» »

Garancije ipd

Garancije ipd

detroit ::

Na nexus 4 se je razbil ekran (kao tough gorilla glass 2) zletel je s kavča na parket. Sedaj mi pravijo, da garancija ne velja več. Mislim jasno da za popravilo plačamo samo zakaj bi garancija potekla? Je to normaln postopek da čim opraskaš telefon vsaka nadaljnja garancija ni več veljavna? Hvala za obrazložitev:)
Skero

St235 ::

Popravilo, v kolikor ga opravi pooblaščen servis ne bi smelo na noben način omejit garancije.

N4m31355 ::

imas indikatorje vlage obarvane?

detroit ::

@N4m Uff veš da ne vem

@Lakotnik kupljeno je bilo pri firmi x ki je kupila pri firmi y (eventus sistemi) in tako mi je razložil njihov zaposlen. Ni vedel točno povedat kam naj se obrnem ampak to ni problem, problem je to ker me je prepričeval da je garancija šla ob padcu. Mene pa zanima če je res temu tako.
Skero

N4m31355 ::

naceloma.. ce je skoda nastala zaradi napake uporabnika tega garancija ne krije.
Meni je pocil zaslon na Z1 (znana tovarniska hiba) samo je pocil narobe.. ker so indikatorji obarvani, mi ne elijo menjati samo zaslona ampak celoten telefon (cca 2x stroski)

detroit ::

Ni problem da garancija ne krije poškodbe to je običajno, ampak zakaj se prekine garancija?
Skero

s6c-gEL ::

Ne velja samo garancija na ekran, ker si ga sam poškodoval.

N4m31355 ::

IMO ker je uporabnik povzrocil vsaj eno napako na napravi in zato niso oni vec odgovorni za vse ki jih najdes po tem.
Najbolje da pises proizvajalcu.

detroit ::

hvala bom forwardiral mnenja
Skero

St235 ::

Edini razlog da bi bila prekinjena garancija kot celota je v primeru, da je poškodba kriva tudi za druge napake ali če poškodbo odpravi nepooblaščen serviser.

Šimpanz ::

Po moje če zamenjaš steklo in stvar normalno deluje ne bi smel imeti težave če ti kaj crkne čez nekaj mesecev.

St235 ::

Če ga zamenjaš sam potem adijo garancija.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Udarec LED LCD TV-ja

Oddelek: Strojna oprema
183358 (2937) Radix
»

Veljavnost garancije pri telefonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
213507 (3129) Frenckie
»

GSM na servis- trdijo da je bil zmočen (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10721238 (18265) amigo_no1
»

Običajni Jailbreak tudi za novejše iPhone

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
209303 (8224) simnov

Več podobnih tem