» »

Pokanje v plinski peci

Pokanje v plinski peci

Davidoff ::

Doma v stanovanju se mi pojavlja problem, da ko zaprem v kadi ali na umivalniku hladno vodo mi v cevi na plinski peci enkrat poci. Tak nek kovinski zvok, ampak le ko imam pipo odpro na hladno in jo nato zaprem. Ce ventil na peci zaprem pa zadeva izgine. Ni mi jasno zakaj pride do tega. Je mogoce problem da imam nastavljeno na summer pa je kak zracni mehur kje?
Pivo Laško vsak dan eno flaško!

ToniT ::

Na peči imaš verjetno oddušnik. Probaj spraviti zrak ven.

Davidoff ::

Hvala za info...sem ravno gledal navodila od plisnke peči pa nikjer ne najdem, da bi kje bi kakšen ventil. Peč imam Immergas Victrix Zeus Superior pa če je kakšen strokovnjak bi prosil za pomoč.
Pivo Laško vsak dan eno flaško!

ToniT ::

Se opravičujem za pozen odgovor. Če je še aktualno - na vrhu pečice nad bojlerjem imaš oddušno posodo in na njej je ventil. Malenkost ga odviješ, da gre zrak ven.

negotiator ::

Davidoff je izjavil:

Doma v stanovanju se mi pojavlja problem, da ko zaprem v kadi ali na umivalniku hladno vodo mi v cevi na plinski peci enkrat poci. Tak nek kovinski zvok, ampak le ko imam pipo odpro na hladno in jo nato zaprem. Ce ventil na peci zaprem pa zadeva izgine. Ni mi jasno zakaj pride do tega. Je mogoce problem da imam nastavljeno na summer pa je kak zracni mehur kje?


Se to zgodi, tudi če zapreš počasi? Poskusi zapreti bolj počasi, potem pa še bolj sunkovito in poročaj.
All easy problems have already been solved.

Tadej9 ::

Hej, imam enako peč (Immergas Victrix Zeus Superior) in enak problem... @davidoff si prišel do rešitve?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko plina porabi plinska peč?

Oddelek: Loža
397680 (3043) m0LN4r
»

prenizek tlak v sistemu ogrevanja

Oddelek: Loža
2619018 (13031) telexdell
»

problemi s plinsko pečjo

Oddelek: Loža
64197 (2876) ToniT
»

Težave s tušem

Oddelek: Loža
125684 (4952) INSIDE
»

Plinski kondenzacijski kotel_glasnost in nastavitve

Oddelek: Loža
1812738 (12487) Dr.S

Več podobnih tem