» »

zvok iz SB Live šteka na VIA platah!

zvok iz SB Live šteka na VIA platah!

miranpozar ::

OK... da ne boste izgubljali živcev, če vam zvok iz vašega CreativeLabs čuda vsake toliko obstane ali vam nagaja. Zelo verjetno imate tudi plato z VIA chipsetom.
Ne se preveč zajebavat, ker druge rešitve, kot da kupite drugo zvočno kartico očitno ni! Jaz sem probal vse mogoče, preštudiral tudi vse mogoče in mi je bila to kaplja čez rob ob ostalih svinjarijah, ki nam jih CreativeLabs servira. Problem je z "PCI latency" timingom, za katerega ubogi inženirji pri prej omenjeni zanikrni firmi očitno do danes niso uspeli najti rešitve. Več o temu si preberite na www.georgebreese.com/net/software/readm....

Jaz trenutno kupujem Terratecovo ali Turtle Beach kartico.

Yebi se Creative!

cekr ::

Verjetno se ti je pojavilo neko škripanje.
Veliko se da rešiti s tem latency patchom, vendar ne popolnoma.
Je pa čisto odvisno od tega kater nabor imaš, predvsem pa od konstrukcije same plošče, ker se zgodi, da pri istem čipovju, pri dveh ploščah dela različno.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Narcos Satanicos ::

jest mam ene driverje in men so odpravl problem, če jih hočeš se lahk neki zmenva.

miranpozar ::

Nikoli nisem bil preveč zadovoljen s Creativom, zdaj pa mi je šlo čez rob, tako da Narcos... imam eno kartico Live odveč če jih hočeš se lahk neki zmenva :P

Narcos Satanicos ::

Človk hoče pomagat, pol pa takle odgovor... Prou, če hočeš dnar zapravlat, zgleda da ga maš preveč...

Vlady ::

Men odlično dela SB audigy platinum z VIAkt266 dual DDR+SDRAM plato!!! Notr mam še VIa integrirano zvočno VIA AC'97 in CMI8738/PCI - 6ch kartico (ja vse skupi 3!!!) in deluje več kot odlično skupaj. Pač stare zvočne ne delujejo dobr z novimi platami >:D Drugač pa predn kupiš, daj v trgovini na testiranje!!! Jest sm 3 tedne čaku robo in teste! Pač morš bit "zahtevn" kupc, ampak pol miljončka keša ni blo vrženega stran! :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Creative Labs po več kot dveh letih izdal gonilnike za X-Fi zvočne kartice za Linux

Oddelek: Novice / Grafične kartice
344797 (3376) RejZoR

Problem: Creative live 5.1 in Vista

Oddelek: Zvok in slika
71094 (942) OmegaBlue
»

Athlon64 + AGP komponente situacija?

Oddelek: Kaj kupiti
402009 (1199) Shark-357
»

Zvočna še kr škrta

Oddelek: Strojna oprema
191286 (1036) Matek
»

Nujno rabim drivere !!!!!

Oddelek: Programska oprema
51114 (1015) Eagle

Več podobnih tem