» »

Spletne strani, nadležen problem

Spletne strani, nadležen problem

eric_cartman ::

Živjo!

Eno vprašanje.. Zadnje leto se mi dogaja to, da ko na kakšni spletni strani (danes konkretno na bolhi) kliknem Ctrl + Mouse Scroll, da stran povečam, mi zbeži izven vidnega območja in je ni variante, da jo spravim nazaj, razen če ponovno naložim stran.. Na slotechu in še nekaterih ostalih straneh, mi tega nikoli ne naredi..Je kriv torej moj brskalnik ali napačno nastavljena spletna stran?

eric_cartman ::

Nekako takole tole izgleda:

Mesar ::

Jaz v zadnji verziji Firefoxa nimam teh problemov. Oziroma imam ta problem če adblock izklopim, verjetno pri povečavi vzame še oglas in poravna z zgornjim levim robom - ali pa tudi ne, pomanjšaj pa boš videl koliko več oglasa je na levi strani, zato ti vse zamika.
Your turn to burn!

eric_cartman ::

Danes zjutraj mi je posodobilo verzijo firefoxa, tudi adblock imam, ker mi grejo pop-upi na živce..Torej je vse posodobljeno. Sicer pa ne glede na to koliko pomanjšam, mi bo slika ostala izven vidnega polja. 8-O

Mesar ::

Adblock al AdblockPlus? Meni namreč te slike ne pokaže (ki jo tebi levo od vsebine strani):



In ko povečam stran ostane centrirana kot prej..
Your turn to burn!

eric_cartman ::

Adblock Plus imam. V čem pa naj bi bila razlika??

Kakorkoli, bom probal še z navadnim Adblock. Mogoče mu pa res to dela težave.

Mesar ::

Po moje je težava oglasna pasica na desni strani ki pa je tvoj Adblock iz nekega razloga ne blokira.

(brez refreshanja)
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

eric_cartman ::

Rešeno! Hvala :)

Še za druge:
Težava je v Adblock Plus. Šel sem v nastavitve in kljub temu, da sem imel vse blokirano, Adblock Plus očitno ne ponuja možnosti blokiranja oglasov na spletnih straneh.

Ravnokar je šel v dolpoteg pod dodatke Adblock Edge, ki mi to stvar razreši. Ni več bežanja strani izven vidnega polja.

Lp,
R


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38383301 (1820) OK.d
»

Kako se znebiti oglasov na youtubu

Oddelek: Loža
289030 (2713) HotBurek
»

Nova posodobitev Firefoxa

Oddelek: Omrežja in internet
283049 (2286) Ales
»

Chrome brskalnik

Oddelek: Omrežja in internet
153228 (1701) d4vid
»

Adblock Plus ni dovolj

Oddelek: Pomoč in nasveti
314884 (4425) vidmar7

Več podobnih tem