» »

kateri program za chat

kateri program za chat

yyyeb ::

Pozdrav. Zanimam me kateri program naj uporabljam za chat tipkanje in video klice na daljavo. Nekoč sem uporabljal MSN Messenger v katerem sem lahko sam dodajal svoje smileye in bližnjice za njih. V skypu in ostalih meni znanih tega ni. Pozna kdo od vas kaj takega?
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

shadeX ::

Programov za chat podobnim messengerju je pomoje ogromno, ampak ni to da bi rekel nekomu: "Daj mi tvoj račun da te dodam", ker večina ljudi nimajo tovrstnih programov. Edini pravi program (katerega uporablja že skoraj vsak) je skype.

an3333 ::

pidgin + off the record plugin

video chata sicer ni, ne more pa nihče brat, kaj si se pogovarjal, oziroma če lahko, lahko tudi ponareja sporočila in je nemogoče dokazat, da si ravno to ti rekel

poleg tega podpira kup protokolov in zna delati preko tora

ulemek ::

Jitsi (kot nadomestek Skype-a), ki podpira XMPP, VoIP in irssi kot IRC odjemalec.

an3333 ::

off the record ima?

ulemek ::

an3333 je izjavil:

off the record ima?

Jitsi? Za hipno dopisovanje ima OTR, za glasovne in videoklice pa ima ZRTP/SRTP. Podpira VoIP in Jabber/XMPP, tako ga lahko uporabljaš tudi z Google Talkom, Facebook Chatom oz. poljubnim XMPP računom. Seveda podpira upravljanje z več računi in celo povezljivost z oddaljenim namizjem.

an3333 ::

za chat sem mislil, hvala... po tvojem opisu je slišati podobno kod pidgin, ki prav tako podpira kup protokolov


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft prebira vaša Skype sporočila (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Varnost
17338081 (30448) enadvatri
»

Skype uvaja nadležne pogovorne oglase (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7018211 (15152) poweroff
»

Skype bo bržkone prodan Microsoftu

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
4715483 (12993) MrStein
»

Google Talk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10815680 (9503) slitkx
»

ANKETA- kateri program za neposredno sporočanje uporabljate in ZAKAJ

Oddelek: Omrežja in internet
192119 (2119) Gwanaroth

Več podobnih tem