» »

Beta Windows 9 bržčas že prihodnji mesec

Beta Windows 9 bržčas že prihodnji mesec

CNet - Viri blizu Microsofta pravijo, da bo Microsoft že prihodnji mesec ali najpozneje v začetku oktobra izdal prvo tehnično pregledno verzijo prihajajočega Windows, ki se za zdaj imenuje še s kodnim imenom Threshold. Končno ime bo bržkone Windows 9, a je to odvisno od oddelka za marketing. Tudi za Windows 2000 smo dolgo časa verjeli, da se bo imenoval Windows NT 5.0, medtem ko izvor kratice XP v njegovem nasledniku sploh ni zadovoljivo pojasnjen (pomenila naj bi experience, torej izkušnjo).

Kakorkoli že, iz napake z Windows XP se je Microsoft očitno dovolj naučil, zato bodo nove izdaje sledile hitreje. Takrat namreč dolgih šest let ni bilo nove verzije, ko pa je vendarle izšla Vista, je bil odziv nanjo katastrofalen. In Windows XP je na številnih računalnikih ostal do teh dni, kar je aprila povzročilo precej težav zaradi konca podpore. Zanimivo je, da se podobne težave lahko spet zgodijo z Windows 7, ki je izšel leta 2009 in na naslednika čakal tri leta. Microsoft že sedaj opozarja, da ob podpore zanj nepreklicno konec leta 2020 in da naj se pripravimo, da ne bo spet enakih tegob kot pri XP.

Zato gre v zadnjih letih hitreje. Windows 8 je izšel oktobra 2012, Windows 8.1 pa lani in prihodnje leto že pričakujemo Windows 9. Kdaj točno bo nared, v tem trenutku še ni znano, lahko pa malo špekuliramo. Windows 8 je od tehnične predogledne verzije do priprave končne verzije (RTM) potreboval 11 mesecev, torej lahko Windows 9 realno pričakujemo čez leto dni. Predogledna verzija letos jeseni pa bo dostopna vsakomur in ne le posvečenim, trdijo viri iz Redmonda. Bodo pa mesečne posodobitve obvezne.

V Windows 9 bomo našli oskubljen startni meni, aplikacije v načinu Metro bodo uokvirjene, da bodo lahko tekle na namizju. Končno bomo dobili tudi več navideznih namizij, medtem ko se vrstica Charms iz Windows 8 poslavlja. Prihaja tudi Cortana, ki bo osebni pomočnik. Zanimiva marketinška odločitev, ki še ni dokončna, pa bo preimenovanje Internet Explorerja. Ta naj bi bil tako obremenjen z zgodovino, v kateri je imel precej slabih verzij, da uporabniki ne marajo niti IE11, ki je roko na srce zelo dober brskalnik. In tako bo dobil novo ime, le najti ga še morajo.

58 komentarjev

«
1
2

Mipe ::

Pa kaj so tako mahnjeni na debele robove? :|

Jst ::

>se je Microsoft očitno dovolj naučil, zato bodo nove izdaje sledile hitreje. Takrat namreč
>dolgih šest let ni bilo nove verzije,

Takrat so tudi CPUji z vsako novo generacijo bili dosti hitrejši, kot sedaj. Človek, ki danes kupi računalnik, je le-ta tako hiter, da predvidevam, da potrebe po novem še dolgo ne bo.

Z hitrejšim izdajanjem Windowsov, ob "good enough" moči računalnika, dvomim, da bomo potrošniki "z veseljem" kupovali vsako leto novo verzijo Windows.

Takrat bi bilo to logično, saj je bilo tisto obdobje, obdobje velike rasti prodaje PCjev. Sedaj se pa prodaja upočasnjuje in ne vem, če bo MS dosegel efekt, ki si ga želi.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

hojnikb ::

heh, včasih so take izdaje bli free service packi :)
#brezpodpisa

prenasalec ::

Tale screenshot je videti kot Windows 8.1 z Stardockovo programsko opremo. Samo Start menu je malo drugačen.

smash ::

spet ni transparency efekta na oknih - grozno

sandmat ::

smash je izjavil:

spet ni transparency efekta na oknih - grozno

slednji je samo moteč za resno delo. Za eyecandy pa obstajajo addoni :)

k4vz0024 ::

Kogar za koga. Aero se bo vrnil pri Win 17.8-)

Bor H ::

Vse je boljš kot tisti zaobljeni zeleni robovi iz XP.

