba v ljubljani?

bluefish ::

Kaj je zate boljša hotelska soba?

HotIce ::

Da ima klimo, wifi (lahko tudi žično), pisalna miza za računalnik.
Hrane ne potrebujem, ker bom imel svojo.
Aha pa zanima me kako je z uporabo kuhalnih naprav kot so opekač za kruh ali podobno zaradi detektorja dima?

hojnikb ::

a ni boljše za tako obdobje si umislat kako drugo vajranto kot hotel ?
#brezpodpisa

HotIce ::

Jah zanima me koliko so približno cene tako da vidim katera varjanta bo najboljša.
Se gre pa za več mesecev (6 cca)

hojnikb ::

za pol leta si zrihtaj rajše kako stanovanje..
#brezpodpisa

bluefish ::

Ja, za pol leta raje stanovanje. Hotel je od cca. 40EUR na noč naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Mavrik ::

HotIce je izjavil:

Jah zanima me koliko so približno cene tako da vidim katera varjanta bo najboljša.
Se gre pa za več mesecev (6 cca)


Hoteli v Ljubljani so ranga 60-150EUR na dan, pol leta bi bil to dokaj drag šport. Priporočam ti, da raje vzameš kako stanovanje na AirBnb - hitri pregled stane, da te bo soba stala cca. 300-500EUR na mesec, celo stanovanje pa ranga 800-1500EUR na mesec. Tretja opcija je jasno najem, kjer so sobe in stanovanja cenejše.
The truth is rarely pure and never simple.

mailer ::

Cena nočitve v hotelu je cca 35€*180dni=6300€ ali stanovanje cca 400€ na mesec*6=2400€, kaj se ti bolj splača nima smisla razglabljat.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Phantomeye ::

ja, ce ima dovolj denarja za pol leta življenja v hotelu, je boljše, da ta denar zapraviš za najem stanovanja. Živet v hotelu res ni optimalno, razen če živiš v filmu ali imaš pa neomejeno denarja

dolenc ::

Okol 100eur/noč +/-20eur, brez hrane boš pa težko našel "boljšo" sobo, kaj pa njih stane če ti dovoljo it v jedilnico.

GGGGG ::

http://goo.gl/Hh5sU3

Za pol leta bi se sigurno dalo izpogajati še kak popust, zastonj hrano itd.

Iz finančnega vidika se najem stanovanja sigurno bolj splača, tudi, če samo za pol leta.

technolog ::

Količinski popust pa je, kaj točno že?

Zgodovina sprememb…

_commandos_ ::

če ne zahtevaš visokega standarda
http://www.samskidom.si/cenik.html

Okapi ::

Samo v samskem domu ne dobiš enoposteljne sobe (vsaj ne za 130 evrov mesečno). Po mojem za manj kot 20 evrov na noč ne boš dobil nič hotelu podobnega, vključno z vsemi popusti. Se pravi 600 evrov na mesec.

Vice ::

model hoče luksuz - hotel, nima pa za hrano. Jao...

mujek ::

Določeni hoteli imajo možnost najema sobe za daljše časovno obdobje "z popustom". Recimo Hotel Orel v Mariboru ima možnost najema sobe za študente (mislim da je okrog 300 eur na mesec).
Sem pa govoril z enim gospodom, ki je v nekem drugem hotelu v Mariboru imel sobo za nekaj mesecev, za 400 Eur na mesec.
Verjetno pa bo najboljše, da kontaktiraš hotele in vidiš kaj sploh ponujajo.

Zeberdee ::

V Ljubljano boš težko dobil sobo po tako diskontiranih cenah, kot jih navajajo tu.

nejcek74 ::

Mislim da je vcasih to ponujal hotel Park v Ljubljani, ceprav to zdaj ni jasno iz cenika. Po mojem se kar obrni na njih pa jih vprasaj. 2 min da napises mail :)
drugace ti sprasujes po polnoma standardni sobi, WiFi pa pisalna miza bi morala biti tudi v cenejsih hotelih.

ThinkPad ::

Tule mal poglej.

Kurzweil ::

Pa kakšen hotel, za ta denar vzameš stanovanje (in do dobro), za to veliko razliko v ceni (beri med 3000-5000€) si pa lahko plačaš 10 študentk, ena nosi dol smeti, druga pere perilo, tretja kuha, četrta sesa, peta pere posodo, šesta ti bere pravljice pred spanjem, sedma te vozi za avtom,... kako ti sploh pade na pamet da bi bil 6 mesecev v hotelu? Jaz tudi ob tem, da bi zadel loto nebi bil stacioniran v hotelu, že zaradi tega ne, ker moraš pazit na sosede, mir in nevem kaj še.

harmony ::

Kurzweil je izjavil:

Jaz tudi ob tem, da bi zadel loto nebi bil stacioniran v hotelu, že zaradi tega ne, ker moraš pazit na sosede, mir in nevem kaj še.

V stanovanju je pa drugace ali kaj?

[D]emon ::

nejcek74 je izjavil:

Mislim da je vcasih to ponujal hotel Park v Ljubljani, ceprav to zdaj ni jasno iz cenika. Po mojem se kar obrni na njih pa jih vprasaj. 2 min da napises mail :)
drugace ti sprasujes po polnoma standardni sobi, WiFi pa pisalna miza bi morala biti tudi v cenejsih hotelih.


Hotel Park ima po novem v isti stavbi tudi hostel. Sklepam da zaradi tega.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

an3333 ::

kraljevski apartma, pod tem nimaš niti za razmišljat

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: [D]emon ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najem stanovanja, blok vs hiša? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8621814 (16662) BorutO
»

Prevoz v službo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5914492 (12180) krneki0001
»

Stanovanje za mlad par (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6513379 (11122) Okapi
»

koliko vas stane zivljenje v lj?

Oddelek: Loža
233980 (3222) Goldee
»

Študentske sobe, stanovanja

Oddelek: Loža
4410514 (8419) Bob Rock

Več podobnih tem