» »

BabbleBay - najbolj preprost način sodelovanja

BabbleBay - najbolj preprost način sodelovanja

BabbleBay ::

Pozdravljeni!

Z ekipo razvijamo nov način sodelovanja, ki smo ga poimenovali BabbleBay. Po več kot enoletni interni uporabi smo se odločili, da ga malo nadgradimo in ponudimo še ostalim v (so)uporabo. Zadeva je in bo brezplačna, ampak da lahko nadaljnjo izboljšamo produkt, bi potrebovali pomoč v obliki vaše uporabe in nam poveste, kje vidite pomanjkljivosti ali prednosti BabbleBay-a.

Vsak med nami na dnevni ravni uporablja e-mail in verjetno e-mail sporočil je iz dneva v dan vsak dan (pre)več. Prišli smo do spoznanja da ima e-mail komunikacija pri projektnem sodelovanju določene pomanjkljivosti, kot so npr:
- preveč »spama«
- veliko časa porabimo za iskanje pogovorov in datotek
- nepotreben teksti (podpisi, stari odgovori na mail, …)
- vrstni red prikazovanja oz. sledljivost sporočil
- zaradi zbiranja različnih vsebin lahko hitro izgubimo osredotočenost
- oglasi (Gmail)

Iskali smo tudi orodja, ki bi izboljšala »interno« komunikacijo, vendar ta orodja so bila plačljiva ali pa preveč kompleksna. Zato smo za vas omogočili brezplačno uporabo oz. testiranje BabbleBay platforme, saj bi radi z vašo pomočjo uspešno dokončali razvoj v pravo smer, saj nam je v interesu da bi tak način sodelovanja uporabljalo čim več ljudi. Veseli bi bili vaše povratne informacije, kritike ali predlogov izboljšav. Obiščite nas in registrirajte se na www.babblebay.com

Ob enem pa nas zanima kako ste vi organizirani. Na kakšen način sodelujete sedaj znotraj ekipe/podjetja? Kakšne dodatne pomanjkljivost ima e-mail komunikacija? S kolikšnim številom ljudi v povprečju poteka vaša komunikacija? Če uporabljate kakšna druga orodja jih imate samo za interno rabi ali jih delite tudi z zunanjimi sodelavci? Koliko pa plačujete za ta orodja?

Hvala in veliko uspešne kolaboracije v BabbleBay-u vam želi,
ekipa BabbleBay.
www.babblebay.com

betmen ::

Dobra ideja. Všeč mi je recimo za podjetja. Sam fizično sicer ne bi uporabljal, ker imaš sms-e oz. fb :)

Pohvalno le tako naprej.

Glede na to, da je brezplačen. Kako si boste povrnili stroške in naredili morebiten zaslužek?

Yohan del Sud ::

Predlog. Ne uprabljajte lorem ipsuma, ampak nek bolj konstruktiven tekst na svoji spletni strani (realen scenarij). Če rabite UX stručkota za detaljno analizo, sem na voljo.
www.strancar.com

SL-500 ::

preveč alternativ...

Invictus ::

In v čem ste drugačni od Gapssov?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

111111111111 ::

Samo moje mnenje:
Minusi:
- podivjana stran, preveč barv (prežive) in gibanja na zaslonu
- roza barva
- ni andorid/ios appa (oglašujete da je dosegljiv povsod)
- ni offline programa, da na poti uredim babblčke in jih potem vržem gor ko pridem do spleta
- balončki z mnenji nimajo nikogar podpisanega (kdo je dal tako mnenje)
- še zdaj ne vem zakaj je babble tako kull (opis v parih besedah, tu se strinjam z Yohan-om, da rabite real case) in ga ne bi uporabljal. Raje uporabljam evernote.