Izi ::

O uporabnosti ne bom sodil ampak je pa definitivno najgrši OS v zgodovini. Windows 3.1 so bili lepši. Dokler se ne vrne Aero bomo vztrajali na Windows 7.
Internet Explorerja 11 pa ljudje ne uporabljajo ker je nekompatibilen z Windows 7. Cel kup stvari, ki jih na Windows 8 ni (na primer Gadgetsi), v Windows 7 neha delovati oziroma deluje okrnjeno. In tega niso nikoli popravili. IE10 je zadnja verzija, ki je popolnoma kompatibilna z Windows 7.

bkabka ::

Tole se pa res bolj kot update slisi ne pa kot vecji release. Drugace pa top 9.0 marketing topic si zasluzijo uokvirjene metro aplikacije hehe...ajmene

Kar se pa tice IE-ja 11 bi se pa kar strinjal, ceprav je mogoce se malo za pocakat, ker se njegova potrditev se siri naokrog in ni se dosegla navadnih userjev...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bkabka ()

BALAST ::

@bkabka saj so bili še vsi windowsi (od 1.0 naprej) samo "popravljene različice" prejšnjih.

Kot noviteto se pa dandanes predstavlja vse, kar je vizualno nekaj novega, čeprav je drobovje že dosti starejše. Kar poglej facelifte avtomobilov in čolnov, pa belo tehniko in gradbeništvo...
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Spajky ::

Wow, jest sem pa že v prihodnosti >:D... imam že zdaj Windows 9.8 SE ... :D

troll.
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

bkabka ::

BALAST je izjavil:

@bkabka saj so bili še vsi windowsi (od 1.0 naprej) samo "popravljene različice" prejšnjih.

Kot noviteto se pa dandanes predstavlja vse, kar je vizualno nekaj novega, čeprav je drobovje že dosti starejše. Kar poglej facelifte avtomobilov in čolnov, pa belo tehniko in gradbeništvo...


To, da dandanes razvoj in prodaja bazirata predvsem na front endu je ze znano in v nekaterih primerih celo ne tako napacno (bolje kot izumljanje tople vode in grajenju layerjev softverja). Obenem se tudi z vizualnimi sminkami ne da veliko vplivati na izkusnjo in odziv uporabnikov na daljsi rok...

Heisenberg ::

kot zgleda smo prišli do te točke ko je vse skupaj postalo dolgočasno. Zakaj bi nabavil nove Win če so mi sedanji povsem zadosti, kaj prinašajo tako zelo novega in revolucionarnega da bi jih potreboval. Včasih se spomnim sem namestil nove Win da sem dobil podporo USB standardu, podpora za več RAMa.. ipd, danes ni nič novega.

V bistvu vedno bolj dojemam Apple vizijo...prižgi - uporabljaj in to je to nič drugega, kot mulc sem se še zajebaval pa tweekal sistem, danes hočem samo še zanesljivost, logično delovanje programov in hitrost.

Še najbolj bi bil vesel, če bi nekdo pogruntal nekaj da bi se znebil vseh kablov pod mizo, ki jih je cca. 10 za samo en PC :/

ST-777 ::

Izi je izjavil:

Internet Explorerja 11 pa ljudje ne uporabljajo ker je nekompatibilen z Windows 7.
Nisem opazil, da bi Internet Explorer 11 delal kakšne probleme na mojem OS, ki je Windows 7 pro (32-bit).

Aston_11 ::

Heisenberg je izjavil:

V bistvu vedno bolj dojemam Apple vizijo...prižgi - uporabljaj in to je to nič drugega,:/
Točno tako, jaz sem do te ugotovitve prišel pred desetletjem, ko sem opazil, da več časa tunam comp kot ga uporabljam za kaj pametnega. In sem šel na ubuntu in tam ostal. In je fajn.

