» »

razbita vrata

razbita vrata

Nives0 ::

Pozdravljeni,

prosila bi, če mi priporočate kakšnega poceni kleparja v okolici Ljubljane in zanima me, koliko približno me bo stalo popravilo tega:







hvala
  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Klemzz ::

To je treba zamenjat vrata, najdeš na netu rabljena, pelješ k nekem kleparju v bližini.

Sami ::

Menjava vrat ni potrebna, je pa ceneje če najdeš druga in jih poštrihaš.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Klemzz ::

Ma dej, preveč dela je s klepanjem pa kitanjem... Sploh pa neveš če so nasrkala še vodila za šipo idt.

radmannsdorf ::

miraldi ::

Najcenejša opcija je gotovo kupiti rabljena vrata.

Če kupiš nova to potem za sabo potegne še kitanje, temeljno barvanje, brušenje, špric kit in samo barvanje. Ztem boš nakoncu dala za vsaj štiri rabljena vrata..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

...:TOMI:... ::

Išči vrata v barvi vozila, je najceneje. Saj se ti ne mudi, avto ti ne bo rjevel zaradi tega, pa tudi ni tako hudo, da se ne bi mogla peljati.
Tomi

Janac ::

miraldi je izjavil:

Najcenejša opcija je gotovo kupiti rabljena vrata.

Če kupiš nova to potem za sabo potegne še kitanje, temeljno barvanje, brušenje, špric kit in samo barvanje. Ztem boš nakoncu dala za vsaj štiri rabljena vrata..


Zakaj kitanje, v primeru novih?

Klemzz ::

Zato ker nima pojma kaj govori, to kar je našteu, se dela pr klepanju telih zbitih vrat.

miraldi ::

Janac je izjavil:

miraldi je izjavil:

Najcenejša opcija je gotovo kupiti rabljena vrata.

Če kupiš nova to potem za sabo potegne še kitanje, temeljno barvanje, brušenje, špric kit in samo barvanje. Ztem boš nakoncu dala za vsaj štiri rabljena vrata..


Zakaj kitanje, v primeru novih?


Ups mal sem zamešu ;((. Zgoraj našteto velja v primeru popravila vrat.

Vglavnem v vsakem primeru bo z rabljenimi vrati za na staro xsaro picasso prišla najbolje čez. Btw teli Picassoti so nekaj na kar je lahko CItroen ponosen!
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

facepalm ::

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=822...

Za barvo nisem preprican, da je prava.
Vsekakor pa preglej avtonet;)

bluefish ::

Držite se topica.

SeMiNeSanja ::

Ženska sprašuje po 'poštenem' in solidnem kleparju, vi jo pa pošiljate v nabavo rabljenih vrat, pa še sama naj bi jih poštrihala, če barva ne ustreza?!? Pa saj niste resni!

Nives - ali lahko poveš, kdo bo plačnik popravila? Ti ali zavarovalnica?

Jaz drugače lahko pohvalim avtocenter Vadjunec, s katerim sem imel izredno dobro izkušnjo. Delavnico imajo sicer pri Blagovici, vendar ti avto lahko prevzamejo tudi na Dunajski cesti in ti ga tja tudi dostavijo.
Ostalo, kot npr. zamenjava vrat za rabljena in nabavo rabljenih oni uredijo po potrebi in dogovoru.

Če so kaj cenejši od drugih, ti žal ne vem povedati. Niso ravno fušarji, ker se gre za malo resnejšo delavnico, čeprav imajo v naslovu 's.p.'. Nič te ne stane, če se zapelješ do njih in prosiš za predračun.

Olórin ::

seveda jo pošljejo v nabavo rabljenih vrat, če bo prišlo ceneje kot klepar. jao.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sam bom popravil rjaveč blatnik

Oddelek: Na cesti
267832 (6525) cresh
»

golf 3 blatnik

Oddelek: Na cesti
51479 (1425) slo114
»

Cena barvanja avtomobila

Oddelek: Na cesti
3851963 (50479) lufthammer
»

Trk z avtom

Oddelek: Loža
475603 (4259) Ejsi_Disi
»

ličanje, klepanje

Oddelek: Loža
163467 (3164) Speedster

Več podobnih tem