» »

Sharp LED 3D TV podnapisi

Sharp LED 3D TV podnapisi

kitl76 ::

Sharp ne bere nobenega formata ponapisov. Rabim nasvet, če kdo pozna kako rešitev.

RejZoR ::

Imaš podnapise poimenovane isto kot film (razen same končnice)? In če imaš v nastavitvah podnapise vklopljene. Philips recimo ima še posebej opcijo za vklop/izklop podnapisov, mogoče ima Sharp isto...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kitl76 ::

Ja imam vse to. Na Sharp-u so rekli, da pri njih ni podpore za podnapise. Mene zanima, če je kateri od uporabnikov že našel kako rešitev oziroma custom firmware update.

RejZoR ::

Ah to bi bil pa največji bullshit ever. Recimo nek cheapo Sharp, ki ga prodajamo ima praktično isti firmware kot Telfunken/Grundig, kar pomeni, da ima tud funkcije iste. Tud če bi v letu 2014 tržili TV brez podpore za podnapise iz USB-ja je vseeno če jih sploh ne prodajajo. Kar je samo dokaz, da folk, ki dela za Sharp znamko nima pojma kaj dela, če so ti tko odgovoril. Oz če res nima, pol pa je Sharp največji pofl in se ga vsi preventivno raje izognite...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ferdov ::

Si probal pritisniti teletext knof?

kitl76 ::

Tudi to sem probal pa ne dela. V glavnem Sharp TV je pofelj od poflja.

MaStr ::

Poizkusi še tako, da vsakemu filmu in seveda tudi podnapisu v naslovu izbrišeš vse pike.
Primer: A Million Ways to Die in the West (2014) 1080p BluRay x264-SPARKS

kitl76 je izjavil:

Sharp TV je pofelj od poflja.

Nikakor se ne strinjam. Tako sliko, kot jo pričara moj Sharp, jo doseže redko kateri tudi novejši TV...

RejZoR ::

Hecno, da to vsak reče za znamko TV-ja, ki si jo lastijo. Pa naj bo Sony, LG, Samsung, Sharp itd... Edini, ki me je pred leti v tem dejansko razočaral je bil Sony, ki je res imel totalno bruh sliko.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MaStr ::

Sem pričakoval tak odgovor.
Kaj misliš, da je to moj prvi in edini TV? Mene pa vedno razočarata Phillips in LG...

RejZoR ::

No, v mojem primeru so dejansko vsi naenkrat stali skupaj in ne primerjava skozi obdobje 10 let...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

puginho ::

Sharp - niso to oni, ki so v svetu priznani kot eni najboljših izdelovalcev displayov? RejZor lahko ti gledaš vsaki dan, ker druga tak ne vidiš ko Philips.

kitl76 ::

MaStr je izjavil:

Poizkusi še tako, da vsakemu filmu in seveda tudi podnapisu v naslovu izbrišeš vse pike.
Primer: A Million Ways to Die in the West (2014) 1080p BluRay x264-SPARKS

kitl76 je izjavil:

Sharp TV je pofelj od poflja.

Nikakor se ne strinjam. Tako sliko, kot jo pričara moj Sharp, jo doseže redko kateri tudi novejši TV...



Tudi ne dela. V glavnem Sharp so glede tega jajca. Jaz bom pa svojga Samsunga pohvalil pa lahko povem, da je boljši kot Philips ga imam tudi doma :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

RejZoR ::

puginho je izjavil:

Sharp - niso to oni, ki so v svetu priznani kot eni najboljših izdelovalcev displayov? RejZor lahko ti gledaš vsaki dan, ker druga tak ne vidiš ko Philips.


Oh ja, sej res. Ker vsak dan pljuvam čez LG. Pa Samsung. Oh wait, tega ne počnem. Now, why is that? Ker sem očitno (po tvojih besedah) Philips fanboy ane? Prov en drek je važno kdo dela panele, daleč najbolj važen je softwarski layer. Imaš lahko najboljši panel ki ga premore cel svet, pa če imaš gor obešene crap algoritme za izboljšavo slik in crap software ki skrbi za uporabne funkcije (like zgoraj omenjeni podnapisi, ki jih človek nikakor ne more aktivirat) si lahko tisti oh in sploh panel mirno vtakneš nekam.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup TV-ja 46" oziroma 55"

Oddelek: Zvok in slika
263615 (600) jameswilliam
»

Japonski proizvajalci elektronike v hudih težavah

Oddelek: Novice / Rezultati
196382 (4623) zmaugy
»

Nakup TV-ja v Avstriji

Oddelek: Zvok in slika
71351 (1088) hodu63
»

SHARP ali PHILIPS

Oddelek: Zvok in slika
132759 (2495) sennheiser
»

Še eno mnenje o televiziji :)

Oddelek: Kaj kupiti
192988 (1950) Darja

Več podobnih tem