PrimozR ::

Heisenberg je izjavil:

Še najbolj bi bil vesel, če bi nekdo pogruntal nekaj da bi se znebil vseh kablov pod mizo, ki jih je cca. 10 za samo en PC :/

Laptop.

Sicer se pa verjetno tudi Microsoft pomika k cenejšim nadgradnjam OS-a. Nič ne bi bilo presenetljivega, če bi šli kar na brezplačno za fizične uporabnike, zaslužke itak delajo v biznis svetu z volume licensingom. Če daš OS zastonj pa itak indoktriniraš folk na svoj izdelek ;)

Heisenberg ::

PrimozR je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

Še najbolj bi bil vesel, če bi nekdo pogruntal nekaj da bi se znebil vseh kablov pod mizo, ki jih je cca. 10 za samo en PC :/

Laptop.

Sicer se pa verjetno tudi Microsoft pomika k cenejšim nadgradnjam OS-a. Nič ne bi bilo presenetljivega, če bi šli kar na brezplačno za fizične uporabnike, zaslužke itak delajo v biznis svetu z volume licensingom. Če daš OS zastonj pa itak indoktriniraš folk na svoj izdelek ;)



Laptop sem imel pa sem po enem letu šel nazaj na PC, 24" ekran, normalna tipkovnica, neproblematične nadgradnje sistema - predvsem SSD in HD, boljša grafična itd...

Verjetno najbolje za MS bi bilo dejansko to da dajo fizičnim osebam Winze brezplačno! S tem si zagotovijo prihodnost.

klinker ::

PrimozR je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

Še najbolj bi bil vesel, če bi nekdo pogruntal nekaj da bi se znebil vseh kablov pod mizo, ki jih je cca. 10 za samo en PC :/

Laptop.


All in one?
Drugace pa za kisto rabis napajanje in zaslon. Ostalo gre komot vse preko wireless-a ;)

trnvpeti ::

dejansko je vprasanje, ce bi/bo zastonj winsi ustavili padanje krivulje

BALAST ::

@trnvpeti dejansko bi ustavil padanje krivulje števila registriranih windowsov, po nekaterih kalkulacijah je še najmanj polovica Windows OS neregistrirana oz. delno legalna, če upoštevamo hack preizkusnega roka.

Je bilo že nekaj novic o tem da Microsof pripravlja popolnoma okrnjeno brezplačno verzijo Win8, ampak če sklepam po tej beta win9 novici, bo prej ta brezplačna... in okrnjena.

Konkurenca je že lani izjavila da bodo nadgradnje brezplačne, vsaj kar se tiče samodejne nastavitve...
In a stunning departure from the status quo, Apple announced that beginning with Mavericks, all future OS X point releases would be free of charge.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

hojnikb ::

klinker je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

Še najbolj bi bil vesel, če bi nekdo pogruntal nekaj da bi se znebil vseh kablov pod mizo, ki jih je cca. 10 za samo en PC :/
Α
Laptop.


All in one?
Drugace pa za kisto rabis napajanje in zaslon. Ostalo gre komot vse preko wireless-a ;)

tudi zaslon gre wireless (intel widi) pa tudi napajanje bi šlo wireless :D
#brezpodpisa

Mipe ::

Ko že misliš, da imaš all-in-one PC, se vedno najde kaj, zaradi česar je treba not štekat kable in iskat razdelilce.

Case in point: tiskalnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

aerie ::

Heisenberg je izjavil:

V bistvu vedno bolj dojemam Apple vizijo...prižgi - uporabljaj in to je to nič drugega, kot mulc sem se še zajebaval pa tweekal sistem, danes hočem samo še zanesljivost, logično delovanje programov in hitrost.

