» »

XP še neuporabljen MSDNAA ključ

XP še neuporabljen MSDNAA ključ

hmm23 ::

Ali ga lahko še vedno aktiviram, sem naročil že 2011, vendar nikoli aktiviral?
  • spremenilo: hmm23 ()

Olórin ::

poizkusi..

nekateri pravijo da so neuporabni po koncu študija, nekateri pravijo da lahko namestiš samo nekajkrat, nato se kluč zaklene....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

hmm23 ::

Nekdo je zapisal, da je MS aktivacijski strežnik verjetno že ugasnil za XP, če jih pred tem nisi še nikoli aktiviral, ne glede ali so MSDNAA ali kaj drugega. Ve Kdo bolj natančno?

Invictus ::

Kaj ko bi poskusil in nas obvestil?

Nekje sem prebral da pride ven service pack 4 za Windows XP.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

eales ::

Po mojih izkušnjah so MSDNAA ključi veljavni dve leti. Vsaj tako je bilo pred dvemi leti ko sem "naročil" W7 in tudi pred parimi dnevi, ko sem "naročil" W 8.1 mi je napisalo, da je ključ veljaven dve leti.

finpol1 ::

eales je izjavil:

Po mojih izkušnjah so MSDNAA ključi veljavni dve leti. Vsaj tako je bilo pred dvemi leti ko sem "naročil" W7 in tudi pred parimi dnevi, ko sem "naročil" W 8.1 mi je napisalo, da je ključ veljaven dve leti.


A ni to samo, da lahko dostopaš do njega (access guarantee) preko dreamsparka, če si ga kam zapišeš, ga imaš tudi dlje vidnega?

eales ::

Aja to pa nisem vedel. Mozno. Sem kaksen mesec pred "iztekom" 7ko zamenjal za 8.1 in sem mislil da je licenca veljavna do tistega datuma.

romegregor ::

Jaz imam te ključe za XP, 7 in 8...pa tudi mene zanima kako je s tem, aktivirani (beri uporabljeni) so že vsi trije - vsak pač na svojem compu...te dni pa mislim enega formatirat in tudi mene zanima če je ključ še uporaben?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup windows 10 preko kuponlandije za 28€? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6520571 (17019) PrimozR
»

Predhodno nameščen win 8 - ključ izdelka

Oddelek: Operacijski sistemi
145359 (4830) solatko
»

Windows 10 prihaja 29. julija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
16664144 (51502) MrStein
»

DreamSpark (MSDNAA) po statusu

Oddelek: Loža
5911 (644) jest10
»

HP product key

Oddelek: Pomoč in nasveti
203991 (3585) Tomay

Več podobnih tem