Plus:
- oblački, rad imam stripe in se mi zdijo prijazni
- všeč mi je da se vse giblje okoli balončkov in da je vmesnik (roza vam ne morem odpustit :)) res preprost

Le naprej z zaletom, držim pesti.

msjr ::

Ok, pa da pogledam moj Mail na macu:

- preveč spama
jest sem zadovoljen z našim službenim spam filtrom. Kako boste preprečevali spam, če bo miljon uporabnikov?

- veliko časa porabimo za iskanje pogovorov in datotek
not true, iskalnik dela dobro za začetnika (če obvladaš sintakso pa odlično), conversations ti zloži ko urica.

- nepotreben teksti (podpisi, stari odgovori na mail, ...)
da in ne, včasih prav stari odgovori pomagajo pri razumevanju vsebine. glede podpisov se razume, ampak po drugi strani se bojo razni corpo freaki hitro znašli in vrinili svoj podpis....

- vrstni red prikazovanja oz. sledljivost sporočil
a kdo ne pozna sort by?

- zaradi zbiranja različnih vsebin lahko hitro izgubimo osredotočenost
eeee, kaj pa če mi uleti mail (sporočilo):
- za projekt a mi naredi tole
- pri projektu b mi naredi pa ono drugo stvar

Stvar protokola (pravila službe) in ne aplikacije

- oglasi (Gmail)
Ok, firma, ki si ne more privoščiti lastnega oz. najetega mail serverja?

Pri našem poslu se še vedno [velikokrat] zgodi, da prideš v območje brez oz. z zelo slabim signalom. Kako takrat vsaj prebereš stara sporočila? Kako si takrat ogledaš fajle?

Drugače pa lep design, lepo predstavljeno, moderno hipstersko ime. Vse kar rabi dober produkt. Pa tistih lorem ipsumov se pa res znebite.

prtenjam ::

Jaz pa moram reči dami je grafično stran zelo všeč in vam lahko samo čestitam! Srečno in veliko uspeha!
Matjaž Prtenjak
https://mnet.si

Malcolm_Y ::

BabbleBay je izjavil:

Zadeva je in bo brezplačna,...

BabbleBay je izjavil:

Zato smo za vas omogočili brezplačno uporabo oz. testiranje BabbleBay platforme,
:)
Ne vem, pri nas si ne znam predstavljati, da bi vse v podjetju pripravil, da se prijavijo gor in začnejo komunicirati tako. Stara navada, pa to. Brez zamere.

Tetraz ::

res dajte podpise pod tista mnenja, so takoj 10x bolj kredibilna. namesto slike predlagam kratek video (cca 1-2min) in spremljanje konverzije. pomoje se bo z videjem dvignila.

BabbleBay ::

Pozdravljeni!

Hvala vsem za komentarje in predloge.

@betmen: ene variante imamo, ampak trenutno se bolj fokusiramo na testiranje produkta iz strani drugih uporabnikov in razvoju le-tega

@Yohan del Sud: hvala, bomo spremenili v kratkem.

@chuapoiz: mobile app je trenutno še v fazi razvoja

@Maloom_Y: se strinjam s tabo da so ljudje navajeni na določena okolja, ampak verjemite da so pripravljeni tudi na spremebe, če pri tem kaj pridobijo


Produkt je nastav zaradi tega ker smo imeli preveč e-mail komunikacije znotraj ekipe zato smo ustvarili (preglednejše) orodje.

Ali vi niste naveličani preveč mailov?

ekipa BabbleBay
 BabbleBay

BabbleBay

www.babblebay.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9727917 (23545) Dami
»

Nove težavne aplikacije za Android

Oddelek: Novice / Android
216642 (5719) Dr_M
»

Program za vodenje "projektov"

Oddelek: Programska oprema
383125 (2025) Poldi112
»

voda v vesolju

Oddelek: Znanost in tehnologija
111729 (1387) R33D3M33R
»

Nov Slo-Tech WTC thread na Anandtech-u

Oddelek: Loža
5979 (753) AtaStrumf

Več podobnih tem