Točn tko. Zato pa uporabljam Windows phone.

spirit ::

Sej ne rabi bit zastonj, sam naj bo home verzija nekje 20-30€ pa je to ok ne pa 120€ isto je z Office, ki so preprosto predragi za domačo uporabo.
Bomo vidli kaj bo 9 prinesla, sprtobal jo po mojem da bom, potem bomo pa vidli če bom plačal upgrade iz 8, ker sem z 8 zelo zadovoln.

black ice ::

Libre office je čisto dovolj, zadovolji tudi naprednejše uporabnike z izjemo vrtilnih tabel v Excelu. Ne vidim zakaj bi odštel še dodatnih 120€ če ni potrebe po tem.

MasterKiD ::

Upam, da spet ne bodo "srali" z povezavo z Hotmail-om. To je čisto brezveze. Z veseljem bom kupil originalen Windows 9 za domačo uporabo, če bo stal do 30€, drugače si ga žal ne bi privoščil. In če bodo še naprej "vztrajali" pri teh cenah, dvomim, da si bo kateri domači uporabnik nabavil originalen Windows. :)

PrimozR ::

trnvpeti je izjavil:

dejansko je vprasanje, ce bi/bo zastonj winsi ustavili padanje krivulje

Ne, ne bi, ker problemi niso vezani na tistih 50 USD stroška za OS.

Heisenberg je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

Še najbolj bi bil vesel, če bi nekdo pogruntal nekaj da bi se znebil vseh kablov pod mizo, ki jih je cca. 10 za samo en PC :/

Laptop.

Sicer se pa verjetno tudi Microsoft pomika k cenejšim nadgradnjam OS-a. Nič ne bi bilo presenetljivega, če bi šli kar na brezplačno za fizične uporabnike, zaslužke itak delajo v biznis svetu z volume licensingom. Če daš OS zastonj pa itak indoktriniraš folk na svoj izdelek ;)



Laptop sem imel pa sem po enem letu šel nazaj na PC, 24" ekran, normalna tipkovnica, neproblematične nadgradnje sistema - predvsem SSD in HD, boljša grafična itd...

Verjetno najbolje za MS bi bilo dejansko to da dajo fizičnim osebam Winze brezplačno! S tem si zagotovijo prihodnost.

In zakaj potem tarnaš nad kabli?

Mipe je izjavil:

Ko že misliš, da imaš all-in-one PC, se vedno najde kaj, zaradi česar je treba not štekat kable in iskat razdelilce.

Case in point: tiskalnik.

Network enabled oz. priklopljen na router.

BALAST je izjavil:

@trnvpeti dejansko bi ustavil padanje krivulje števila registriranih windowsov, po nekaterih kalkulacijah je še najmanj polovica Windows OS neregistrirana oz. delno legalna, če upoštevamo hack preizkusnega roka.

Je bilo že nekaj novic o tem da Microsof pripravlja popolnoma okrnjeno brezplačno verzijo Win8, ampak če sklepam po tej beta win9 novici, bo prej ta brezplačna... in okrnjena.

Konkurenca je že lani izjavila da bodo nadgradnje brezplačne, vsaj kar se tiče samodejne nastavitve...
In a stunning departure from the status quo, Apple announced that beginning with Mavericks, all future OS X point releases would be free of charge.

Hja, sam ta situacija ni popolnoma enaka, ker ti pri vse Apple napravah OS kupiš s sistemom. Roko na srce, v veliiiiiiki večini primerih se to zgodi tudi pri Windowsih (laptopi, brand name PC-ji), ampak vseeno obstajajo primeri s freedos (ker itak spiratiziraš OS...) ter custom konfiguracije desktopov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

trnvpeti ::

PrimozR je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

dejansko je vprasanje, ce bi/bo zastonj winsi ustavili padanje krivulje

Ne, ne bi, ker problemi niso vezani na tistih 50 USD stroška za OS.

tako tudi jz mislim

opeter ::

BALAST je izjavil:

Konkurenca je že lani izjavila da bodo nadgradnje brezplačne, vsaj kar se tiče samodejne nastavitve...
In a stunning departure from the status quo, Apple announced that beginning with Mavericks, all future OS X point releases would be free of charge.


