» »

Povezava s tujino mi ne dela ???

Povezava s tujino mi ne dela ???

ERGY ::

Danes mi je nekaj casa delal ok, potem pa je pocasi ena stvar za drugo odpovedala. In zdej sm ze nekaj ur brez povezave v tujino ( ping timeout). Sm prsal prjatle z okolice ce jim dela in je ocitno je, da to sam meni nekaj ne stima, ker njim dela. Firewall settings je vse ok, virusa ni zadnje definicije so nalozene, spyware tut ne in nobenih sumljivih dejanj ni blo zaznat pred tem??? Na siol sm klicu pa so rekli da bodo pogledal zakaj se gre, sam ocitno se niso. Od tga je ze 8h. Ce mi zna kdo svetovat priblizno zakaj se gre bi bil hvalezen :8)

LP ERGY

p.s adsl 4mbit mam

Tilen ::

Lahko da nimas tujine zarad DDOS-a. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ERGY ::

Ne. Nisi dobro prebral kar sm napisal :)

LP ERGY

Tilen ::

Glej, ne bit pameten, prosim. Prevec teh zadev sem ze dal skozi. Jaz sem te samo vprasal ce je moznost da je ddos vpleten. Ko sem jaz bil DDOS-an mi prvo net itk ni delal nato so mi ga nazaj vklopli in pocasi izklapljali stvari kot pravis. Prvo je sla tujina stran. Klicem na ARNES (uf kje je ze to) in mi povejo, da so mi pac odklopili tujino ker je prihajalo do prevelike kolicine paketkov na moj naslov s tujine in so mi samo tako lahko blokirali promet. Ker so se ddos napadi stopnjevali sem potem zgubil net(totalno). Mislim pa da sem bil ene 2-3 dni brez tujine. Se pravi, da so mi vse slovenske strani delale normalno, kot se dogaja tebi. In kot pravis, sosedom je internet delal normalno.

Ne takoj brezglavo nekaj streljat.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ERGY ::

Hehe. kokr pravs, nevem kaj cs bit jezn stem ko cs rect "ne bit pameten", sam ce u log file od firewall ni tcp, udp,icmp paketov niti ni velike kolicine podatkov prhajalo k meni, nevem za kak ddos naj bi slo. Pomoje bi me vrglo ze z neta dol in bi zdej ostal brez vsega. Ker pa mam siol 15ms in igram igrce na slo serverjih z zlo lepim pingom pa nerazumem da bi tu slo za veliko kolicino podatkov ali kaksno stopnjevanje ???
Kakor koli ze, popravi me kjer sm se zmotu :)

LP ERGY

Tilen ::

Motilo me je samo to, da si podano moznost takoj zavrnil kot da imas ti 100% prav. Potem sploh ne vem zakaj si prisel sprasevat na forum ce ti grejo predlogi v nos. Stopnjevanja napadov (ce bi se ti res dogajali) ti itak ne mores videt, ker si brez tujine. To bi belezil tvoj ISP in te zaradi tega odklopil popolnoma. Saj ce tebi blokirajo tujino in ti not posiljajo (na pamet govorim) 100mbit/s podatkov s tujine in ti igras na .si serverjih, a ni logicno da to ne moti tvojega pinga? Ti podatki do tebe splho ne pridejo, ker jih tvoj ISP prestreza. Get it ? Ko bojo pa te meli poln kur** pa te bojo pac izklopli, tak so mene. :))) Samo jaz sem delal druge bedarije. Ti ce nimas nekih sovraznikov™ nimas nekak razloga da bi te kr napadli. :))) Klici ISP-ja in vprasaj kaj je na stvari.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ERGY ::

Se neki mam za dodat. Lej... tujina je delala ql, pred tem ni blo nbenga napada k je biu ping enak pa laga ni blo, in v logu ni blo enga samga ipja s sumljivimi paketi, sam vedno vec stvari je prjavljalo "conn timeout" In naenkrat je vse crknlo. Sovraznikov© pa tut nimam :)
Menda bi mi pa rekli ze kdr sm drugic klical, da so odklopli tujino. :\

LP ERGY

Tilen ::

Ja najbrz bi ti, ja. >:D Kaj so pa rekli? Da ne vejo? LoL. Tujina ne more kr tak zginit. malo se zagnjavi dezurnemu. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ERGY ::

"Ja povejte mi uporabnisko ime, pa bom prjavu dezurni ekipi bodo pogledal zakaj se gre" Tk kt prvic. Sam da je zdej spet en drug se oglasu. Upam, da do ju3 ustimajo vse, k majo bedne izpade.

LP ERGY

ERGY ::

Grrrrrr. Se zmeri ni nben nc naredu :\ Koda spijo cele dneve pa nimajo kaj za pocet :|

LP ERGY

ERGY ::

Tujino so mi odklopli zarad velike kolicine podatkov, ki so prhajali iz tujine in po njihovem mnenju je to ddos ??? Sam pravi ta k sm klicu na 0801k, da ne morejo vedt tocno zakaj se gre, ker nima trenutni tehnik dostopa do logov na njihovem serevrju:8)
beda !!!

LP ERGY

Tilen ::

Like I said, pa se sprenevedal si se oz norceval z mene. Haha.>:D >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ERGY ::

Lej. A razumes, da ni nujno da je to napad. On pravi, da ne ve zakaj se gre sumi da je ddos, ker je velika kolicina podatkov kmen prhajala. Sepravi, da ni nujno, da imas prav :))) Dokler ne pogleda log file nemores rect nic....;)

LP ERGY

OmegaBlue ::

FANTJE! mir! Lepo on topic in nehajte s prerekanjem.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Tilen ::

Ni nujno, da imam prav, vendar ti "pametnjakovic" si me v drugem postu ze odpisal, češ kaj oni bluzi.

OK, drzimo se topica :]
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ddos

Oddelek: Omrežja in internet
91060 (747) Crni`car
»

kaj je z netom dons?

Oddelek: Omrežja in internet
221566 (1038) wishmaster
»

VisionTek Radeon X800Pro

Oddelek: Novice / Grafične kartice
132483 (2483) Caligula
»

DDoS atack; kje nej DLjam security za Win XP?

Oddelek: Pomoč in nasveti
331638 (1274) fruit
»

agp aperture size

Oddelek: Pomoč in nasveti
12926 (716) ERGY

Več podobnih tem