» »

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch)

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch)

1
2
3 4 5

abyssus ::

Za pc in xone se pride beta, bo verjetno tudi free za kaksen dan. Treba spremljat na steamu. Sicer pa, igra je, kar se bugov tice se dalec od popolnosti. S frendom se dama v party pol sma pa nasprotnika. Igrabse 7vs5 namesto 6v6, zvok izgine, celotna konzola zasteka in je potreben hard reset, zgodilo se meni in frendu, obema zastekalo na koncu pri scoreboardu.

Igra sicer ok, pogresal sem exo movement, zelo cudna fizika metanja granat, spremenili so cas, kako hitro poci granata. Se pa po luftu manj frci. Ah, manjka toughness perk hehe. Se kar opazi razlika. Mesani obcutki zaenkrat, sem fan ampak me je aw bolj preprical. Upam na dober singleplayer in zombies.

TOP ::

Na katerem linku je ta zastonj Beta.

oo7 ::

Men pa Exo movement ni bil ravno preveč všeč, ker so skakali kot kobilice. Kar me najbolj veseli pri Black Ops 3 je Wall running to je bila že pri igri Titanfall najboljša stvar :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

TOP ::

Pardon zdej sem zasledu za PC bo 26 avgusta.

matija14 ::

Če ima kdo na Steamu kakšen prejšnji CoD, se mu je verjetno pojavila Beta, tako da hitro downloadat. :)

Tr0n ::

Ni samo za tiste, ki so preordali BLOPS3?

oo7 ::

matija14 je izjavil:

Če ima kdo na Steamu kakšen prejšnji CoD, se mu je verjetno pojavila Beta, tako da hitro downloadat. :)



Hvala, da si povedal imam Beto v library:P

matija14 ::

Očitno ne. :D

oo7 ::

Dobrih 15 GB

oo7 ::

You may already have access to Black Ops 3 beta on PC without pre-ordering

Treyarch and Activision have prepared a nice surprise for devoted Call of Duty fans on PC.

http://www.vg247.com/2015/08/26/call-of...

Tr0n ::

Cool, te pa bomo probali. Na PS4 sem ze spilal in je kr fun, ceprav tak fast shooter na kontrolerju je bolj bljak.

abyssus ::

Meni na PC-ju konstantno crasha, ko se mapa konča.

matija14 ::

Ima še kdo probleme s "štekanjem"? Framerate je ok, vedno nad 60, ampak se zdi, kot da vsake toliko igra spusti kakšen FPS. Da ne omenim katastrofalne miške, ki mi začne auto-aimat drugam, ko pomerim s puško na koga, poleg tega prav takrat postane nenormalno počasna.
Očitno še tretji zaporedni CoD, ki ga bom preskočil.

Tr0n ::

Kr fun, ampak se samo meni zdi, da je ta FOV nastavljen na 90 bolj 60?

Pa teksture so tudi zblurane do amena na Extra settingih.

@matija14 Jup, cudni FPS dropi, ceprav jih counter ne prikaze. To bodo s patchi in gonilniki verjetno porihtali.

Me pa tudi motijo te mouse filtering in accelaration nastavitve. Vse sem dal na 0, pa se vedno ni tistega pravega raw inputa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Tudi jaz sem dal nastavitve na maximum in res nekam motna slika.
Igra se mi ni sesula niti enkrat mi je velikokrat zamrznila med igro za kake 2-3 sekunde.
Gameplay in mape so mi bolj všeč kot pri AW.
Ampak res upam, da je tole zadnji COD s prihodnostjo lahko bi se počasi spet vrnili v sedanjost ali WW2 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

abyssus ::

Meni se sesuva, če spremenim advanced grafične nastavitve, sesuje pa se takoj, ko se mapa konča. Razočaran sem pa nad dejstvom, da ni "leananja" (Q in E). Vem, da se tega ne da na konzoli, ampak zakaj hudiča to izključijo iz PC verzije? Pa v BO2 je bilo, čeprav je manjkalo v MW3.

hojnikb ::

Bo treba nove driverje za grafično počakat..
#brezpodpisa

abyssus ::

Sem včeraj zvečer namestil novejše, ampak še nisem testiral, tako da bo mogoče res to. :)

Tr0n ::

Saj se ni BLOPS3 gonilnikov. Ti, ki so trenutno zunaj (355.60), so bolj za silo.

hojnikb ::

pol pa ni čudno, da tak dela..
#brezpodpisa

razerznak2 ::

igral beto na ps4, igra ista kot ghost in AW brezveze kupovat,

Dua'L ::

dokler, da nebojo naredli nov cod s tematiko ww2 bo skoz isti drek.. pogrešam kako novejšo igro z novim enginom da bo mela to tematiko,.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

matija14 ::

Popoldne je prišel prvi patch za beto, imam občutek da ves "combat" deluje dosti bolj tekoče.

oo7 ::

Sem kar veliko igral beto in mi je kar všeč :)

Edini problem je, ker imam ping vedno nad 100 večina drugih igralcev pa tam od 35-60. Saj manjši je ping boljše je?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Trololololol ::

Imaš prav. Čeprav, ko potestiram, ti sporočim, če ima ping sploh veze.

oo7 ::

Sem zdaj igral in sem imel ping od 80-90. Zdaj pa ne vem ali sem danes igral boljše zaradi nižjega pinga ali pa sem imel boljši dan :)

hojnikb ::

>Čeprav, ko potestiram, ti sporočim, če ima ping sploh veze.