Ampak pri Apple-u OS in programje plačaš že z nakupom njihove strojne opreme. MS pa je še vedno večinoma softversko podjetje (čeprav imajo odlični strojni del in razvoj).

spirit je izjavil:

Sej ne rabi bit zastonj, sam naj bo home verzija nekje 20-30€ pa je to ok ne pa 120€ isto je z Office, ki so preprosto predragi za domačo uporabo.
Bomo vidli kaj bo 9 prinesla, sprtobal jo po mojem da bom, potem bomo pa vidli če bom plačal upgrade iz 8, ker sem z 8 zelo zadovoln.


Office 365 za osebno rabo je 70 € v enem letu ...
http://office.microsoft.com/sl-si/kupit...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

klinker ::

70€ letno za Office?! Naj si ga vtaknejo nekam. Pravtako Winse za 120€. In ja, 30€ po licenci, z osnovnim Office paketom ki vsebuje Word, Excel in se kaj malega bi slo za med.
Tudi to vsiljevanje oblakov naj si imajo. Ze vredu da dajo kot dodatno opcijo, da pa na vse mozne nacine silijo v vpis v njihov racun me pa kar moti.
Na splosno pa Winsi na desktopu postajajo vse vecji in vecji bloatware. Ze Java, Flash, ki sta osnovni SW za rabo spleta in se nesteto freeware SWja zraven instalira se kak drek. Zelo zelo slabo za povprecnega uporabnika, kateri se ravno ne spozna na SW in tako sploh ne ve da ima vsiljen SW, katerega sploh ne potrebuje, pa mu je vseeno dovolil da mu sari po PCju, zaseda plac in tece v ozadju!
Dejansko postaja nek Ubuntu npr. precej dobra alternativa, ce ne potrebujes ravno specificnega SWja, katerega za Linux ni. Ko bi le poenostavili razne stvari in ne bi bil tako obcutljiv na HW oz. driverje, bi ga imel na skoraj vseh masinah doma.

PrimozR ::

Jaz resno čakam dan, ko se bo obrnil trend profi strojniškega softwara, da se ukinja Linux verzije. Pomojem ne more biti daleč :)

krneki0001 ::

klinker je izjavil:

70€ letno za Office?! Naj si ga vtaknejo nekam. Pravtako Winse za 120€. In ja, 30€ po licenci, z osnovnim Office paketom ki vsebuje Word, Excel in se kaj malega bi slo za med.
Tudi to vsiljevanje oblakov naj si imajo. Ze vredu da dajo kot dodatno opcijo, da pa na vse mozne nacine silijo v vpis v njihov racun me pa kar moti.


Office je zastonj.
Odpri MS account, prijavi se vanj preko neta (www.live.com), klikni na ikono Outlook.com in se ti bodo odprle bližnjice. 3 od teh bližnjic so Word, Excel in PowerPoint online, v katerih pišeš zastonj.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Dr_M ::

Neki se je govoril o family pack za nasledno verzijo. Mislim, da naj bi bla cena okoli 120-150e za 5 compov, kar se mi zdi super ideja.

[D]emon ::

klinker je izjavil:

Ze Java, Flash, ki sta osnovni SW za rabo spleta in se nesteto freeware SWja zraven instalira se kak drek.


Samo ce kot bedak klikas "Next" v installerju. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Mitch ::

Ta naj bi bil tako obremenjen z zgodovino, v kateri je imel precej slabih verzij, da uporabniki ne marajo niti IE11, ki je roko na srce zelo dober brskalnik. In tako bo dobil novo ime, le najti ga še morajo.

Kako se kaj sliši Internet Exploder? Ali pa Bimbo? :D

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Dr_M ::

Office ja, windows ne.
Aja, to sem pozabil omenit.

Mr.B ::

windows ne ?
da to velja le za no sestavljene računalnike takih in drugačnih domačih mojstrov..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

black ice ::

klinker je izjavil:


Tudi to vsiljevanje oblakov naj si imajo. Ze vredu da dajo kot dodatno opcijo, da pa na vse mozne nacine silijo v vpis v njihov racun me pa kar moti.

