» »

golf 3 blatnik

golf 3 blatnik

slo114 ::

Zej mene zanima če je tukaj gor kaki majstr za avtoličarstvo. Zanima me namreč, danes se mi je zgodila nesreča, in sprednji levi blatnik, je spredni del zvit, oz. samo tista pločevina ki je čez, sam blatnik je cel. Sedaj me zanima ali je ta blatnik dobr: http://www.silux.si/izdelki/karoserija/..., nikjer ne piše kaki material je zato predvidevam da je plastičen. Sama barva me ne moti, ampak vsseno bi me zanimalo koliko pa bi bila cena če ga peljem k avtoličarju?
Slika:

Hotel sem pač to vprašati že na avtomobilizem.com, ampak se tam ne morem registrirat(vržge mi error), tako da če poznate še kakšen dobr forum, lahko napišete.
Hvala za vaš odgovor.
  • spremenil: slo114 ()

heero ::

da ta je plasticen in je pripravljen za barvanje po zeljeni barvi oz. barvi avta.
najbolje ti je da vzames tega plasticnega in prebarvas
za popravilo pri kleparju je vse odvisno od kleparja samega cena bi bila priblizno od 100-200€

slo114 ::

heero je izjavil:

da ta je plasticen in je pripravljen za barvanje po zeljeni barvi oz. barvi avta.
najbolje ti je da vzames tega plasticnega in prebarvas
za popravilo pri kleparju je vse odvisno od kleparja samega cena bi bila priblizno od 100-200€


Sej meni osebno se lih ne gre za izgled, ker avto je itak star, in bi mel sam tolk da je pač za zaščito.
Kako pa barvanje, to lahko ne vem, greš v neko trgovino kjer ti zmešajo ta lak, lepo doma pobarvaš in to je to samo montiraš?
Pri kleparju, je vse v ceno vštet? Pač, montaža ali samo popravilo tega pleha ki je gor? plus zraven barvanje?

dukedl ::

lp dukedl

heero ::

ce ti ni za izgled lahko kupis v trgovini sprej barvo in lak 2 plocevinki so okoli 18EUR in si pobarvas doma ta blatnik naj nebi bilo tezko dat dol par vijakov z strani imas manual na internetu tako ti pride najceneje

ce gres kleparju ti bo racual svojo uro dela,demontazo,ravnanje pleha,brusenje,kitanje,barvanje,lakiranje,peč,montazo tako ta hitro pride cez 100EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: heero ()

slo114 ::

heero je izjavil:

ce ti ni za izgled lahko kupis v trgovini sprej barvo in lak 2 plocevinki so okoli 18EUR in si pobarvas doma ta blatnik naj nebi bilo tezko dat dol par vijakov z strani imas manual na internetu tako ti pride najceneje

ce gres kleparju ti bo racual svojo uro dela,demontazo,ravnanje pleha,brusenje,kitanje,barvanje,lakiranje,peč,montazo tako ta hitro pride cez 100EUR


ok hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sam bom popravil rjaveč blatnik

Oddelek: Na cesti
267700 (6393) cresh
»

Cena barvanja avtomobila

Oddelek: Na cesti
3851645 (50161) lufthammer
»

Se spača popravit Citroena?

Oddelek: Loža
234089 (2896) krneki0001
»

Trk z avtom

Oddelek: Loža
475585 (4241) Ejsi_Disi
»

Problem

Oddelek: Loža
91182 (1131) Dr_M

Več podobnih tem