Itk da ma veze. Pr 300 bo stvar neigralna :)
#brezpodpisa

Tr0n ::

Ping ima vedno vezo lol. Ceprav, ta igra ima problem, ker je mouse lag povezan z FPSom. Ce nimas konstanten FPS, bo obcuten tudi cuden mouse lag/accel.

Fuj in fej.

Shadowstorm ::

preigrol 30h morm rec da mi je zlo ušeč,zlo bols k ghost alpa aw, mal sm mel zmisko tezava sam k sm zmanjsu fps mi je pol uredu delal, za beta zlo uredu

oo7 ::

Jaz pa sem igral tam okoli 20 ur beto verzijo in tudi meni je dosti boljše kot Ghost ali AW.
Mene je najbolj motil visok ping sicer ne vem koliko je uplivalo na samo igro ampak če že čisto malo te lahko tako stane življenja;(

fr4nc ::

scipascapa je izjavil:

Jaz res ne razumem folka, ki vsako leto zmeče 50-60€ za tole copy-paste sranje.


Tudi jaz jih ne razumem...ampak še manj pa razumem tiste, ki kupujejo FIFO...;((
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

oo7 ::

Official Call of Duty(R): Black Ops III - Story Trailer


Multiplayer me je že prepričal po 20 urah igranja Bete. Vidim pa, da bo tudi single player zanimiv:D

abyssus ::

Torej je isti character kot v bo2? Se mi zdi da je nisem pa ziher :D

oo7 ::

abyssus je izjavil:

Torej je isti character kot v bo2? Se mi zdi da je nisem pa ziher :D


Black ops 2 se je dogajal v letu 2025
Black ops 3 pa se bo digajal v letu 2065

abyssus ::

Ah.. My bad. Škoda no, da ni nadaljevanje, tako kot je bilo iz BO1 - BO2.

oo7 ::

Mogoče bo kakšen iz Blakc Ops 2 notri samo, da bo 40 let starejši tako, ko je bil v Black Ops 2 z Black Ops 1 Frank Woods >:D

Frank Woods Black ops 1 okoli leta 1968


Frank Woods Black ops 2 leta 2025

oo7 ::

Official Call of Duty(R): Black Ops III - Story Overview


.

oo7 ::

Official Call of Duty(R): Black Ops III - Launch Gameplay Trailer


.

abyssus ::

Že čakam, sem si na callofduty.si preordal, dobra cena pa še free poštnina. :)

oo7 ::

abyssus je izjavil:

Že čakam, sem si na callofduty.si preordal, dobra cena pa še free poštnina. :)



40,99 eur ?

Sssaga ::

fr4nc je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Jaz res ne razumem folka, ki vsako leto zmeče 50-60EUR za tole copy-paste sranje.


Tudi jaz jih ne razumem...ampak še manj pa razumem tiste, ki kupujejo FIFO...;((


Dej, ne govor! Frendi bluzijo, da zarad tega, ker je njihov ljublenčk v novem klubu in ne more več zdej stare fife špilat, ket to pa ne gre. trololo
S CODi je pa verjetn podobn. Nisi 'IN' med sošolci, če nimaš zadnji cod zmazek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

abyssus ::

oo7 je izjavil:

abyssus je izjavil:

Že čakam, sem si na callofduty.si preordal, dobra cena pa še free poštnina. :)



40,99 eur ?


Jaz sem vzel za PS4, 59 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

oo7 ::

Dobr si, da igraš Call of duty na PS-ju. Jaz z gamepadom nikakor ne morem igrati FPS iger.

abyssus ::

Nekako sem se navadil pa me ne moti. Miška bo vedno miška, ampak tudi s kontrolerjem gre. :)

oo7 ::

Official Call of Duty(R): Black Ops III Live Action Trailer - "Seize Glory"


Call of duty live trailerji so vedno zakon :D

Seljak ::

Res je dober filmček. Zakaj se raje ne podajo v filmske scene. Tam bi ziher bolj razturali. Upam,da tega ne bere moj sin :D

paliskic ::

Eno vprašanje, pri nabavi te igre na naslovu http://callofduty.si/#sec3 dobimo igro na cd-ju ali le key?

oo7 ::

paliskic je izjavil:

Eno vprašanje, pri nabavi te igre na naslovu http://callofduty.si/#sec3 dobimo igro na cd-ju ali le key?


Nisem še naročal tukaj ampak po moje je v digitalni obliki.

paliskic ::

@M-Power

ne vem no, tudi na uradni strani http://www.gameworld.si/sl/cod-bo3-pc.h... nikjer ne piše da je digital.

oo7 ::

paliskic je izjavil:

@M-Power

ne vem no, tudi na uradni strani http://www.gameworld.si/sl/cod-bo3-pc.h... nikjer ne piše da je digital.


Na prvem linku, ki si ga dal bi rekel skoraj 100%, da gre za digitalno verzijo zdaj pri drugem pa, da gre za škatlasto verzijo:P

Najbolje, da pokličeš pa vprašaš ali pa pošlješ email drugače pa najcenejša verzija kar sem jo videl če gre za igro v fizični obliki.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653640 (18279) Machete

Call of Duty (2019)

Oddelek: Igre
101774 (1013) ahac
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613272 (7833) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768383 (36148) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100029 (74858) Klemzz

Več podobnih tem