Isto. A še vseeno imaš opcijo, da imaš samo lokalni račun, brez sinhronizacije, ki je nenazadnje tudi hitrejši pri loginu.

opeter ::

Tudi za Windows je en čas obstajala družinska varianta v obliki Windows Family Pack. Samo se pri nas uradno ni prodajalo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

smash ::

black ice je izjavil:

klinker je izjavil:


tudi to vsiljevanje oblakov naj si imajo. Ze vredu da dajo kot dodatno opcijo, da pa na vse mozne nacine silijo v vpis v njihov racun me pa kar moti.

isto. A še vseeno imaš opcijo, da imaš samo lokalni račun, brez sinhronizacije, ki je nenazadnje tudi hitrejši pri loginu.


Če imaš lokalni račun, ne moreš ničesar dolpotegniti z microsoft store-a... Če hočet to napraviti, moraš najprej zamenjati račun, potem dolpotegniti in potem nazaj v lokalnega... Malo neumno

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Dr_M ::

opeter je izjavil:

Tudi za Windows je en čas obstajala družinska varianta v obliki Windows Family Pack. Samo se pri nas uradno ni prodajalo.



Sem videl, da je bilo to ze za windows 7, ampak cena je bila previsoka (anglezi hocejo 150 funtov) za tri UPGRADE licence.

rand ::

Mitch je izjavil:

Ta naj bi bil tako obremenjen z zgodovino, v kateri je imel precej slabih verzij, da uporabniki ne marajo niti IE11, ki je roko na srce zelo dober brskalnik. In tako bo dobil novo ime, le najti ga še morajo.

Kako se kaj sliši Internet Exploder? Ali pa Bimbo? :D


Internet Exploiter ali pa Bingo :D
while(1)fork();

klinker ::

[D]emon je izjavil:

klinker je izjavil:

Ze Java, Flash, ki sta osnovni SW za rabo spleta in se nesteto freeware SWja zraven instalira se kak drek.


Samo ce kot bedak klikas "Next" v installerju. ;)


Ne rabis bit bedak. Nisi ti nic hudo inteligentnejsi, ker visis tu cele dneve in ves kaj in kako z SWjem. Navadna raja, ki ni tehnicno podkovana, kot sem ze omenu, niti ne ve da je to vsiljen SW, ampak misli da to pac potrebuje zraven.

black ice je izjavil:

klinker je izjavil:


Tudi to vsiljevanje oblakov naj si imajo. Ze vredu da dajo kot dodatno opcijo, da pa na vse mozne nacine silijo v vpis v njihov racun me pa kar moti.

Isto. A še vseeno imaš opcijo, da imaš samo lokalni račun, brez sinhronizacije, ki je nenazadnje tudi hitrejši pri loginu.


Gre ja, samo potrudit se pa moras malo v 8.1 da ti je jasno kako it mimo tega. V 8ki je blo precej bolj ocitno.

Qushaak ::

PrimozR je izjavil:

Jaz resno čakam dan, ko se bo obrnil trend profi strojniškega softwara, da se ukinja Linux verzije. Pomojem ne more biti daleč :)

Ne razumem.

technolog ::

Mr.B je izjavil:

Dr_M,
To za vse družinske člane, imaš že danes za 99€/na leto


Ni res. To je do 5 računalnikov. Nikakor za celo družino.

MrStein ::

Ping

(test če deluje pisanje komentarja, prikaz namreč zašteka pod opeterjevim sporočilom)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

prenasalec ::

Enako pri meni, poste vidim samo, če pritisnem gumb za citiranje.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 bo imel 'novo' jedro

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4915161 (10238) Lonsarg
»

Pravi razlog, zakaj je Microsoft preskočil Windows 9 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9140004 (33381) Key Quest
»

Windows 9 že aprila prihodnje leto? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
17244766 (34468) AvtoR
»

Predogled Windows 8.1: gumb Start je nazaj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
11546535 (39485) Tr0n

Več podobnih tem