» »

Samsung galaxy s4 lte zbrisane slike

Samsung galaxy s4 lte zbrisane slike

xda develope ::

Imam samsung galaxy s4 lte in mlajši bratec mi jo med igranjem izbrisal slike. In me zanima kako obnoviti slike brez rotanja lahko pa kdo okoli vrhnike to zna bi prosil če bi to naredil 4free. Prosim hitro
  • polepsal: Mavrik ()

xda develope ::

Očitno bom moral odpreti acc na drugem forumu.

RejZoR ::

Uporabi enake image recovery orodja kot za spominske kartice. Pa do recoverija čim manj šari po telefonu...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

xda develope ::

Sem probal ze dosti programov ampak niso zaznali telefona. Kaksen predlog kateri program.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

bobby ::

če nimaš rootanega in že prej nameščen tool za reševanje,potem si pušnu slike. Novejši se ne predstavljajo računalniku kot USB memory ampak kot device, zato ti ne najde.
v novejših je memory na osnovi TRIM tehnike narejena in bilj ko brklaš, več gre rakom žvižgat. Vsaj tak primer sem jaz pri mojem imel in v končni fazi, nisem nič nazaj dobil. je pa res, da sem se hecal ne več kot 1 uro.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Mavrik ::

xda develope je izjavil:

Sem probal ze dosti programov ampak niso zaznali telefona. Kaksen predlog kateri program.


Brez roota ne bo šlo, ker ti MTP protokol ne bo pustil do blokov. Poleg tega, če ti je telefon zdaj laufal, ti je slike verjetno že sTRIMal. :/ Drugič uporabi kak Dropbox backup ali kaj podobnega da se ti taka neumnost ne zgodi.
The truth is rarely pure and never simple.

xda develope ::

Ali je morda kakšno podjetje ki je usposobljeno za to?

xda develope ::

Danes se mi telefon začne random resetirati čez pol ure se prižge in slike so nazaj. Jej že updlodam na dropbox in google drive. To je čudno.

Mavrik a ti znaš samo polepšati :) just joke

Mavrik a ti znaš samo polepšati :) just joke

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android 5.1 je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5825231 (16658) R1710
»

HP ProBook 4710s ( nx631ea ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5411687 (6953) stumf
»

Motorola V3x

Oddelek: Mobilne tehnologije
51077 (980) Tomaž
»

Uporaba kod pri Star Wars Knights Of Old Republic (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
533059 (2444) Crazy Frog
»

SMART-SMS

Oddelek: Programska oprema
161102 (968) blue96

Več podobnih tem