» »

Internetni radio - nakup

Internetni radio - nakup

bauci ::

V kuhinji mi je crknil radio in sedaj razmišljam o nakupu wi-fi internetnega radia. Pogoj za nakup je brezžična povezava in daljinski upravljalnik.
Na spletu se najde marsikaj. Ali ima kdo od vas kakšen nasvet oz. izkušnje?

bauci ::

Izgleda da nihče na tem forumu nima nič pametnega povedat na temo nakup internetnega radia zato bom dodal na svoje vprašanje tudi svoj odgovor. To je itak rak rana tega foruma :(!
Odločil sem se za nakup radia Roberts Stream 93i, ki je DAB/FM/WIFI radio preko Amazon.uk. Cena z adapterjem za našo vtičnico 167 funtov. Od naročila do prevzema 5 dni.
Izgled retro ampak OK.
Priključek na internet lahko preko kabla ali WIFI. Priključek za povezavo s PC in priključek USB naprav (še nisem sprobal).
Ko sem radio prižgal, je takoj prepoznal Wifi omrežje in po vpisu gesla se je tudi takoj povezal in to je bilo to. FM sprejem zelo dober, DAB seveda ni nobenega programa, internetih programov kolikor hočeš. 40 spominskih postaj za vsak način (FM/DAB/internet). Zvok glede na majhnost zelo dober (2 sprednja zvočnik in en majhen bas zadaj).
Daljinski upravljalnik enostaven ampak z vsemi funkcijami, ki jih rabiš in "prime" iz vseh možnih kotov - ni ozko usmerjen.
Prvi vtis zelo zadovoljen z enostavno inštalacijo, obliko, zvokom in daljincem.
Priporočam!

Anney ::

bauci ::

Hvala! Bom sprobal :).

Sprobal.
Na Samsung Galaxy 3 deluje bp.
Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bauci ()

adam68s ::

Jaz imam tole:
http://www.cocktailaudio.co.uk/overview... in tole: http://www.pioneer.eu/eur/products/arch... (tega se več ne dobi). Ima pa Pioneer malo morje podobnih naprav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: adam68s ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kak Hi FI komponenta internetni radio in Dab + hkrati kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
457267 (3767) mat xxl
»

Kateri DAB + radio vmesnik/tuner?

Oddelek: Zvok in slika
147515 (6267) nokia6310
»

Micro glasbeni stolp z DVD in DAB+

Oddelek: Zvok in slika
72618 (2219) Han
»

Pametni radio

Oddelek: Kaj kupiti
81692 (1385) MaCoFaCo
»

Nakup WD HD TV Player

Oddelek: Kaj kupiti
115123 (3296) Robert1

Več podobnih tem