» »

Siol box S-A/V receiver

Siol box S-A/V receiver

tbostjan ::

Pozdravljeni,

imam težvao z vezavo Siol Box S (najnovejši Box S) in AV Receiver (Denon 1713). Problem je ta, da mi vse deluje,ampak samo za program Siol, ko preklopim na TV signal Antena (tv Samsung 55F6670, se noče preklopiti reciever na Tv signal, oziroma signala ne zazna. Vse imam priklopljeno pravilno (ARC izhod na televizorju). Problem je tudi ta da se reciever ne ugasne z izklopom TV-ja.
Težava se pojavlja odkar sem zamenjal Siol BOX S, ker mi je v prejšnji BOX udarila strela. Mislite da se reciever in Box ne povohata pravilno? Drugega ne vem kaj bi še lahko spremenil v nastavitvah, saj imam načeloma vse vezano na Recever in nastavitev nism spreminajl ?
Prosim za pomoč če ima kdo podobne izkušnje
Vse povezave so povezane HDMI.

Hvala in lp
Boštjan

TS_pomoc ::

Pozdravljeni,

če prav razumemo, je težava v tem, da ko na TV-ju preklopite iz SiOL TV na antenski izhod, vam receiver Denon ne prestavi na ta izhod. Prav tako se ob izklopu TV-ja receiver ne ugasne. Povezave z BOX-om pri tem ne vidimo, zato predlagamo, da preverite, da je strela nemara poškodovala tudi receiver ali TV.


Lep pozdrav,
Telekom Slovenije
Naročila in informacije: info@telekom.si
Tehnična pomoč: tehnicna.pomoc@telekom.si
Nasveti in navodila: http://ts.si/q59bv

tbostjan ::

Hvala za odgovor, vendar predvidevam da težava ni v tem. Ker sem priklopil stari BOX od prijatelja, pa zadeva normalno deluje, tko da mi res ni jasno. ali se pač novi BOX s ne "povoha" z reciverjem, ali je kaksna druga nastavitev napačna...
Hvala in lp
Boštjan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Budget surround soundsystem za dnevno

Oddelek: Zvok in slika
476282 (5067) Bearrorist
»

ARC samsung TV + denon AVR

Oddelek: Zvok in slika
51572 (1415) Aragorn
»

Siol Box (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6825050 (14063) ToniT
»

siol tv - dve televiziji

Oddelek: Pomoč in nasveti
1311024 (10860) dottor
»

Onkyo TX-SR508 standby

Oddelek: Zvok in slika
254423 (3951) jerry2000

Več podobnih tem